Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

5434 SK MEMUR
20 KASIM 2024 da doluyor.
250 Gün Prim Eksik.
KALAN= 264 gün kaldı.

5900 gün çalışma süresi 17 yıl bu sebeple 3 yıl bekleme sürem var yol uzun ama geçer diyip bekliyoruz.

5434 SK MEMUR
250 Gün Prim Eksik.
KALAN= 260 gün kaldı.

5434 SK MEMUR
250 Gün Prim Eksik.
KALAN= 257 gün kaldı.

5434 SK MEMUR
250 Gün Prim Eksik.
KALAN= 254 gün kaldı.

Arkadaşlar emekli olmuş birinden size öneriler öncelikle en az üç daireniz yoksa birinde oturup ikisinden kira alacak gibi veyahut başkaca bir geliriniz yoksa sakın ama sakın emekli olmayın kiralar olmuş 15bin emekli maaşı 10bin hesabı siz yapın, ikincisi emeklilik sonrası bir hobiniz yoksa misal okuyamadığınız bir okulu okumak, dünyayı ya da en azından ülkenizi gezmek, gemi maketi yapmak vs... sakın emekli olmayın sıkıntıdan patlarsınız benden demesi karar sizin

@özcanbjkli,

Girdiğiniz Tarihler Arasındaki Gün Sayısı: 1358
Bitiş Tarihi Dahil Edildiğinde Aradaki Gün Sayısı (+1 gün): 1359
Bu Tarihler Arasındaki Süre: 3 yıl 8 ay 18 gün

5434 SK MEMUR
220 Gün Prim Eksik.
KALAN= 250 gün kaldı.

@perseküsyon, Günü geldiğinde emekli olmayacak zaten öyle düşünüyorum. O günden sonra da attığı mesajlarda şöyle bir sayım başlayacak. 1 gün önce emekliliği hakettim, 2 gün önce emekliliği hakettim, 3 gün önce emekliliği hakettim diye böyle sürüp gidecektir.

@BnymnYldz,

:ROFLMAO: Ahaha , mantıklı bir çıkarım olmuş. Şu an zaten onun istediğini yapıyoruz Kendisi hakkında yazışıyoruz Bu başlığa sürekli yazmasının maksadı da bu. """ilgi odağı olmak""" . Bu hemen herkeste olan psikolojik bir gereksinimdir Ama bu arkadaş işin suyunu çıkartmış.. Görüntü kirliliği yapıyor..

ARKADAŞLAR şakaamsı söylüyorum bunu SAKIN ALINMAYIN.
BBB bu ne demekmi?
Bende Böyle Birisiyim.

@ayDÜNYAvazo, 250 gün sonra emekliliği hakettiğin gün emekli olmayı düşünüyor musun 🤔 Şu an ki aldığın maaş yarı yarıya düşecek ve bu seferde evde oturup duracaksın belki emekli olunca. Şimdiden bunları düşünmeye başladın mı.

@BnymnYldz,
Yarısı olsa iyi 3 te biri düşüyor çoğu emeklide. :) 2000 öncesi girişi değil ise.

Üst Alt