Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hastaneyle tanıştığım ilk gün [O an]

canım arkadaşım yaşam öykün beni gerçekten mest etti metanetine hayran kaldım.sabır ve başarını örneğisin sabrını hast le tanıştığın zamn gösterdin başarınıda okulu bitirmenle göstereceksin bizlere yazılarının devamını bekliyoruz.kib

teşekkürler leyya!!
ozamnlarda gösterdiğimiz sabrı artık en ufak bir olayda bile gösteremez hale geldikk...neyse sonumuz hayır olsun ne diyelim yaşamak herşeye rağmen güzel..okulumu bitirebilirsem bundan ilk haberi olacak sitemizdir...

çok geçmiş olsun busem azmin ve mücadelen için tebrik ederim arkadaşım...

teşekkür ederim biricikkk hepimiz azmediyoruz birşeylere başka şansımız yokki...

genç bi kardeşimizin bu denli yaşadıklarını kaleme dökmesi beni duygulandırdı harika anlatmışsın teş.ederim buse.

Çok geçmiş olsun busem, hayat hikayeni okudum Allah acil şifalar versin... Bundan sonraki yaşamın mutluluk içinde güle oynaya geçsin :)

BUSEM YORUM YAPMIYORUM ŞUNU BİL SENİ SEVİYORRRR CNMM

SELAM ARKADASIM BUSEMMM ONCELIK LE GECMİŞ OLSUN INAN BANA SENI COK IYI ANLIYORUM CUNKI BENDE HASTANEYLE SENIN KARŞILAŞTIGIN YASTA KARŞILAŞTIM NEDEMEK OLDUGUNU IYI BILIRIM O CAMLARIN NELER ANLATIGINI GÜNEŞİN NASIL BATIGINI VE O CAMDAN BAKARKEN O ARABALARIN BIRINDE OLMAYI BEN DE COK ISTERDIM BUTUN GUN BUNU HAYAL EDERDIM SANA COK COK GECMISOLSUN ARKADASIM NEDIYIM INSALLAH ACILARIN SON BULMUSTUR... :)

ayyyyyyyyyyyy bu ne büyük şeref efendim demekki en çok benim duygusal içten yazımdan etkilendin hoşgeldin aramıza

selamlar

sevgili buse kardeşim bende 18yaşındayım bende 6aylık bir hastayım çok güzel anlatmışsın gerçekten işte benim tek bir avantajı var boyumun uzun olması :D bi ordan yırttık :D ama alışıyo insan herşeye ben çabuk alıştım hatta eski hayatımdan hiç hız kesmedim durmak yok yola devam :D

kanvas' Alıntı:
evet özellikle senin duygusal içten ve bi o kadar da hayat mücadelenle bile dönüp espri yapabilme yeteneğine (merak etmeyin uyusturucu falan almadım kısmını kastediyorum :D )hayran kaldım etkilenip yazdım diyebilirim :wink:
yaaa tabi o zamanlar espiri yapacam durumda değildim ama şimdi alaya almam daha kolay oldu... bak şöyle bişey var öldürmeyen her acı beni daha da güçlendirdi....

geçmiş olsun sanada berfo boyun uzamasını anlamadım ben az kısayım ama pek takmıyorum tam gaz devam tabiki ayağımızı sakın çekmeyelim orda istop falan ederiz allah muhafaza:D

ne guzel boyle acıklı bır olayı edebi bir dille yazmıssın tebrıkler.
durumun ıcınse uzulmekten baska yapılıcak bırsey yok bızler ıcın sanırım.
ama cok kalıtelı bır ınsan oldugun yazından belli.
yuregın sapasaglam

üzülecek birşey yok yorum için çok teşekkür ederim eğer okuyabilseydim yazmayı ve edebiyatı çok severim kaliteli bi insan olduğum yazılarımdan belli diyorsunuz yani teşekkürler

ne demeli..gecmiş olsun diyelim adettendir..muhtemelen şu avatarındaki kocaman gözlü kız hoş kız gibisindir:)
sevgiler...

gecemasalcisi' Alıntı:
ne demeli..gecmiş olsun diyelim adettendir..muhtemelen şu avatarındaki kocaman gözlü kız hoş kız gibisindir:)
sevgiler...
masalcı arkadaşım o şeker kızdan daha şekerimdir... :oops:
geçmiş olsun demişsin hamd olsun geçti sabırla okuyup birde yorum yaptığın için sağol...
ebüb niye gülüyosun takmıyorum tabiii halla halla....eğer az daha uzun olsaydım ibrahim kutluayı geçiyodum :)

busemmm abla yazdıklarını okurken gercekden aglamamak ıcın kendımı zor tuttum.cunku bıran kendı hayatımı mutıs bı yazarın yazdıgını dusundum.senı kendıme herzaman ornek alacagım.Tşk ederım hayat hıkayenı bızımle paylasdıgın ıcın.

