Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Beğendiğiniz Sinema Filmleri

Bıçaklar çekildi (Knives Out) serisi 1 ve 2 de beğendim. (Daniel Craig 007 olması da etkili olmadı değil :)

Servet Operasyonu (Operation Fortune): Uzun zaman olmuştu sinemaya gitmeyeli Başrolünde Jason Statham'ın olduğu film pandemi zamanında büyük çoğunluğu Antalya da çekilen filmi izledim ya iş çıkışı yorgunluktan ilk ara çok durgun geçti sona doğru baya iyiydi ama beklentim yüksek olduğu için beni fazla çekmedi sizde farklı olabilir. İyi seyirler...

Bunu izlemiştim güzel film

Hawking,in hayatını anlattığı filmde güzel

esaretin-bedeli1.jpg

Esaretin bedeli forever :p Esaretin Bedeli Filmi izle , türkçe dublaj | film izle, divx izle, hd izle, full izle, bedava film izle, sinema izle

Felekten bir gece 1 izlemenizi tavsiye ederim :)

[FONT=-apple-system]
Çok ünlü bir beyzbol oyuncusu hayattan beklentileri azalınca kariyerine nokta koyarak kendi halinde bir yaşam sürmeye başlar. Birgün gittiği marketin manav reyonunda çalışan down sendromlu birisi ile tanıştıktan sonra hayata çok daha güzel bakmaya başlar.

[/FONT]

[FONT=-apple-system]Ben Ve Kaminski - Ich Und Kaminski 2015 (+21)[/FONT][FONT=-apple-system]
Yazarlık yapan Sebastian Zöllner son kalema aldığı romanında ressamlık yapan Manuel Kaminski'nin hayatını anlatmaktadır. Fakat kitabın sonuna yaklaşmış öğle bir hikaye yazmıştırki ressamın artık ölmesi gerekmektedir . Aslında o kitapdan hemen para kazanması gerekmektedir. Bir şekilde ölmesini beklediği adamla birşeyler paylaşmaya başlayacaktır.

[/FONT]
[FONT=-apple-system]

[/FONT]

The Electrical Life of Louis Wain

🎬Louis Wain'in Renkli Dünyası, 1860- 1939 yılları arasında yaşayan ve çizdiği büyük gözlü kediler ile tanınan İngiliz ressam Louis Wain‘in hayatını konu alıyor. Filmde, Wain'in okul hayatı, kariyeri, evlilik yaşantısı gibi hayatının birçok evresi gözler önüne seriliyor. 10 yaşına kadar ailesi tarafından okula gönderilmeyen ve sıktıntlı bir okul yaşamı geçiren Wain, West London School of Art'a girmesi ile hayatı değişir. Sanatı hayatının odağı haline getiren Wain, 23 yaşına geldiğinde kendisinden 10 yaş büyük olan Emily ile evlenir. Ancak çiftin mutlulukları uzun sürmez, evliliklerinin 3. yılında Emily meme kanserinden yaşamını yitirir. Eşini kaybetmesinin ardından kendisini çizimlerine veren Wain, takıntı haline getirdiği kedileri eserlerine yansıtmaya başlar.

Gerçek hikaye uyarlamaları ve içlerinde özellikle biyografik film sevenlere tavsiye edebileceğim henüz taze izlediğim harika bir film tavsiye edebilirim...Filmimiz "Milyon kilometre uzakta" çok çok güzeldi aklınızda olsun derim...

Üst Alt