Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Açık Lise ve Açık İlköğretim'le ilgili sorularınızı yazabilirsiniz.

Atatürk üniversitesi açıköğretime kayıt yaptım. Harç ve materyal ücretlerinden muaf olmak için sağlık raporu ve dilekçe göndermek gerekiyormuş. Fax kabul ederler mi acaba ? Siz nasıl gönderiyorsunuz ?

Ayrıca sağlık raporunun noter onaylı istendiği yazıyor, noter gerekli mi gerçekten ?

Merhaba AÖF wep tasarımı okumaktayım, kayıt yaptığım halde öğrenim durumumun pasif görünme nedeni nedir? başına gelen oldumu süreç nasıl ilerler, hafta sonu sınav var sınav giriş belgem oluşmamış, selamlar....

Merhaba ben orgun üniversite okurken ikinci üniversite olarak 2 yillik aof e kayıt olmuştum. Örgün uni den kaydım silindi. 2 yillik aof u de bitirdim bunu 4 e tamamlamak için dgs şart mi ? Ikinci üniversite kapsamında kayıt olmuştum sonuçta

Merveaydin Dgs ye girmeniz gerekir. mezun olunan bölümün 4 yıllığına geçiş yaparsanız. ya da puanınız iyi gelirse istediğiniz farklı bir bölümü de tercih edebilirsiniz.

Merveaydin bu konuda ben başımdan geçeni yazayım lisans mezunuyum, sonradan İSG önlisans bitirdim ikinci üniversite kapsamında İSG yi 3 sınıftan devam edip lisansa tamamlayabilirmiyim diye okulu aradım 3 sınıftan lisansa tamamlaman DGS ye girmeniz şart dediler.

Teşekkür ederim bundan haberim yoktu bu sene dgs yi kaçırdım artık seneye çok da üzüldüm ya

Herkese merhaba;
ben %64 işitme engelliyim normal konuşabiliyorum.
53 yaşındayım. İlkokul mezunu diplomam var.
İlkokul 4 - 5 sınıfta kulaklarımda işitme azaldığında sonraki okula gidemedim.

Ortaokul ve lise diploması almak istiyorum.
Bu konuda ne yapabilirim, nereye başvuru yapabilirim.
İnternette arama motoruna yazdım, çıkan her site farklı bir şeyler anlatıyor.

Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Arkadaşlar açıkögretim fakültesinden mezun olanlar. Okudukları bölümle ilgili işlerini yapabiliyormusunuz? Siz engellisiniz çalışamazsıniz vb. Şeylerle karşılaşıyormusunuz?

Üst Alt