Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ağustos ayı evde bakım aylığı alan var mı? [Soru]

evde bakim ayligi alan arkadaslar, ben biseyi merak ettim. bu maas icin belgelerinizi tamamlayip muracaat ettiginizde, gozlemciler gelmeden once size haber veriyorlarmi, yoksa cat kapimi geliyorlar? tecrubesi olan cevap verebilir mi acaba?

Dosyayı tamamlayıp verdiğinizde telefonunuzu alıyorlar,sonra gelmeden birkaç gün önce sizi arayıp gelecekleri günü ve saati söylüyorlar,ben süreci böyle yaşadım başka yerde prodesür nasıl işliyor bilemiyorum,İyi akşamlar diliyorum.

26 ağustos samsun da da hala yatmadı arkadaşlar neden 3 büyük ilinki yattıdda nüfüsü az olan illerinki yatmadı :?

bu gün bende aradım sosyal hizmetleri cuma öğleden sonra dediler balıkesir için

27 ağustos samsunda bakım parası yatmadı kurumu aradım bizde para geldimi yatar diyo

şanlıurfa daki shçek le konuştum cuma veya pazartesi para yatar dediler bakalım hayırlısı

bu gün samsun il sosyal hizmetleri aradım bu ay bakım parası yatmayacak dediler gelecek ay eğer yatarsa 2 aylık birden yatar dediler

bana aynen yazdığım şekilde dedi eylül yatarsa gelecek ay yatar dedi samsun il sosyal hizmetler kuruma para gelmedi dedi hesap mesap demedi hem para hesaplamada ne varki bir tıklık iş 300 kişi alsa samsunda bakım parası 1 dk de hesaplanır

evet EYLÜL beklemekten başka çağre yok ama haksızlık olarak görüyorum bu durumu neden ank ist izmir ve diğer iller yatıyorda bazı yerler yatmıyor
pazartesi anraka sosyal hizmetler i arayıp olayın gerçek yüzünü öğrencem madem bu benim hakkımsa neden hakkımı zamanında alamıyorum

hayırlı olsun özkan birde nerede olduğunu yazsaydın :lol:

hiç olmasa hangi şehir olduğunu öğrenirdik

eylül samsunda bu günde yatmadı suskun a cuma veya pazartesi yatar demişlerde yattı yalovada yattımı birde arkadaşlar nerde ve ne zaman yattığını yazarsanız daha iyi olur

İstanbul 29 Ağustos'da ilk maaşım yattı. Bu maaş Ağustos ayının mı Eylül'ün mü bunu nasıl öğrenebilirim.?

özkan daha bizler ağustosu almadık seninkide ağustosdur merak etme

İstanbul da maaşlar yattımı ilk maaşımı alıcam bitürlü alamadım bugün gitsem alabilirmiyim

arkadaşlar 2 ay önce eve gelmişlerdi onaylanmıştı ve bugün ilk maaşımı aldım ama birikmiş değil tek olarak 455 ytl aldım neden böyle oldu onaylandığı gün geçerli olmuyormu

Darısı alacak olanlara :)

mersin yattımı

mersinden maaş alan varmı geçen ay 25 inde almıştık ama ağustos bitti eylüle girdik hala maaş yatmadı bankacılarda bizden bıktı

ati şuanda yalova balıkesir ve samsun ağustos maaşlarını alamadı demek mersinde bu kafilenin içindeymiş sosyal hizmetlerden denilen 2 maaş yatarsa yatacak eylülde

arkadaşlar nete giremediğimden bilgilendiremedim 01/09/08 de balıkesir ağustos maaşını aldı

pc_murti' Alıntı:
arkadaşlar 2 ay önce eve gelmişlerdi onaylanmıştı ve bugün ilk maaşımı aldım ama birikmiş değil tek olarak 455 ytl aldım neden böyle oldu onaylandığı gün geçerli olmuyormu ?

Darısı alacak olanlara :)
Bu soruma cevap yok herhalde

Üst Alt