Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

EKPSS WhatsApp / Telegram / Signal grupları

Skolyoz23

Aktif Üye
Konular
39
Reaksiyonlar
0
Ekpss 2018 yılı için whatsapp tan istediğiniz gibi birbiriniz ile soru paylaşın soru sorun
hem birbirimizden yararlanmış faydalanmış oluruz
misal benim sözelim harikadır özellikle tarih

birbirimize ne kadar destek olursak o kadar iyi olacaktır
gruba herkes davetlidir

Son düzenleme:
Katılmak istiyoruz diyoruz. Hani kimse kabul etmiyoki

grubu acaba konu açıp bizmi kursak "esk26" eskişehirlisin galiba benim gibi ?

Faydalı olabileceğime inanıyorsanız beni de ekleyebilirsiniz ekpss den 92 almıştım.

önlisans ekpss grubu kurmak istiyorum bende gelmek isteyen özelden mesaj atsın deepblue sende önlisansdan girdiyse faydalı olabilirsin

ben kurdum kimse gelmedi varsa öyle bir grup geleyim bende

tmm ozaman önlisans varsa grup açarım yararlı bir grup yaparız ozaman bana özelden mesaj atın grubu kurayım

2018 Ekpss Önlisans WhatsApp Grubu Kurulmuştur

2018 Ekpss Önlisans WhatsApp Grubu Kurulmuştur
Özelden mesaj atarak gruba gelmek isteyenleri alabilirim

yavaştan kuralım illa gelir ekpss önlisanslılar gruba

2018 ekpss önlisanslılar özelden bana mesaj atsınlar gruba alayım

2018 Ekpss WhatsApp Grubu Kurulmuştur

2018 yapılacak ekpss sınavı hakkında bilgiler,soru cevap,sınav sürecinde yardımlaşma yapabileceğimiz bir grup açtık gruba gelmek isteyenler aşağıya link vericem ordan gelemeyenler özelden numaralarını bırakabilirler.

Bu linke tıklayıp gelebilirsiniz.

https://chat.whatsapp.com/82sXr4RK4kLKwuMQ43hE6q

2018 Ekpss WhatsApp Grubu Kurulmuştur

2018 yapılacak ekpss sınavı hakkında bilgiler,soru cevap,sınav sürecinde yardımlaşma yapabileceğimiz bir grup açtık gruba gelmek isteyenler aşağıya link vericem ordan gelemeyenler özelden numaralarını bırakabilirler.Grup sadece ekpss e girecekler içindir kura ile ilgili değildir.

https://chat.whatsapp.com/82sXr4RK4kLKwuMQ43hE6q

birşey sorucam önlisans 2018 mezun durumunda olacaklar hangi türden sınava giriyor

Olusturulan whatsapp grubu hem onlisans hemde lisanstir arkadaslar . Lisans olanlarda gruba katilabilir

Üst Alt