Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Belirsiz ağrı (şüpheli nöropatik olabilir) çeken var mı?

atanamayankedi

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
Merhaba herkese buraya bir süre önce polinöropati şüphelerimle ilgili konu açmıştım. Bunun üzerinden baya zaman geçti ve aslında hayatımda çok farklı gelişmeler olmadı. Spor + diyetle bir süre semptomlarımda iyileşme gözlemledim. Ama hala bazı günler ağrılar çekiyorum. Ayaklarımda ve ellerimde yanma ve sanki kemiklerim kaslarım ağrıyor gibi bir ağrı bu. Çok uzun süre ayakta durdugumda ayak parmaklarımın altında ağrı hissediyorum. Bu gibi el ve ayaklarında problemler yaşayan, ama bir türlü iyileşme göstermeyen kişilerle konuşmak istiyorum. Çünkü artık evde kendimi yalnız hissediyorum ve kimsesiz. İnsanlar ağrı çektigime inanmıyorlar ve sanki tüm bunları uyduruyorum gibi davranıyorlar.. Bi süre sonra dahiliyeye gitmeyi düşünüyorum. Belki romatolojik bir şeyler olabilir mi diye düsünüyorum. Hiç bilmediğiniz bir şeyle savaşıyor olmak okadar zorki. Merak ettiğim böyle şeyler yaşayanların olup olmadığı. Ek olarak emgde hiçbir şey bulunamadı..

Başka hangi şikayetleriniz var örneğin seğirme,iğne batması hissi,uyuşmalar yaşıyormusunuz

FakatMüzeyyen

Uyuşma şikayetiyle başladı zaten, parmak uyuşması ve parmak uçlarında garip uyusma gibi hislerle. Uzun zaman sonra gecti baya uzun sürdü geçmesi. Ama hala garip çekilmeler hissediyorum, garip hisler bitmiş degil.

Üst Alt