Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Cortexin iğne kullanan var mı? Nereden temin edilebilir?

bu karaktersizlerin burada böyle reklam yapmalarına izin veren bu sitenin yöneticilerini şiddetle kınıyorum.

ilacı tavsiye edende, ilacı kullandım iyi geldi diyende, ben size bulurum diyende. dolandırıcı.

kimisi 3 yıl önce uye olmuş, bu güne kadar sadece 1 (bir) mesajı var. oda bu ilaç için.
kullandım iyi geldi, veya ben bunu tedarik ederim diyen kişilerin mesaj sayısına bakın lütfen.

bunlar şirket olmuş, bizlerin kanını emmeye çalışıyorlar. kimse kanmasın lütfen.

SİTE YÖNETİCİLERİ.

BU KİŞİLERİN İP ADRESLERİ SİZDE ÇIKIYORDUR. lütfen gerekli araştırmayı yapıp bu umut tüccarlarını siteden uzaklaştırınız.

bu ilaçla ilgili açıklama yapan bir doktor arkadaşımız var. ''MeTePe''
lütfen konu hakkında yazdıklarını okuyunuz. iyiki varsın. tşkrler MeTePe

sevgili dostlar ben işim geregi rusya seyahatleri yapma durumum oldugu icin oradaki kullanimi ile ilgilo doktorlarla gorusme sansim da oldu . bir gazeteciyim ve benim gibi oglu olan bir kameraman dostumla beraber bir umut arastirdik. oglum cebreyle alakali hicbir tepki vermezken suan bizimle algi acilmasi seklinde iletisime geciyor al ver olaylarini hic yapmazken su an ogretmenleri ozel egitimde cok buyuk yol katettigini soyluyor 2 yilini doldiran bir evladimizin babasi ile de sıkca gorusuyorum ve bu cocugumuzdada gelismeleri takup ediyorum

sevgili yelpaze buradaki paylasimim kendi evladimda kullandigim igneler sonrasi yasadiklarim. dolayisiyla ilacla alakali bukadar olumsuz gorus bildirmedem arastirmani onerirdim zira etkisiz dedigin ilaci suan biz biri Antalya olmak uzere 4 aile kullaniyoruz ve cidden gelismeler var

burada komseyi bir seye ikna etmiyoruz boyle bir amacimizda yok . ancak ben bir babayim ve kullaniyor fayda gordugumu soyluyorum onyargi yerine iletisime gecerek once neyin ne oldugunu gormeniz gerekirdi bukadar karalamaya gerek yoktu. kullananlar olarak paylasip duyurucaz gerekirse benle de diger ailelerlede yuzyuze iletisime gecilebilir kimsenin kimseden beklentiside yok ama burada yazilanlara dikkat etmeliyiz herkes bir umut arayis icinde.

bu arada kim nerden tedarik eder bu beni ilgilendirmiyor biz üsküdarda kullanan 3 aileyiz bir de antalyamiz var bizle telefonla yada yuzyuzede konusabilirsiniz . dedim ya ticareti yapanlar bizi bağlamaz biz kendimiz getirtip evlatlarimiza kullaniyor ilac satmiyor kimsedende almiyoruz konu saptirilmasin lutfen .

ben bir babayim ve kullaniyor fayda gordugumu soyluyorum

Sn. destiny13,

Çocuğunuzun tanısının ne olduğunu, atkvim yaşını, özel eğitim görüp görmediğini, görüyorsa ne kadar zamandır gördüğünü, başka tedavi veya diyet uygulayıp uygulamadığınızı belirtmeniz mümkün mü?

Bir de bahsettiğiniz kürler kaçıncı günde sonuç veriyor size göre? Bir kaç gün içinde mi, yoksa daha uzun sürede mi?

tabiki . 5 yasinda oglum serebral palsi hemiparazi hastasi . 4 yildir haftada a1 seans fizik 1 seans gurup terapi ve 1 seans bireysel egitim aliyor . ilacla alakali bilgiyi şöyle edindim ben televizyoncuyum isim gerwgi sıkca hem seyahat exiyorum hemde rus arkadaslarim var bir ailemiz 2 . yilinda kullanima devam edeken bana bilgo verdi arastirdim rusya ile yazistim o zaman bundan 8 ay oncesine denk geliyor . bir rus profesor ile iletisim kurdum bu profesor bana bir kur tedavisi plani yolladi şöyleydi 30 tane yaptir 1 ay ara ve 30 yaptir 1 ay ara ver sonra 10 yaptir 20 ara ver ve bunuda iki tedavi kullandiktan sonra yaz donemi igneleri kesip actovegin hapla 3 ay devam et dedi. suan oglumda hakikaten ciddi degisimler varbu degisimlerin baslangici 2. 30 ignenin sonlarina denk geldi. suan onlarla yqzisiyorum . bu arada medivia hastanesinde de calisan ayni zamanda akrabam olan doktorumizda kan degerlerini aylik olarak kontrol ediyor hicbir bozulma yok

