Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Cortexin iğne kullanan var mı? Nereden temin edilebilir?

Rusya dan down sendromlu oglum için cortexin ilaç getirttirdim .elimde 1 adet fazla 50mg mevcut isteyen var ise görüşelim.0534 322 28 04

slmistediginiz ilactan rusyada var irtibata gecip size ayarlaya bilirim

sadece rusyada var ayarlariz ne kadar lazimsa +79214502971 whatsapp

slm ben rusyada yasiyorum ilac temin ederim size lazimsa birak dolap osman ayaklarini kimseye guvenmek zorunda degilsin her turlu referans veririm memleket neresi

Merhaba,
Korteksin iğneyi ben oglum icin kullandim. Rusyadan arkadasimiz ozel olarak getirdi. Elimde 8_9paket var. 10 mg ve her pakette 10 adet var.

Ben toplamina 150 euro verdim. Isteyen olursa gonderebilirim. Ayrica nöroloji doktorunun önerisi ile amerikadan neuro optimizer da kullandik. 3 kutuda elimde o var. Onun da tanesini 45 dolara getirtdik. Istanbulda eminonu tahtakale eczanesi satiyor kutunun bir tanesi 145 tl. Biz guvenemedigimiz icin rusyadan getirttik. Isterseniz 05385211617 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Merhaba elimde 4 kutu 40 adet Ukrayna dan getirdiğimiz cortexin flk orjinal ismi ile KOPTEKCİH var. Hastamizda Allerji yaptığı için kullanılamıyor. İsteyen kimse varsa verebilirim. salihserap21@gmail.com adresim.

Merhaba,
Burayi okuyup bana ulaşan arkadaslar var. Elimdekileri gonderdim. Su an bende bu iki ilacta yok. Burdan bu yaziyi nasil silebilecegimi bilen varsa ve yardimci olursa sevinirim. Tekrardan hastalariniza gecmis olsun.

şu ana kadar 60 tan yaptırdım ve ciddi değişimler gördüm

Merhaba bizim 3 yaşında çocuğumuz var otizm belirtileri çok fazla. Bizde kullanmayı düşünüyoruz, tavsiye ve fikirlerinizde istifade etmek isteriz. Bize ulaşırsanız çok memnun oluruz. Tel:5547274901 instagram: amigurumi_perisi

Merhaba bir yakınımın doğumda oksijensiz kalan bir bebeği için bu iğneyi araştırıyorum. İlacın temininden ziyade duyduğum kadarıyla tüm nöroloji doktorlarının reçetelediği bir ilaç değil. Dr. reçeteye yazmadığı taktirde iğneyi yaptırma konusunda sıkıntı yaşanacak muhtemelen. İlacı kullananlar reçeteli olarak mı kullandınız eğer reçeteli değilse ne şekilde yapıldı. Doktorunuza bu ilacı yazdırma konusunda sıkıntı yaşadınız mı. Yardımcı olursanız sevinirim. Rabbim tüm hastalara şifa versin.

Arkadaşlar bize cortexin 5 mg 2 kutu lazım nasıl temin edebilirim yardımcı olurmusunuz acaba..orjinali olacak ama..şimdiden teşekkürler

Destiny13....
Merhabalar. Size mesaj yollayamadım ama mail yolladım. Lütfen benimle iletişime geçin. Uygulama konusunda sizinle konuşmaya ihtiyacım var. Geçmiş olsun. ..

Son düzenleme:
Merhaba şimdiden herkese geçmiş olsun elimde 1 kutu cortexin iğne var

Merhaba, elimde ingilizce ismi Cortexin orijinal ismi KOPTEKCIH olan Rus menşeli, bir tanıdığımız vasıtasıyla direk RUSYA'DAN getirttiğimiz KOPTEKCIH(cortexin) ürün var. Hem 5mg hem de 10mg olandan mevcut. Birkaç aile kullanacaktı bunlar elimde fazla kaldı. İhtiyacı olan varsa ücreti karşılığında verebilirim. mail adresine yazabilirsiniz. selamiseker2017@gmail.com. Buraya KOPTEKCIH için mesaj attığınızı belirtirsiniz.
Yukardaki mesajda ihtiyacı olan varsa verebilirim yazdım ama yanlış anlaşılma olmuş galiba. Bizde bunları bi takım zahmetlere girip ücretiyle aldık, yine ücreti karşılığında verebilirim.

Dirençli epilepsi de kullanılabilir mi bu cortexin iğne yada kullanan var mı olumlu veya olumsuz etkileri oldumu inşallah sorum cevapsız kalmaz

iğne Trabzonda park eczaanesinden.adrese gönderiyorlar.

Kac mg kullanacak diye dozunu soylersin ona göre Trabzondaki park eczaanesinden temin edebilirsi

Bu ıgneyi oglum icin kullaniyorum ve çok faydasini gordük.çocugunuz hastaysa cok iyi bir profosor önerebilirim..ismi ali cansu n yer trabzon..cocuk nurolojisi..bu pröfosöre gotür çok faydasini görürsün..ayda 10 epilepsi geciriyosa bu profosor
sayesinde1 e 2 e düser..

Kac mg kullanacak diye dozunu soylersin ona göre Trabzondaki park eczaanesinden temin edebilirsin.eczane tel.0462 321 44 27..cocuk nuroloji dalindada ali cansu n u önerebilirim.yeri trabzonda , götüren pişman olmaz..

Otizimli 6yasindaki yeğenim için corteks iğne kullanmak istiyoruz nereden nasıl temin edebiliriz

Üst Alt