Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hadi birazda tebessüm edelim

[FONT=verdana]İki Erzurumlu İstanbul'dan sosyetik iki kadın getirtiyorlar. Kadınlardan birinin köpeği var adı cico, bunlar ilkin yemeğe gidiyorlar.
Oturuyorlar ve yemek söylüyorlar[/FONT]

[FONT=verdana]
kadınlardan biri diyor ki;[/FONT]

[FONT=verdana]-ayyy benim cicom acıkmıştır[/FONT]

[FONT=verdana]Erzurumlu oflaya puflaya gidiyor cicoyu arabadan alıyor getiriyor ona da bir kuşbaşı söylüyorlar. Yemek geliyor bizimkiler daha çatalı eline almadan cico lap diye bitiriyor hemen yemeğini. [/FONT]
:cool:

[FONT=verdana]Kadın diyor ki;[/FONT]
[FONT=verdana]-ayyy cicom çok acıkmış, bir tane daha kuşbaşı söyleyelim.[/FONT]

[FONT=verdana]Bir tane daha söylüyorlar yemek geliyor cico gene lap diye bitiriyor[/FONT]
[FONT=verdana]bu arada kadınlar lavaboya kalkıyor, makyaj tazelemek için.[/FONT]

[FONT=verdana]Fırsat bu fırsat bizim Erzurum'lu köpeğe bir tane tekme atıyor ve diyor ki;[/FONT]
[FONT=verdana]
-ekmekle ye orispi çociii ekmekle yee :D :D :D[/FONT]

Hoppaaaaaa yandan yandan helal teyzoşlarıma hopidik hopidik titrettt :) :)

OF OFF :d:d:d:d:d

:d:d:d:d:d

Türk Hava yollarının İstanbul-Wien seferini yapan uçakta inişe ...doğru pilot anons eder:

'Sayın yolcularımız 25 dakika sonra Viyana havalimanına inis yapacağız, hava parçalı-bulutlu 15 dereceee ........AMAN ALLAHIM!.............' !....!!!

Ve anons o anda kesilir. Bütün yolcular panik halindedir. Ortalık çalkalanır.
Bir kaç dakika sonra, ki bu yolcular için sanki yıllar kadar uzun sürmüştür;

Pilot: 'Sayın yolcularımız, kusura bakmayın sizleri korkuttum ama hostes yanlışlıkla üstüme bir fincan sıcak kahve döktü, canım çok yandı, pantalonumun ön kısmını bir görseniz!'

Arka sıralarda oturan bir yolcu bağırarak:
'O da birşey mi, sen bizim pantalonların arka kısmını bir görsen'....!!!! :D:D:D

ulan unutucam tabi kendini ne sanıyor ki..
elbet kediler yeniden uçacak, kuşlar yeniden yüzecek,
yeni doğmuş bir kurbağanın havlaması kadar güzel bir şey var mı?..
gittiği iyi oldu;
yoksa bu kadın bana kafayı yedirecekti!

Güççük İskender <:)

419270_396945097001050_239662339395994_1414437_1770576321_n.jpg

:d:d :d

Temel ile dursun bir akşam otobanda iki sarışını arabalarına almışlar,ıssız ve kuytu biryere gitmek için basmışlar gaza yarım saat sonra gidecekleri yere yaklaştıklarında sarışanlardan biri der ki : Şimdiden söyleyelim biz dönmeyiz.
Temel kendinden emin bir şekilde cevap verir: Valla bu kadar geldikten sonra bizde dönmeyiz :) :) ...

