Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

EKPSS WhatsApp / Telegram / Signal grupları

Grup hala geçerlimi ve sadece önlisans için mi

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yalnizadam

Teşekkürler ozaman ben arkadaşlara söyliyim bu arada sağlık bakanlığına bağlı kurumlara atanan varsa bizim gruba ekleyebilirim

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tabiki çevrenizdeki lise ve önlisanstan sınava girecek olanlara bilgi verirseniz sevinirim

05397367885 Numaram ekleyebilirsiniz

İstanbul Büyükşehir e atananlar nasıl atandınız süreç nasıl işliyor bende onu istiyorum kaç puan almak gerekiyor

lslm arkadaşlar ben lisanstan ekpss ile atandım yardımcı olmaya çalışırım sorularınız varsa

merhabalar ben whatsapp grubuna giremiyorum yardımcı olur musunuz?

2018 ekpss atama bekleyen sağlıkcı whatsapp grubu.

Arkadaşlar sonuçlarımız açıklanmasını kısa bir süre kaldı.İsteyen arkadaşlar için whatsapp grubu kurduk sayımız ve kontejanımız az oldugu için tercih puan sıralama bilgi alışverişi yapabiliriz.

Grup link : https://chat.whatsapp.com/44MbtyYWxzf5rDKmyH2J0S

mert bende lisans 70 puan aldim siralamam 5500 sence atanir miyim durumum ne olur kacinci atamada atanirim?

mert124

Hangi kuruma atandınız, atanma süreciniz ne kadar sürdü, maaş ve çalışma şartlarınız nasıl?

Üst Alt