Şimdi oğlunuz CP hastası olduğuna göre, sanıyorum temel sorunlarınız yürüme, konuşma, ellerini kullanma vs. şeklinde...

Biz bu tür çocuklarda durumu müsait ise düzgün bir rehabilitasyon programı ile genellikle 4-5 yaşlarında bazı ilerlemeler bekleriz. Örneğin bu yaşlarda destekli yürüme, tutunarak ayakta durma vs. gibi kaba motor aktivitelerinde hızlı iyileşmeler görülür. İnce motor beceriler daha geç ve daha yavaş ortaya çıkar. Siz bu tür yaşa ve verilen eğitime bağlı beklenen gelişmeleri dikkate alarak fazladan ne oranda bir gelişme olduğunu söyleyebilirsiniz?

Veya şöyle söylemek daha doğru olur. Aynı kurumda sizin oğlunuza benzer durumda olup, bu ilacı kullanmayan başka bir çocukla kıyaslama yapmanız mümkün mü? "Diğer çocuk 8 ayda hala yürüyemedi ama oğlum yürümeye başladı " gibi...

6 aylik tedavi sonrasi algı uzerine cok farkliliklar tasadik örneğin konusma ve cevre ilgisi hic yokken suan eşlemeleri rahatca yapiyor renkleri ve al ve veri cok gelisti. ayni yasta olmasada 1 yas buyuk bir cocugumuzda bunlar halen yok

Merhaba ilacı ben de serebral palsili oğlum için bugün getirttim.konu ile ilgili bilgi almak isterim.yardımcı olabilirmisiniz

iğneyi ne ile karıştırıp vurduruyorsunuz? ben hiç kimseye vurduramadım. kimse risk almak istemiyor

biz igneyi novakain le sulandiriyoruz . ama serum fizyolojik kullanan aileler de var.. biz kendi aramizda ailelerle sıkca habrlesiyoruz ve doktorumuzla herseyi paylasiyoruz

ayrica biz recete yazdiriyoruz ve herhangi bir hastanede rahatca yaptiriyoruz

Merhabalar,
oğlum kerem için refleksoloji doktorum aracılığı ile rusya dan
3kutu (30 adet) cortexin (kortexin) getirttirdim.
Bu 3 kutu iğneyi isteyen varsa verebilirim.
Eğer stanbulda iseniz kutuları (orjinal kesinlikle) görebilirsiniz.
Bilginize

ben kendim getirtiyorum böylesi daha güvenli benim icin ... yinede tesekkurler

Omurilik zedelenmelerine faydası varmı acaba iyileşen kimse varmı

Slm elimde 4 kutu Cortexin iğne var (orjinal ve rusyadan aldım) ben FA hastasıyım ilaç alerjim olduğu için kullanamıyorum , isteyen kişiler bana msj atabilir

bu karaktersizlerin burada böyle reklam yapmalarına izin veren bu sitenin yöneticilerini şiddetle kınıyorum.

ilacı tavsiye edende, ilacı kullandım iyi geldi diyende, ben size bulurum diyende. dolandırıcı.

kimisi 3 yıl önce uye olmuş, bu güne kadar sadece 1 (bir) mesajı var. oda bu ilaç için.
kullandım iyi geldi, veya ben bunu tedarik ederim diyen kişilerin mesaj sayısına bakın lütfen.

bunlar şirket olmuş, bizlerin kanını emmeye çalışıyorlar. kimse kanmasın lütfen.

SİTE YÖNETİCİLERİ.

BU KİŞİLERİN İP ADRESLERİ SİZDE ÇIKIYORDUR. lütfen gerekli araştırmayı yapıp bu umut tüccarlarını siteden uzaklaştırınız.

bu ilaçla ilgili açıklama yapan bir doktor arkadaşımız var. ''MeTePe''
lütfen konu hakkında yazdıklarını okuyunuz. iyiki varsın. tşkrler MeTePe

IP adresleri yanıltıcı olabilir bir sürü IP saptırıcı yazılım kullanılıyor, MAC adresleri daha sağlıklı fiziksel adres sabittir. IP adresi yazılımla değiştirilir.

