Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Beğendiğiniz Sinema Filmleri

'1453' Fetih 1453 Full İzle | bedava film izle, vizyon film izle, online film izle, hd film izle, sinema izle, sinema film izle

Filmin, internete düşmesini, epeydir bekliyordum.
Böyle bir olayın filmi çok çok iyi olmalıydı. Prat pit in Truva filmi ile kıyaslasam çeyreği kadar çekilememiş:(

Tamam teknolojiniz olmayabilir. O işte uzmanlaşamamış olabilirsiniz. Bu filmi Holywod a çektirebilirdiniz.
Sonuçta tarihin en büyük hadisesi İstanbul un fethidir.

Böyle bir tarihi olayı çekmek için çok fırın ekmek yemeleri gerekir.
Filme 10 üzerinden 4 verdim:(

Aksiyon filmi çekemiyorlar. Türk sineması eski yeşilcam ve bilinmiş komedi filmi üstadlarımızdan ibarettir.
Yeni komedi sanatçılarıda fena değil. Mesela eyvah eyvah da baya gülmüştüm.

En iyisi siz komedi filmine devam...:)

Baskın (The Raid Redemption )
Bende yeni izliycem ama tv de tanıtımlarda gördüm. Sağlam bir aksiyon filmiymiş.
İyi seyirler.
The Raid Redemption izle, Serbuan maut izle | Vizyonfilmizle.org | Film İzle menin Oscar Ödüllü Adresi

Fetih için söylenecek fazla söz yok, tamamen siyasi baskılar sonucu kırpıla kırpıla bu hale geldi. Tarihin en önemli fethini anlatan filmde bir gram mı duygu olmaz. Bilinçli bir şekilde bu duyguyu yansıtmamışlar. Fatih Sultan Mehmet tarihin en önemli fetih konuşmasını yapıyor askerlerin önünde, çıt yok askerlerde, müzik yok, o breavheartlarda spratalarda gördüğümüz o konuşma anında ki duyguyu hatırlarsınız kalkıp savaşa gidesi gelirdi insanın. Bizim tarihimizi anlatan bir filmde mehter marşı dahi yok. 5-10 Saniyelik karadan gemi yürütme sahnesi koymuşlar anektod olsun diye. Halbuki tarihin en zor en imkansız olaylarından biri, 155 dakikalık filmde bu olaya toplam 1 dakika ayırdılar. Çok duygusuz bir filmdi. Öğretmenimizin ortaokulda bize anlatışı bile daha heyecan vericiydi. Efektler olmuş gibiydi ama gerisi boş bir filmdi. 10 üzerinden 4 fazla bile bu filme.

images
spartakus :rolleyes::rolleyes:

evlilik öpücüğü :) adam sandlerin eski bi filmi :)
özel bir kadın... bu film de süper

Yol-film-1981.jpg

[FONT=arial]1982 Cannes Film Festivalinde Altın Palmiye ödülü almıştır. Sıkıyönetimin en acılı günlerinde İmralı Yarı Açık Cezaevi'nden verilen izinle köylerine, evlerine gitmek isteyen beş mahkumun yolda yaşadıkları zorluklar ve insan hayatlarının dramı çok başarılı bir anlatımla sunuluyor.

İzlemek Yılmaz Güney'in 28. ölüm yıl dönümüne denk geldi. İzlemekte geç kaldığım filmlerden birtanesi...
[/FONT]

'Yol' muhteşem bir filmdi,yıllar önce izlemiştim ve uzun sürede etkisinden kurtulamamıştım.
Tarık Akan'ın bu filmde oynaması da ayrı bir güzellik katmış..
Çok geç kalmışsın mac kardeş:):):)

Evet çok çokgeç kaldım..:)

Hep Sürü filmiyle karıştırmışım ondandır..:)

[SIZE=3]Can Dostum[/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
Konusu:Kolları ve bacakları felçli oldukça zengin bir adam Pariste bir malikanede yaşamaktadır. KEndisine yardımcı olabilicek birine ihtiyacı vardır ve bunun için de arayış içerisindedir. Genç bir adam görüşmek için gelir fakat bu kişi gerçekte iş için başvurmamıştır. Hernekadar şaşırsa da sürpriz bir şekilde işe kabul edilir. Bu iki adam arasında muhteşem bir dostluk oluşur.
Filmin Yönetmeni:Eric Toledano, Olivier Nakache
Filmdeki Oyuncular:François Cluzet, Omar Sy, Alba Gaïa Kraghede Bellugi, Anne Le Ny, Clotilde Mollet, Audrey Fleurot, Gregoire Oestermann, Dominique Daguier, Joséphine De Meaux, François Caron, Thomas Solivéres, Dorothée Brière, Marie-laure Descoureaux, Christian Ameri, Cyril Mendy,

Açlık Oyunları

20059905.jpg

Yakın bir gelecekte Kuzey Amerika kuraklık ve arkasından gelen yangın ve kıtlıklarla zayıflayarak çökmüş; yerini bir başkent ve 12 eyaletten oluşan Panem adında bir ülkeye bırakmıştır. Bu yeni ülkede her sene eyaletlerden kura ile seçilen ikişer gencin katıldığı "Açlık Oyunları" düzenlenmektedir. Kısmen eğlence amaçlı, kısmen de halka göz dağı vermeyi hedefleyen bu oyunlar, ayrıca tüm Panem ülkesinde televizyonlardan da izlenmektedir. 24 farklı 'yarışmacı' bütün televizyon seyircilerinin gözleri üzerindeyken, rakiplerini eleme ve hayatta kalma mücadelesi vermektedirler.
Katniss'in 16 yaşımdaki kız kardeşi Primrose, maden yataklarıyla ünlü eyaletin 'kadın yarışmacısı' olarak seçildiğinde Katniss onun yerini almak için gönüllü olur. Erkek katılımcı Peeta ile Katniss, kendilerinden yaş ve kuvvet açısından daha büyük, güçlü ve ömürleri boyunca bu an için eğitilmiş olan rakiplerine karşı ayakta durmaya çalışırlar...
Ülkemizde Seabiscuit 'in yazar ve yönetmeni olarak tanıdığımız Gary Ross'un yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği film Suzanne Collins'in aynı adlı romanından gene Ross tarafından beyazperdeye aktarıldı. Film başrollerini ise genç oyuncular Jennifer Lawrence ve Josh Hutcherson paylaşıyor...

Güzel filmdi. Özellikle aktristi..:)

Evet,aktirstinden başka güzel bir şey yoktu filmde:):)

V for Vendetta

V-For-Vendetta-1278175798.jpg

V olarak bilinen maskeli bir adam, geleceğin totaliter rejimle yönetilen İngilteresi'nde korkuyla sindirilmiş halkına egemenliği geri verebilmek için şiddete başvuran biridir. V İngiltere halkını, kendisiyle Guy Fawkes günü olan 5 Kasım’da Parlamento’nun çevresinde buluşmaya davet eder.

Daha evvelde izlemiştim ama bi kez daha izlemek iyi oldu..:) Tavsiye için teşekkürler.:)

Barış, Sevgi Ve Yanlış Anlamalar | 2011 | Brrip Xvid | Türkçe Dublaj | 2 Tek Link

9AWCl.jpg

Peace, Love, & Misunderstanding (2011) - IMDb

Manhattan?lı avukat Diane (Catherine Keener), haftasonu tatili için oğlu Jake (Nat Wolff) ve kızı Zoe (Elizabeth Olsen) ile birlikte annesi Grace?in (Jane Fonda) çiftlik evine gider Amacı, çocuklarını hiç görmedikleri anneanneleri ile tanıştırmaktır Diane de 20 yıldır annesi ile hiç konuşmamıştır İlerlemiş yaşına rağmen tam bir hippi olan Grace, kızı ve torunlarına kucak açar Kırsalda geçirdikleri zaman, Diane ve çocukları için hiç unutamayacakları bir tatil olacaktır

barissevgiveyanlisanlas.jpg

Fetih 1453 filmini izleyebileceğim link var mı?

evt fetih 1453 filmini online full izlemek istiom netten bu filmi aradım bi türlü bulamadım acaba böle bi link varmı varsa linki bekliorum izlemek için

Derinlik Sarhoşluğu

Muhteşem bir görsellik,deniz,yunuslar ve aşk...Harika bir filmdi büyük bir keyfle izledim...

Oyuncular:Jean-Marc Barr, Jean Reno, Rosanna Arquette devamı...
Tür:Macera
Konu:Jacques Mayol ve Enzo Molinari, birbirlerini çocukluklarından beri tanıyan iki arkadaştır. Her ikisi de okyanus ve dalış tutkusuna sahip olan genç adamlar, bir çok alanda rekabet içindedirler.

Sicilya’da yaşamakta olan Enzo, serbest dalış rekorunu 6 yıldır elinde bulundurmaktadır ancak rakipsizdir. Peru Andları’nda yaşayan Jacques’a haber gönderip kendisiyle yarışmak istediğini söyler. Sicilya’ya gelen Jacques, arkadaşını kolaylıkla yener. Rekabet zaman içinde artar ve iki adam, hayatlarını tehlikeye atmak pahasına inanılmaz derinliklere inerler.

Jacques’ın sevgilisi Johana, New York’tan gelir ve bu akıldışı savaşın sonlanmasını ister. Film, karanlık, esrarlı ve unutulmaz bir sona doğru ilerler.

Akıldan kolay kolay çıkmayacak denizaltı sekanslarına sahip olan Büyük Mavi, Yunanistan-Sicilya deniz manzaraları ve arkaplanındaki 80’lerin elektronik müziği ile adeta yönetmen Luc Besson’un bebeği gibi. Besson’u dünyaca ünlü yapan, şiddet dolu filmleri Nikita ve Léon’dan her anlamda farklı bir başyapıt. Ruhani bir yolculuğu, romantik komedi iskeleti üzerinde ve akıllara durgunluk veren bir görsellik eşliğinde anlatıyor.

"Can Dostum" adındaki bu filmi şiddetle tavsiye ediyorum...

Gerçek bir hikayeyi anlatan, boynundan aşağısı felç olan ve ona para karşılığı bakan "Can Dostum" adındaki filmi şiddetle tavsiye ediyorum...Filmin bitmesini asla istemeyeceksiniz...

Film hakkında kısa bilgiyi aşağıdaki siteden öğrenebilirsiniz...

Can Dostum - Intouchables - Sinemalar.com

Ayrıca alttaki linkten filmi türkçe seyrebilirsiniz...

İyi seyirler dilerim...

ben filmleri değil yönetmenleri önermek istiyorum elbette her yönetmenin her filmi iyi değildir ama izlemekten zarar gelmez :D Andrei tarkovski , Akira Kurosawa , İngmar bergman , jim jarmush Alfred Hitchook gibi iyi yönetmenlerdir filmleri de çoğunlukla iyidir :D

Üst Alt