onur....

busecim;24 sene evvel benzer acıları bende yaşadım.ama benim sorunum kalpti.sabaha ya çıkar ya çıkmaz dedikleri gün, beni apar topar ameliyata aldılar veee RABBimeşükürler olsun.önce RABBimin inayeti ile takviyelerle(metalik kalp kapakçığı +kalp pili)bu günlere geldim.bende acılar çektim.insan hep en çok acıyı kendinin çektiğini düşünüyo :D değil mi? bunlar bize ALLAH'ın armağanı.inancım o ki burada çektiğimiz sıkıntılar acılar ahiret te günahlarımıza keffaret olacak.yeter ki sabredelim ve inancımızı yitirmeyelim.SAĞLICAKLA KAL

onur bozdemir
oy oy oy ablan sevsin seni...ağlama bak geçti gitti.sende biliyorsunki yaşamayı hayatı çok seviyorum.sende sev ne kadar engel dolu bi hayatımız olsada biz diğer insanlardan daha çok biliyoruz çoğu şeyin kıymetini...

selam busemm.okurken;her ne kadar acılar farklı olsada inanki kendimi gördüm.hayat insana bazen böyle kötü şakalar yapıyor.bende 2 yıldır engelliyim. :( ama hamdolsun anladımki ben aslında 2 yılın öncesinde engelliymişim. :lol: şimdi yapabildiklerimi anlatsam inan maluliyet haklarımı elimden alırlar :D demek istediğim şu ki;seninde dediğin gibi bizi öldürmeyen engeller,gerçekten bizi güçlendiriyor.sana diyebileceğim şuki;allah gülümsemeni eksik etmesin.hayat boyu mutluluklar.

SEZGİN ÖZGEN' Alıntı:
selam busemm.okurken;her ne kadar acılar farklı olsada inanki kendimi gördüm.hayat insana bazen böyle kötü şakalar yapıyor.bende 2 yıldır engelliyim. :( ama hamdolsun anladımki ben aslında 2 yılın öncesinde engelliymişim. :lol: şimdi yapabildiklerimi anlatsam inan maluliyet haklarımı elimden alırlar :D demek istediğim şu ki;seninde dediğin gibi bizi öldürmeyen engeller,gerçekten bizi güçlendiriyor.sana diyebileceğim şuki;allah gülümsemeni eksik etmesin.hayat boyu mutluluklar.
yok sezgincim anlatma zaten herşeyimize göz dikiyolar bide onu almasınlar elimizden yorum için teşekkür ederim o kötü şakalarıyla acısıyla tatlısıyla yaşamak güzel

Canını sıkma zorluğun arkası kolaylıktır,Herşeyin bir vakti ve takdiri vardır,Takdir sahibi halimizi biliyor,Bizim tedbirimizin üstünde,Allahın tedbiri vardır..

öpüyorum seni,

Süphen Olmasin bence herkes senin hikayeni okuyacak (OKUMalida )...
Benim HIkayeme cok benziyorr .Ama Inan bana benimkisi daha hüzünlü :)
GEcmis Olsun .

yazın o kadar akıcı ki inan hepsini okudum.yazdıkların ne kadar üzdüysede güçlü kişiliğin beni sevindirdi.her zaman umutlu kal çok geçmiş olsun.

arkadaşlar yeni yorum yapabildim uzun zamandır girmiyorum siteye yorumlarınız için ayrı ayrı çok teşekkürler..

Canım çok büyük gecmiş olsun allah annenin bababnın yüzüne bakmış da senı onlara bağışlamış inş daha ii olusun

slm busemmm ...
ben yeni üye oldum tesadüfen...
ÇOK ETKİLEDİN BENİ...
inanıyorum ki çok büyük bir KALBİN var senin...
yaşanmış olduğunu bilerek okumak , hele bir de senin güçlü anlatımında eklenince , o kadar duygu dolu anlar yaşadım ki anlatamam...ben engelli değilim ama tüm insanlar gibi potansiyel bir engelli olduğum muhakkak ,
seni tanımak güzel olacak :)
Tüm kalbimle sana kucak dolusu sevgiler...

Üst Alt