Slm engelsizbiz
sölediğin şeyi üstümealmamaya çalışıyorum şükür yaram yok ama Açıklık Getirmek isterim,söylenen herşeyi iade ediyorum
Pek vaktim olmuyor İnternet'e girmeye ama siteden dönem dönem çok faydalandım o dönemLerde sorduğum sorularla " malulen emeklilikte" aLdığığm cevaplarla Hayatım kolaylaştı
neyse refleksloji uzmanları bana cortexini önerdi bende Rusya Eczacıbaşı'nda çalışan tanıdığımdan rica ettim ve 4 kutuu aldım fakat benim beş Yıldır ilaç alerjim var Korktuğum içinde kullanamadım durum bu
kullanmak isteyene, yada kullanan ama temin edemeyene gönderebilirim dedim gayet iyi niyetimle
bunun ticaretini yapmak aklımadan bilegeçmedi
durum bu yani
artık gönderMekten vazgeçtim
ii akşamlAr

Sayın Destiny13, bu konuda size destek veren doktorunuzu iletebilir misiniz? Benimde otizmli oğlum var,teşekkürler.

Sayın destiny ; öncelikle geçmiş olsun ,sizinle iletişime geçmek istiyorum fakat özelden mesaj gönderemiyorum lütfen siz mesaj gönderin.email adresiniz yada telefonunuzu paylaşırsanz size daha kolay ulaşabiliriz...

eğer iğneler duruyorsa ben 4 kutu alabilirim ama rusyadan gelmeyse

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][h=2][FONT="Tahoma"]Cortexin iğne[/FONT][/h][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Verdana"]CORTEXİN(KORTEKSİN) suda çözülen polipeptitlerdir. Sadece Rusya'da üretiliyor. 10 ve 5mg olarak flakon şeklinde çıkıyor. 7 ülkeye ihraç ediliyor, bu ülkeler sırayla:Azerbaycan, Özbekistan, Kırgızistan, Kazakistan, Beyaz Rusya, Ukrayna veTacikistan.
Korteksin büyük baş hayvanların beyninden alınan bir polipeptit'dir. Beyinmetabolizması için amino asitler çok önemlidir. Beyindeki amino asitmetabolizmasında çok büyük katkısı vardır. Uyuyan veya tembel hücreler(nöronlar)' i aktive eder veya canlandırarak hücreleri aktif hale getirir.
Mesela yapılan deneylerde %30 akut iskemi (beyin hücreleri ölümü) gerçekleştiğive Korteksin uygulandıktan sonra bu oranın %15'e azalma gösterdiği tespitedilmiştir.
Korteksin'in beyinin metabolizmasını aktif hale getirerek hafızayıkuvvetlendirdiği, beynin savunma mekanizmasını yükselttiği, kavram ve algıyıarttırdığı, acele ve doğru kararlar verme yeteneğini yükselttiği, konuşmamerkezini açtığı, epilepsi nöbetlerini azalttığı, dikkat eksikliği vehiperaktifliği giderdiği yapılan deneyler sonucu ortaya çıkmıştır.

CORTEXİNİN İÇERİĞİasit ve glisin amino asitler aşağıdaki Cortexin içinde ekolarak:• treonin (mg / 212 nmol);• serin (mg / 268 nmol);• glutamik asit (mg /581 nmol);• prolin (mg / 187 nmol);• alanin (mg / 346 nmol);• valin (mg / 240nmol);• izolösin (mg / 356 nmol);• tirozin (mg / 109 nmol);• fenilalanin (mg /162 nmol);• histidin (mg / 116 nmol);• Lizin (mg / 253 nmol);• Arginin ve diğeramino asitler (mg / 202 nmol).bilgilerden o kadar% 12, ve glutamik asit içinaspartik asit hesaplarının payı - peptidler cortexin amino asitlerin toplamiçeriğinin% 15. formülasyonunda Methionine içermez. Buna ek olarak,stabilizatör Rolünü defalarca kanıtladı serebral korteksin fonksiyonlarınınnormale dönmesi bir uyuşturucu serbest amino asit glisin (12 mg) 'dir.CortexinIn, vitaminler çok sayıda sunulan özellikle suda çözünen: Thiamin (B1 vitamini)- 0,08 mkg/10 mg, riboflavin (B2 vitamini) - 0,03 mkg/10 mg, niasin (B3vitamini, vitamin PP, nikotinik asit) - 0,05 mkg/10 mg, hem de yağda çözünenolarak: Retinol (A vitamini) - 0,011 mkg/10 mg alfa-tokoferol (vitamin E) - 0,007mkg/10 mg.

