Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hastaneyle tanıştığım ilk gün [O an]

Çok büyük gecmiş olsun
yazını okurken duygulanmamakj elde degil ya.....
sen yazmaya devam et

Canım çok büyük gecmiş olsun allah annenin bababnın yüzüne bakmış da senı onlara bağışlamış inş daha ii olusun
geçti özgecim geçti çok şükür iyiyim bizi öldürmeyen her acı daha bi güçlendiriyormuş banada öle oldu.sabırla okuduğun ve yorum yaptığın için çok teşekkür ederim.

empaty
wawwwwwwww sizi çok etkiledim demek.eee normal bende kendi yazımı okuduğumda hala o günlere dönüyorum.yaşanmış gözyaşlarıyla dolu ama müthiş bi mücadele ürünü bu yazı.eğer etkilemeseydi sanırım şuan yorumunuza cvp verio olamazdım..bu arada güçlü anlatım dedinizde değerli hocam mezopotamyalı kederi nin yanında bu yazı hiç de güçlü bi anlatım değil.ama umut var oda olacak.:eek:

kirli_33;
tabiki kirli abicim yazmaya devam etmek istiyorumda ne yazayım ilk aşkımıda yazdım,hastaneyide:?duygulanmak hüzünlenmek bile bazen güzel oluyo sonu benim hikayemdeki gibi güzel olunca:)

Arkadaşım gerçekten çok güzel ifade etmişsiniz...

Azminiz gerçekten takdire şayan işte bizim hayatta bu şekilde azimli ve mücadeleci olmamız gerekmektedir. Hayat bizim için çok önemldir. Yaşadığımız zorlular biz hayattan yıldırmak yerine daha azimli yapmalıdır.

mustican;
nasıl yazdım ne zaman yazdım hatırlamıyorum diye ama yazdığımda elimde bi kağıt ve kalem vardı.her paragrafında da gözyaşlarımın ıslaklığı.şimdi ise yorumlarınızın sıcaklığıyla sevimli bi tebessüm var yüzümde...
çok daha güçlü olurlar dedin de aklıma yazımdaki son cümlelerden bi tanesi geldi.bizim evin kapısını anahtarla açamasam bile duygusal olarak çok güçlüyüm demiştim işte böle musti kardeşim..yorumun için çok teşekkürler....:eek:

eshat;
:eek:aslında bu kadar uzun bi yazıyı kağıdımdan geçirmekte zorlanmıştım.okunacağındanda pek emin değildim çünkü başı akıcı olmadıkça bende merak uyandırmadıkça böle uzun yazıları okumayı sevmem.
ben bu yazıyı konuştuğum gibi yazmaya çalıştım.hayattada bu şekilde ifade etmeye çalışıyorum kendimi.doğru yapıyorum yanlış mı?iyi mi oluyo benim için kötü mü bilemiorum?hayat herşeye rağmen çok güzel.ve yaşadığım zorluklar beni güçlendirmekle beraber hayatın her anının ne kadar değerli olduğunu öğretti.büyüdüm sabrettim mutluyum darısı başınıza:D:D:D

çok güzel anlatmışsınız arkadaşım sanki ünlü bir yazarın anlatımı gibi.hayat malesef hepimizin önüne çeşitli sorunlar çıkarmış ama ne güzel söylemişsiniz öldürmeyen dert güçlendirir
inşaallah ağrısız güzel günleriniz olur bundan sonra

şimdi bi şeyler yazmak için girdim ve senin yazını okudum. Yazından da belli ki çok güçlü, akıllı ve de olgunlaşmışsın. O yüzden senin sıkıca sarıldığın bu hayatın iplerini kolay kolay bırakmıyacağına eminim. Dualarla şifana kavuşmanı dilerim.

buse canim kardesim inanilmaz duygulandirdin beni iyiki varsin ...

azeri kardeşim sanki ünlü bi yazar estafurullah ben kim yazarlık kim daha 8 sınıf okuyorum ben orta 3 yani.ama nasip belkide olurum ilerde..

senveben;
güçlendim,birazda olgunlaştımda akıllanabildim mi pek emin değilim bu konuda bazı şüphelerim var senveben kardeşim.hayata gerçekten çok bağlıyım.bu beni korkutuyo ahireti unutmaktan ölümü hatırlamamaktan korkuyorum.ama herşeyin değerini anladım ben bu hastalıktan sonra.yorum için dua için çok teşekkürler..

