Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Aşka dair

[FONT=&quot]Bazen Seni unutur gibi yapıyorum ama kalbim kanmıyor! Kanıyor.[/FONT]

[FONT=&quot]Duyguların dili yoktur...Kapatıp gözlerinizi hissedersiniz kimi zaman...![/FONT]

[FONT=&quot]Bazıları sevmeyi yan yana olmak sanıyor...[/FONT]

[FONT=&quot]Sana bittigimden kendime kalmamisim :)[/FONT]

Adamın sevdiği kadına onun yüz hatlarıyla yaptırdığı anahtarlık.

bD3gRF.jpg

Sümüklü bir insanı neden gözünüzde büyütür aşık olursunuz anlamak zor :rolleyes:

Aşk bitki isimleriyle başlar , hayvan isimleriyle biter :rolleyes:

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Ben kadere boyun eğmedim
Kader bana selam vermez olmuş
Ben kolay kolay sevmem dedim
Sevmek zaten beni unutmuş[/SIZE][/FONT]

[FONT=&quot]Dışarıya kar, yüreğime hasret, fikrime sen...[/FONT]
[FONT=&quot]Nasıl yağıyorsunuz bir bilsen![/FONT]

Aşk imkansızdır. Ne zaman imkansızı seversen o zaman gerçekten seversin.

İnsanları sevin önemseyin ama biryere kadar

[FONT=&quot]Seven sevdiğini saklasın bence sussun..[/FONT]

[FONT=Comic Sans MS]KENDİ KENDİNE KONUŞMAKTIR AŞK, büyütmektir içinde, susturamamaktır duygularını ... Çoğu kez delilik halidir ... Düşünmekten yorgun düşmektir ... Düşüncelerine yön verememektir ... Duygularınla mantığının birbiriyle uzlaşamadığı çatışma halidir ... Mutluluk verse de çoğu kez; mutsuzluğa davetiyedir aslında ... Bazen hüzünlerle dolup taşan, ıslanan kirpikler ve bazen de mutluluk dolu içten bir kahkahadır aşk ... Aşk her şeydir ... Aşıkken çook daha güzelsindir, her şey çook güzeldir ... Şarkılar çok daha anlamlı ve hepsi de sizin için yazılmıştır sanki ... Aşık olduğunda güneş bile bi başka doğar be! En güzel tarafı da tarifi olmayan rejimdir aşk ... O kadar çook büyümüştür ki içinizde; yemeden de onunla doyabilmektir aşk; dolayısıyla da istenilen vucut ölçülerine kavuşabilmektir aşk ...

Her yerdedir o ... Uykudan uyandığın ilk andan itibaren o vardır aklında; elini/yüzünü yıkarken, dişlerini fırçalarken, hazırlanırken, makyajını yaparken, traşını olurken aynadan sana gülümseyerek göz kırpan da o değil midir ? Onun için hazırlanırsın çünkü ... Hep seninledir o ... Durakta seninle birlikte otobüs bekleyen de odur, yanında oturan kişi de ... Her sesi, her yüzü benzetirsin ona ... Uyumak için gözlerini kapattığın ana kadar da hiç gitmez senden ... Bi de düşlerin gizemi vardır tabii ki ... O yokken bile her yerdedir aslında, içindedir işte yaa, var mı ötesiii ...

Bazen ulaşılmazdır ... Bazen yanı başında ... Bazen platonik ... ve bazen de sonsuza kadar senin ve bazen hiç senin olmayacak olan ... Her şeye rağmen güzeldir aşk ... Her haliyle konuşturur seni ... En çok da susarak, kendinle ... ve yine başlarsın kendi kendine konuşmaya ... Dedim ya; KENDİ KENDİNE KONUŞMAKTIR AŞK ...[/FONT]

***Alıntı
Okumaya değer

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[FONT=&quot]Hiç kalbinizi elinize aldınız mi ?[/FONT]

Senden ayrılalı yüzüm gülmüyor
Ayrılık ölümle eşdeğer gülüm
Yollarına düştüm dizim tutmuyor
Ayrılık ölümle eşdeğer gülüm

Üst Alt