[FONT=lucida grande]Padişahın biri veziriyle birlikte tebdil-i kıyafet gezintiye çıkmış. Tebaası nasıl yaşıyor, nasıl geçiniyor, sıkıntıları neler görmek istemiş. Gezi sırasında bir köye gelmişler. Küçük, şirin bir evin önünde oturmuş, örgü ören bir genç kız görmüşler. Padişah kızın yanına yaklaşıp sormuş:[/FONT]
[FONT=lucida grande]- Merhaba kızım. Baban evde mi?[/FONT]
[FONT=lucida grande]Kız: - Babam evde yok! Azı çok etmeye gitti.[/FONT]
[FONT=lucida grande]Padişah: - Annen evde mi?[/FONT]
[FONT=lucida grande]Kız: - An[/FONT][FONT=lucida grande]nem de evde yok! O da biri iki etmeye gitti.
Padişah: - Kızım eviniz çok güzel ama bacası eğri.
Kız: - Bacası eğridir ama dumanı doğru tüter.
Padişah: - Sana bir kaz yollasam yolar mısın?
Kız: - İzninizle en ince tüzlerine kadar yolarım!
Padişah kıza "Öyleyse selametle kal!" deyip, veziriyle tekrar yola koyulmuş. Saraya varınca padişah vezirine sormuş:
- Kız ile ne konuştuğumuzu anladın mı?
Verzir:
- Doğruyu söylemek gerekirse anlamadım padişahım, demiş.
Padişah:
- O hede tez vakitte git öğren! Yoksa seni vezirlikten azlederim! demiş.
Vezir telaşla fırlamış. "Nasıl öğrenirim?" diye düşünürken, en iyisi ilk ağızdan bilgi almak deyip, gitmiş padişahın konuştuğu kızı bulmuş. Vezir:
- Aman kız, hanım kız!... Biz bu gün yanımda biriyle senin yanına gelmiştik. Yanımdaki kişi senle sohbet etmişti. O sohbette konuştuklarınız ne anlama geliyordu? Onları bana bir deyiver. Dile benden ne dilersen.
Kız:
- Konuştularımızı açıklarım ama her cevap için on altın isterim, demiş.
Vezir kabul etmiş. Kız anlatmaya başlamış:
- O amca bana babamı sorduğunda "Azı çok etmeye gitti" demekle; babamın çiftçi olduğunu, tarlaya tohum ekmeye gittiğini anlatmak istedim.
Vezir on altını vermiş, kız devam etmiş:
- O amca annemi sorduğunda "Annem biri iki etmeye gitti" demekle; annemin ebe olduğunu, doğum yaptırmaya gittiğini anlatmak istedim.
Kız vezirden on altın daha alıp devam etmiş:
- Amca "Eviniz çok güzel ama bacası eğri" demekle; benim güzel olduğumu ama gözelerimin şaşı olduğunu söyledi. Ben de "Bacası eğridir ama dumanı doğru tüter" diyerek; şaşıyım ama gözlerim iyi görür demek istedim.
Vezir kıza on altınını verip hemen atılmış:
- Peki ya "Sana bir kaz yollasam yolar mısın?" ne demek?
Kız tebessüm edip açıklamış:
- O kaz da sizsiniz, demiş. Bunları öğrenmek için bana onlarca altın verdiniz!...[/FONT]

süper çok güldüm paylaşım için teşekkürler hele sonu kaz süper güldüm

:) rica ederim kardeş hep birlikte gülelim istedim :D

erinmeden baştan sona sayfaları inceledim gülme krizindeyim şu an

Hep gülelim kardeşim tebessümünüz eksik olmasın yüzünüzden inşallah :)

DEVAMI NEDEN GELMİYOR Kİ ACEP :confused:

Bende senden bekliyordum devamını :)

Benim pek yaratıcılığım yok bu konularda ama denk geleni paylaşacağım bundan sonra o zamana kadar devam bio senden bekliyoruz :)
yukarıdakileri okudum izledim bitti hepsi :confused:

Bir tane var aslında karikatür :) uygun düşer mi düşmez mi diye kala kaldım :)

içine sinmeyecekse atma :)
en çok teyzelerin oynaması benim favorim bu sayfada :D

:D :D süperdi ama güne kahkaha ile başlamama sebep olan karikatür az önce attığım linkte ben resim olarak atamıyorum kısıtlı sanırım paylaşımım...

sayfa senin ama müsade ettiğin için paylaşıyorum :)

Yok yahu ne benim olsun sitedeki herkesin paylaş tabi ne güzel işte dünyanın en güzel duygusudur paylaşmak paylaşmayı bilmek :)

Rica ederim efenim :)

Üst Alt