Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2013 ÖMSS Atama ve Kura için Kılavuz açıklanmıştır

arkadaşlar bu tercih kılavuzundan

nasıl anlıcaz kot olayını çöze medim erkek meslek lisesi bölüm kotlarını giriyom cıkmıyor

sevenler1981;

yaptığın tercihte daha sonra değişiklik yapmak gibi durumun var bu doğaldır hiçbir sıkıntı yaşamazsın.

750 kişi içinden bızım sıteden kaç kişi yerleşecek acaba !

arkadaşlar, anbar memuru alımı olacakmış bulunduğum ilçede anbar memurunun görevi ne olur, bu bir bayan için uygun mudur?

UnFeeLinq;

dostum kılavuzda da değişiklik yapacaksınız yazıyor anlamadım gitti.

Arkadaşlar ALLAH cc Hepinizin yar ve yardımcısı olsun ....Ben tercih işlemimi bitirdim fakat 15 tercih çok az ...Fakat 15 Tercihin tek iyi yönü var İnsan biraz daha dikkatli tercih yapıyor, Ben Atanıp ta gidemiyeceğim görev yapamıyacağım hiç bir ili yazmadım ..Fakat 15 tercihin kötü yanı da VAR Hemde çok kötü yaptığım tercihlerden dolayı : Atanma Şansım yüzde ellinin üzerinde düştü, zor , çok zor

Yüzde Ellide iyimser ......

Bilmediğim İçin Affınıza sığınarak Soruyorum. bu Klavuzda Tavan ve taban Puanla tercihler doldurulmuyor mu ?Kpss deki gibi? ben yeni lisans mezunu olucam raporumu yeni Aldım da..bilmiyorum. teşekkürler Şimdiden..Lisan Otomotiv Öğretmenliği Mezunu olucam

Erkan ömss sınavına girdin mi ?

yok İbrahim 2014 nasipse daha mezuniyeti bu sene alıcam da ,kafamdaki soruları giderdikten sonra bir hedef doğrultusunda hareket edicem de ;) Öğretmenlik olursa öğretmenlik, olmazsa hangi kurum ve nasıl bir memuriyet için. Teknik eğitim olduğu için, zorluk vs.bakımından, kaç puan kaç net en az yapmam lazım gibi gibi.

keops16;

eyw tşkr ederim site gelene kadar burdan kendim seçeyim aralarından site gelince hepsini bi girerim

hadi bakalım inşallah bu sefer olur inşallah sizlerde bende atanırız

qrstv;

anbar memuru risk ve dikkat etmen gereken bir meslektir. kaldırabileceksiniz yazın derim

qrstv;

Kalkıpta engelli kişiye ağır yük kaldırtmazlar. Kurul size göre bir iş mutlaka bulur, bu sayım olabilir, veri girişi olabilir. Başvurmanda bir sakınca kendi adıma görmüyorum. Bol şans

ömss kura tercihi

selam arkadaşlar benim aklıma takılan soru var mesal kura ile başvurmuşdum ilköğretim olarak ama nitelik kodunda şunlar yer alıyor ilkokul ortaokul ilköğretim bunlar bulunuyor bunlarını her hamgi birine sahip olmak mı yoksa bu üçüne birden mi sahip olmak gerek ben ilköğretim olarak katılmışdım şuan acık lisede devam ediyorum bu nitelik kodunu bilen varsa bana acıklamırsınız lütfen

Allah'ım bu mübarek cuma hürmetine hakkımda ayırlısını eyle Yarabbim ...Amin... tercihleri yaptım

atama yazından en geç 15 gün içinde

erken davranmışsın

sevenler1981;

1. atamada sonuçlar 9 Ağustos 2012 tarihinde açıklandı. Ben milli eğitime hizmetli olarak atandım. 19 eylül 2012 tarihinde göreve başladım. Göreve başlama kurumdan kuruma değişiyor. Hastaneleri kazananlar geç başladı diye biliyorum. İl Milli Eğitimin sitesinden duyuru yayınlandı evrak istediler. Evrakları götürdük biz sizi arayacaz dediler. 19 Eylül 2012 tarihinde göreve başladım. Ayrıca eve tebligat yapılıyor. Yapılan duyuruda istenilen evraklar eve gelen tebligattada isteniyor. Son başvuru tarihi felan yazıyor. Allah yardımcınız olsun.

tursad42

hizmetli olarak neler yaptırıyorlar bende ortaokul mezunuyum bende hizmetli kadrosundan başvuru yaptım.

evraklar niteliklerde yazalardan farklı birşey istenmiyor demi umarım en kısa zamanda kazanıp başlarız

tursad42;
hadi hayırlısı bakalım darısı atanmayanların başına

bu klavuzu alabileceğimiz bir ye var mı yoksa internetten mi bakalım?

ömss tercih nasıl yapılacak

arakadaşlar ömss tercih yapan birisi bana yardımcı olabilirmi kura tercih yapıcam ben

Arkadaşlar bulunduğum yerleşim alanında herhangi bir iletişim aracı bulunmadığından tercih klavuzundan bugün haberdar oldum merkez geldim, lakin tercih yapamadım.... süre noktasında son gün ösym sitesinde düzenleme tarihi olarak 11 mart verilmiş. Pazartesi gününe kadar tercih yapabilir miyim bilgilendirseniz sevinirim.

ayın 11 i son değiştir hemen..tercih kılavuzunda birleştirilen kodlar oldu..hemen istediğin gibi yeniden yap..

Üst Alt