KUZEY;
ben bunları yaşarken acı doluydum.
yazarkende duygu içindeydim.
şuan bu yorumları aldığımda ise seviniyorum mutlu oluyorum.
demekki yaşadıklarımı hissettiklerimi yazımla aktarabilmişim.
afferin bana bişiyi az buçuk becerebilmişim.
iyiki yazımı cesaret edip yollamışım:eek:

:)İyiki yazımı cesaret edip yollamışım demişssn kardeşim iyiki yollamışssn başta baktım şöyle bi genel uzun sıkılırım okumam diyordum başladım okudukca okuyasım geldi sürükleyici bir hiakyeyeydi keşke hiç bitmeseydi daha uzun olsaymış başladınmı zaten sonu gelio okuyosun kaptırıosun okumaya devam et kardeşim ilerde uzun uzun yazarsın sonra hikaye gelir olur olur azimli bi kişisin burdan okuduğuma göre duygularını öyle bi hisli anlatıyosun ki ağladım desem yalan olur ağalamadım ağlamatın ki :) iler de belki ağlatırsın ha gayret birde aşk hikayesi var diodunz yazdınz mı merak ettm yav

Sevgili buse yazdıklarının hepsini gözlerimden yaşlar aka aka okudum. Bende 11 yaşlarında menenjite yakalanmış senin gibi hastane koridorlarında niye orada olduğumu bilmez gibi dolaşır dururdum. Gerçekten çok güçlü bir iraden varmış. Sen her türlü zorluğu aşarsın bence, sadece inannn.

aliş şerif;
o da hayata dair anı ve düşünceler bölümünde ilk görüşte aşk vardır diye başlığı.ama bu yazıdan daha uzun..
yorumunuz için çok teşekkür ederim

serkanabi;
serkanabi seni ağlatmak istemezdim :(
abicim biz her engeli aşarız yeterki isteyelim
inanıorum abi inanıyorum.

Ben teşekkr ederim kardeşim bize yaşattığın duygular için onu da okudum sağolasın sonra buldum oraya yazmıştım yorumu vay anam vay diye helal olsun be sana...

çok ıyı anlatmışsın yhaa umarım bidaha yaşamazsın buseee

cok cok gecmıs olsun ve sukurler olsun halımıze allah beterınden sakınsın....

Canımmm bravo sana allahhhh şifanı gücünü hepimize versin inşaallahhhh benimde öyle güce ihtiyacım varki

benden çok daha güçlü birisini gördüm ben sitede ahmetermiş abi.eminim daha çok vardır benim hiç birşeyim yokmuş.çocuk aklımla büyütmüşümde ondan.

Buse arkadaş ayakta kalabilmeyi,herşeye rağmen dik durmayı başarabilmen,azmin ve kararlılığından dolay seni kutluyorum.
Sağlıklı ve umut dolu yarınlar diliyorum.
Sevgiler.

çok güzel anlatmışsın.. bu oyunu hala oynuyoruz hepimiz çok haklısın..

yazdıkların banada hastahane günlerimi hatırlattı hele de o tuz kısmı. inşaallah en kısa zaman da sağlığına kavursun ve bu sefer bizlere iyleşme sürecini anlatırsın.

arkadaşlarım uygar,zerrin ve uğurlu26 hepinizin yorumları için ayrı ayrı teşekkür ederim.
umarım bigün iyileşme sürecimide anlatmak nasip olur.

bende bi kez yattım hastahanede insanın boğazı düümlenır derler ya ben nasıl bıusı dıe dusunurdum kaldıgım ilk gece fark ettim boğaz düğümlenmesının nasıl oldugunu ama benımkı sadece biyopsi içindi 2 gece kaldım((şuan sorsanız hasta olmayı neden istemezsin ne gibi bi zorluğu var die, ben ilk önce ailemi çok etkiliyor, annem devamlı ağlıyor die ölmemden korkuyorlar die istemezdim.)bu sozlerın çok etkıledı beni.

((şuan sorsanız hasta olmayı neden istemezsin ne gibi bi zorluğu var die, ben ilk önce ailemi çok etkiliyor, annem devamlı ağlıyor die ölmemden korkuyorlar die istemezdim.)bu sozlerın çok etkıledı beni. hadi yaa sölemesemiydin acaba:)

bende okudum senın yazını hayret edercesıne tek bı satırını bıle atlamadan okudum allah yardımcın olsun

Azmin güzel özürlü....

selam. azmin güzel özürlü olarak yasadıklarını tamamen anlıyorum.
Bizi seven Ailemiz olmasa, gerçekten bizleri sevenler olmasa biz ne yapardık.. ALLAH onlardan razı olsun.. Bu azimle devam seni Tebrik ediyorum... iyi Günler..

Üst Alt