Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

"Gerçek-Kulak Ölçümü" neden gereklidir?

yusuf-ardahan75

Kulak mr çektir bide hem duymadığın sese basma testte heralde basıyon hepsine bozuk çıkıyo
@Mehmet Akşit gürültüde konuşma testi nasılki hiç yapılmadı bundan bana

Cihazlı cihazsız test ypoldu tek

Geçen eczaneye gittim arkamda araba varmış duymadım göğe cihaz var korna çaldıda geçtim yana😊

şu korona bi azalsın ilk işim olsun hiç kulak mr ı duymadım.
k.b.b dr u inanmıyo sanki duymuyorum bazı harfleri duysam anlamıyorum diyorum yok diyo.sanki benden iyi biliyo. bişey yok diye yolluyo..sagolun

İyi akşamlar arkadaşlar . sol kulak hiç duymuyor sağ kulak yüzde 60 duymuyor % kaç oran verilir ?tahmini

Paranoya
Aldım 2018de

yusuf-ardahan75
Benim 97yıllarında başladı belki 95 ilk bakışı atatürk hastanesinde kazım bozdemir vardı kbb doktoru yaptı muayenede kulağıma bakarak işitme kaybı var dedi emara yolladı ordada hafif çıktı emarsızda anlaşıyo yani

Pluvia

geçmiş olsun dikkat edecen biraz:)bazen normal insanda duymuyo dalgin filan oluyor,kaldiki bizim cihaz var kulakta dimi ama:D

hakan06

Valla geberecem birgün😁

Şöförde nebilsin korna çalmasa duymadım hiç😁

Sahranil hanım söz konusu olan Sibel hanım Siser İşitmemerkezindeki Sibel hanım mıdır?

Samet Bey Askerlik bitince Ankaraya döndüğünüzü umarak yazıyorum Bu konuda yetkin olduğunuz izlemini aldım . Sizinle bu ölçümü yapabilir miyiz umarım size ulaşabilirim.

Sahranil hanım söz konusu olan Sibel hanım Siser İşitmemerkezindeki Sibel hanım mıdır?Yanlış yazmışım Selis İşitme Merkezindeki olacaktı. Forumun acemisiyim.

Samet Bey Askerlik bitince Ankaraya döndüğünüzü umarak yazıyorum Bu konuda yetkin olduğunuz izlemini edindim . Sizinle bu ölçümü yapabilir miyiz umarım size ulaşabilirim.Lütfen beni yanıtlayınız.

6 ayım kaldı askerdeyim şuan bakalım gene ankara olur devam ederim sanırım sizide beklerim :)

Samet bey şu an Ankarada mısınız nerede çalışıyorsunuz?

samet ozyunsel kizilayda YANKI isitme merkezinde.gayet bilgili bir odyometristtir.
kulak izi almada, kulak kalibinda tek gecerim samet beyi.

isitme ile ilgili beklentileriniz icin SELISi es gecebilirsiniz. sizin kaybiniz.
ayse hanimin yegeni idareciymis orda. odyometrist baska.
bide SELISte her eleman isini yapiyor. idareci odyometrist gecinmiyor orda. aktif duyudaki gibi. kalibi bile baska eleman aliyor olcuyu.

Bu konuyu sizinle konuşabilir miyiz?forumdada acemiyim . Yardımınızı isteyeceğim

sordugunuz sorulara burda arkadaslar olarak sevinerek elimizden geldigi kadar yardimci oluruz. sorunuzu cekinmeden sorunuz.

bizim ustumuze yapisan bu iste:(cani isteyince her seyi duyar, istemese duymaz...
kim salliyor, onlar oyle dedi diye aynisini yapiyorum bende...

Üst Alt