Beş temel vitaminler ek olarak, hazırlık Cortexin birçok mineral maddeler(makro ve mikro) içerir:
• Bakır (Cu): 0,2129 mkg/10 mg;• Demir (Fe): 2,26 mkg/10 mg;• Kalsiyum (Ca):22,93 mkg/10 mg;• Magnezyum (Mg): 8,5 mkg/10 mg;• Potasyum (K): 19,83 mkg/10mg;• Sodyum (Na): 643,2 mkg/10 mg;• Kükürt (S): 152,65 mkg/10 mg;• Fosfor (P):91,95 mkg/10 mg;• Çinko (Zn): 4,73 mkg/10 mg;• Molibden (Mb): 0,0203 mkg/10mg;• Kobalt (Co): 0,0044 mkg/10 mg;• Mangan (Mn): 0,0061 mkg/10 mg;• Selenyum(Se): 0,0745 mkg/10 mg;• Alüminyum (Al): 0,3104 mkg/10 mg;• Lityum (Li): 0,0340mkg/10 [4] mg.

Korteksin, büyükler için 10 mg, çocuklar için 5 mg'lık kullanılır. Sulandırmakiçin serum fizyolojik, jetokain, jetonex veya lidokainle karıştırılır.İntremuscular (kastan, kalçadan) yapılır. Hergün sabah saatlerinde yaptırmayaözen gösterilmelidir. 1 kutu (10 flakon) veya 2 kutu (20 flakon) peşpeşe iğneyapılmalıdır. En az 3 ay, en fazla 6 ay ara vererek tekrarlanmalıdır.
KULLANIM ALANLARI
Prynatal ensefalopati (doğuştan veya doğuş esnasında oluşan beyindeki herhangibir hasar), Serebral Palsi (doğuştan felçlik), Beyin travması, Beyintravmasından sonra oluşan felçlik, Epilepsiler, Beyin kanaması, Kalp krizi,Alzaimer'ın ilk evrelerinde ve korunmak için, Dikkat eksikliği, Dikkatdağınıklığı, OTİZM (davranış bozukluğu), Sezeryan yöntemiyle dünyaya gelen tümbebeklere vs...

[/FONT]

okayben@hotmail.com mail adresim bana buradan ulasabilirsin cagan kardesim

selam arkadaslar dönem dönem sizlerle paylasmakta oldugum cp li oglumun cortexin tedavisini doktor talimati ile 2 ay ara verdik . bu arada actovegin draje kullanmamizi onerdi . tedaviler devam ettikce yasadiklarimi paylasmaya devam edecegim

Arkadaşımda 5 kutu var işinizi görürse yönlendiriyim sizi koptech yazıyor Rusya'dan getirmişti

Mrb babam gecirdigi kalp krizi sonucu beyin oksijensiz kaldığı için uyanamiyor bugün 21.gun ve birkaç doktor önerisi ile cortexin ıgneyi duydum.sizlerden biraz daha iyi bilgi alabilir miyim ve nasıl kullanılıyor kalp için yan etkisi var mı ve ücreti nedir acaba

Merhaba ben bu ilacı çok acil olarak temin etmek istiyorum. destiny13 Yardımcı olabilirseniz çok sevinecegim.

biz kortexin kullanıyoruz 10 yaşında otizmli kardeşim var gelişme olduğunu düşünüyoruz bu iğneyi kayseride nöroloji doktoru var hakan gümüş kendisi tavsiye ediyo

Yurtdışından oğlum için gelirken getirmiş olduğum cortexin iğne mevcuttur isteyene verebilirim mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz ?

Slm Kayseri'de hangi eczane de var lütfen bilgi verirmisiniz 544 283 54 46

mrb elımde rusyadan getırrtıgım ıkı kutu cortexın 10 mg ıgne var.otıstık oglum ıcın getırtmıstım.3 kutu vuruldu ıgneyı oglum bu ıkı kutu fazladan kaldı elımde.2018 son kullanma tarıhlı.ıhtıyacı olanlar bana ulasabılırler..0544 264 6969

Üst Alt