Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2013 ÖMSS Atama ve Kura için Kılavuz açıklanmıştır

Darısı 2014 Ömss Sınav ve Kura'ya Katılacak Olanlara ( Bana Ve Katılacaklara ) ;)

Arkadaşlar

Ben 16.07.2012 Tarihinde tercih yapmıştım.Bu ne şimdi anlayamadım
İlk yaptığım Tercih ne oldu?
Bilgi verirseniz sevinirim

Teşekkürler

bende cok aradim ama bulamadim baska bahara kaldi millet bi rahatlasin asagi diyanet yukari diyanet

DİYANET KENDI KADROLARINI YETERLILIK SINAVINDAN SONRA ileri bi tarıhte atama yapacak

GEÇEN tercihlerde çoğu diyenet kadroları boş kalmıştı o zaman sizler nerelerdeydiniz arkadaşlar.

ömss tercih klavuzundaki kurumlar

Bu alanda kurumlar hakkında bilgi paylaşabiliriz. anladıgım, kadarıyla 2011 den sonra esit işe eşit ucret duzenlemesiyle maas olarak kurumlar arasında pek bir fark kalmasa da, iş yogunlukları özellikle lise düzeyinden sınava girip universite bitirenler için yükselme imkanları,atama kosulları,kurumların engellilere sundugu imkanlar bunun gibi konular hakkında bilgi paylasımı hepimiz için faydalı olabilir.

yaww bu kura ıcınn osym grıs sayfasında kod ıstyolarr tercıhler yapılırken bılgısı olan warmıı

ömms tercihi yaptıktan sonra değiştirme imkanımız varmı

ben tercihimi oluşturdum ve ösym ye gönderdim son güne kadar tercihlerde bir düzeltme yapıp tekrar gönderebilirmiyim

canyildiz0620;

ösym ye göndermekte sıkıntı olmaz diyorsunuz bunlar şimdi ilk gönderdiğimizi dikkate almasın

tüm ilçeler demesi bize en yakın yere atamamızın yapılacağı anlamına gelebilir mi :)

ömss tercih listem açılmıyor

şifremle giriyorum aday tercih yapabilir diyo ama liste yok ortada yardım

Ayşe arkadaşım sistem yoğunluğundandır tekrar tekrar dene mutlaka açılacaktır....

bio arkadaşım bu tse açıklandı mı bilgin var mı acaba... alakasız oldu belki konuyla ama idare et

Hayır atamadan il müdürlüklerine gidilir ordan dağıtımınız gerçekleşir hangi il veya ilçeye yerleşeceğiniz amir ve müdürler mantıklı ve insaflı akılcı davranırlar ise sizi yakın bulunduğunuz ilçeye veya merkezde tutarlar...

enederya yok arkadaşım yarın açıklanması gerekiyor tarih olarak ancak kurumu bilgim ve tanıdığım kişiler tarafından araştırdım mühendis maaşları bile 2010 da çıkan yasadan sonra 2400 ödeneklerle birlikte baya bir sallamışlar kurumu bu yüzden ben çekimserim şuan için bakalım hayırlısı referansım bile sağlamken çekimserim anlıyacağın ....

Bu sınav biz engelliler için yapılıyor sonuçta, umarım tüm noktaları göz önünde bulundurarak atamaları yaparlar.

Kübra; engelliler için ama sistemden kaynaklı ve kişilerin hatalarından kaynaklı bir çok hatada olabiliyor bunada yapacak bişeyimiz yok herkes bilinçli hareket etse senin söylediğin gibi bir durum olma ihtimali yok yüksek ama şuan için sıkıntılı birazcık bakalım herkes için hayırlısı...

hayırlısı kardeşim... benim görüştüğüm kişiler tse nin bu kadroya vereceği maaşın 657 ye tabi ortalama memur maaşına denk olacağını söylediler... rakam ne olabilir bilgin varsa paylaşırsan sevinirim... tşk...

Arkadaşlar; Daha dune kadar şifremle sisteme girerken şimdi aynı şifre ile ;

Sistem Benım şifreyı kabul etmıyor ? Yeni bir şifre alayım dedim & Şifremi unuttum'a gelıyorum gereken bılgılerı '' TAM & ESKSİKSİZ '' Doldurmama rağmen hata veriyor.

Bu nasıl iştir anlamadım. Bilgisi olan yada benım başıma gelen diğer arkadaşların'da başına geldımı acaba merak edıyorum ?

Enederya 1600 1750 arası bekar için....

evet kardeşim... Ama atanamama durumunu düşünerek işsiz olanlar için ideal diye düşünüyorum kurum değiştirme yapılabilir 1 yıl sonra...

haklısın, tecihlerimizi yapıp hayırlısını beklemekten başka bir çare yok gibi. teşekkür ederim bilgilendirdiğin için :)

Rica ederim kübra herkes için hayırlısı olsun....

Üst Alt