Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Charcot Marie Tooth Sendromu (CMT) olan kim var?

Ne yazık ki engelli arkadaşlarım hiçbir konuda birbirine sahip çıkmadığı gibi bu konuda da çıkmıyor çıkmak istemiyor,
Uzun lafın kısası bu rahatsızlık ve diğer rahatsızlıkların genelinde de engelli raporu almak artık hayal oldu haberiniz olsun,
Neyse olmasa da olur!

Sorunun her neyse fazla gururu bırak raporunu al çıkmazsa merkez sağlık kurulunu itiraz et...

Herkese merheaba bende charco marie tooth hastasiyim . Bu tip rahatsiLigi olanlar engelli rapotu alabiliuorlar . 05455109475

ben yeni başvurdum herediter basınca duyarlı polinöropati var bende de 0 vermiş şaka gibi

CMT hastalığına sahip arkadaşlar fikir alış verişi yapalım. Tecrübelerimizi paylaşlım...
05362148670

merhaba..
herkes uzun süredir giriş yapmamış sanırım.. ben yeniyim kızım cmt hastası.. en iyi sporun yüzme olduğunu söyledi doktor.. bütün kasları çalıştırıyormuş.. mutlaka deneyin..

En son 2018de yazmıştım şimdi yine geldim bı tedavi bulamadım
Fikir alışverişinde bulunmak için iletişim
5448583328

merhabalar ben cmt hastasıyım genetik test le tanı kondu

Üst Alt