Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2014 - 2015 ÖMSS hakkında..?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
o zaman devlet hastanesinden tıptan veya yeni rapor al kardeş sısnava yakın o değerlere 46 vermeleri normal...sen işitme testine göre vermiyormu zaten heyet mi düşürüyor raporu anlamadım ben bu işi ben sağ sol 45-50 db kayıla 24 aldım zaten

saolasın kardeş benim kulaklarım hiç duymuyor işitme cihazı ile duyuyorum bir deneyeceğim devlet hastahanelerinden rapor almaya

dene kardeşim çünkü 2007 den buyana sistem değişmiş yani doktorun azında herşey sana test yapılacak sen bana en son test değerlerini yaz ben sana istersen ne t hesaplayım testteki 500-1000-2000-4000 özelden yaz devletten 1 günde alırsın muayene sonucunu heyet günüde hangi günse oranı verirler hemen sen alamazsan biz hiç alamayız.

kardeşim şuan elimde yeni odyogram test kağıdım yok en yakında devlet hastahanesine başvurup sonucu sana ileceteceğim .

rapol almak için geldiğini söyle ne için alacan diyecekler emss de anlamaz ama engelli memur sınavı için de ama özür raporum var de ki para almasın ücretsiz yap herşeyi sonra 7-8 brime birden gircen psiko nöröloji dahiliye vs..vs..ilk basit olan birimleri hallet hemen imza attır çık en son kulağa git yada tam tersini yap. bide kapılarda sıra bekleme sen heyet için gittiğin için direk gir odaya öyle bir ayrıcalığın var çünkü..

ben direk kbb (kulak-kurun-boğaz) a girip doktor beni odyogram testi yaptırıp sağlık kuruluna yönlendiriyor ordan raporumu alıyorum öyle olmuyor mu ?

hayır dediğim gibi... daha pazartesi yaptım... 4 tane resim kimlik olsun yanında..

2014 emss hk..

slmlar...2014 emss sınavına çalışmak için ( kpss eğitimi veren ) dershaneye kayıt olacağım.... dershane 7 eylül 2013 tarihinde başlıyor ve mayıs 2014 e kadar devam ediyor..sizce kayıt olmalımıyım.. 2014 de sınav olur mu hangi tarihte olur ????

byrm_yucel;

Kardeşim dersaneye niye okadar para verirsin yazık size tavsiyem alın konu anlatımlı bir KPSS Kitapçığı düzenli ve programlı bir şekilde çalışın.inanın başarılı olursunuz.
Sizi kararınızdan vazgeçirmek gibi bir niyetim yok ama yinede kendiniz bilirsiniz yani maddi durumunuz iyiyse bilgi dağarcığınızda bayağı zayıflamışsa dersaneye gidebilirsiniz.

derderbo;

haklısın dershaneye vereceğim paraya yazık ama kitapda mevcut kendim çalışıyorum fakat o kadar verimli olmuyor..sözelde iyiyim fakat matematik konusunda sıfırım o yüzden dershaneyle görüştümm ..kararsız kaldığım nokta sınavın zamanında yapılmaması belli bir zamanı yok yani. kesin tarh açıklanmış olsa hemen gidip kayıt olacağımm..

Sınav büyük ihtimalle 2015 de yapılır mayıs 2014 e kadar dershaneye gitsem diğer zamanlarda kendi çabamla çalışırsam iyi bir sonuç alırım galiba hiç değilse 10 tane mat yapsam yeterli olacaktır..

31.08.2014 de sınav tarihi adıda değişmi ekpss olmuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt