Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Gündem] Arabam Benim Bacaklarım 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana da İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü'nden aynı içerikli yazı cevabı geldi. Bu arada uluslararası sözleşmede imzalanmış iken umarım bizim sesimize de kulak verirler. Saygılarımla...

SLM

BENDE GÖNDERDİM UMARİM İYİ KARŞİLANİR SEÇİM ARİFESİ :lol:

Trafik Uygulama ve Denetleme Daire Baskanligı'ndan banada aynı cevap geldi. Bilgilerinize arzederim :) :) :wink:

çözümler çok iyi düşünülmüş umarım lehimize sonuçlanır saol.

Re: slm

Emniyet Genel Müdürlüğünden bana da mesaj geldi...

neyi anlatacak anlamadım

neyi anlatacağını anlamadım.zaten herşey ortada.araba almak,kullanmak,satmak tam bir işkence.ama seçim yakın ÖTV ötelemesinde olduğu gibi kelime oyunu ile yine politika yapacaklar.ben yorum yaptım herkez yorum yapsın.çünki kimse doğuştan milletvekili değil.halk seçiyor.bunu unutmasın.

birkaç ay önce kendisiyle bir toplantıda karşılaşmıştık ve ötv'nin ötelenmesiyle ilgili soru sormuştum ama soruma bir türlü cevap alamamıştım. Belki bu sefer programda meramımıza bir cevap verir inşallah.

Arkadaslar NTV'ye sorun programinin editorleri ile gorustum. Bu konuda bir program hazirlayabileceklerini ifade ettiler. Ancak " Arabam Benim Bacaklarim " kampanyamız dahilinde NTV ye sorun programina benim gonderdigim disinda herhangi bir mail veya talep gelmedigini ifade ettiler.

NTV web sayfasindan oraya da biraz kendimizi ifade edelim. Kisaltilmis maetni gonderirken giris bolumune kendinizden de birseyler katin lutfen. ( Otomatik mesaj gonderimi veya spam gibi algilanmamasi icin. )

Evet, NTV'ye Sorun etkili bir program. Sayın Celal Pir'in duyarlılık göstereceğinden kuşkum yok.
Evet arkadaşlar, konunun gündeme girmesi için biraz daha çaba lütfen...

[size=7]NTV'YE SORUN[/size]

ntv_sorun.jpg

Celal Pir'in sunduğu hergün yayınlanan programda konunun yetkilisi veya uzmanı sizin için cevaplıyor.
.............................................
Her Gün 14.30
Telefon: 0 212 335 40 35
Faks: 0 212 335 00 35
Soru ve görüşleri internet üzerinden iletmek için buraya tıklayın.

devam

evet bülent abime katılıyorum. sonuç alana kadar devam devam devam yine devam inadına devam.

okunmuyor

yazı okunmuyor.en azından içeriği hakkında bilgi verebilirmisin

Özida'dan banada cevap geldi.
Mevcut mevzuat ve uygulamaların nasıl olduğu hakkında bilgiler içeriyor.(Özida nın web adresindeki bilgilerin aynısı)
Bu konu ile ilgili çalışmalarının devam ettiğini ve bizlerden gelen düşünceleri göz önünde tutacaklarını yazmışlar.

Dilerim kurumlar "devam eden çalışmaları"nı kamuoyuyla paylaşır/tartışır ve görüş alırlar.

Sayın Lokman Ayva nın sunacagı program

Katılın

Arkadaslar araba ve vergileri ile ilgili tüm sorularınızı engelliler.biz üyelerini
(14.04.2007 Cumartesi günü TRT2 de saat 09:00 Yaşarken programında) bana destek vermenizi bekliyorum tüm dostlar katılsın
ÖTV - MTV ve diger sorunlarımızı düzeltmelerini talep edicem hep birlikte yaparsak daha etkili oluruz...

Simdiden Tesekurler katılımcılara

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt