Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2012 ocak ayı Evde bakım aylığı yatan iller..?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
15.01.2011 saat 11.30 itibariyle baktım ESKİŞEHiR hala yatmamış :( ( atildertli ) kardeş ...?

adana daha yatmadı evde bakım maaşları salı günü yatabilir

Merhaba Arkadaşlar.Öğrenmek istediğim bir şey var. Bu ay Maaşlar özellikle İstanbul için neden erken yattı ? Yoksa bundan sonra böylemi olacak ? Bunu bilelimki ona göre harcama yapalım, sonra çok sıkıntı çekebiliriz..

orçun bey bu aylığa güvenip bişey yapmayın zamanı belli olmuyor çünkü.

sakarya evde bakım parası yattı 16.01.2012 saat:18:05

İl sosyal hizmetlerini aradım ( ESKİŞEHİR) perşembe günü yatacakmış :( hayırLısı arTık

2O12 Ocak Ayı Evde Bakım Ücretiı Yatan İller
Bursa
Kırşehir
Samsun
Kırıkkale
Ankara
Şanlıurfa
Bilecik
Çanakkale
Diyarbakır
Erzurum
Bayburt
Zonguldak
İstanbul
Antalya
Konya
Eskişehir
Adana
Kocaeli
Tekirdağ
Sakarya
Edirne

arkadaşlar daha öncede yazmıştım hepimiz anladığım kadarıyla internet kullanıcısıyız neden hep şu şehir bu şehir yattımı diye soracağınıza hesabınızın internet şubesi şifresini alın hergün kendiniz kontrol edin boşu boşuna hem bankaya gidip sormak için yorulmazzsınız

ya Eskişehir'de yattımı ? bilgisi olan yok mu ?

vaayyy istanbul yatmış haberimiz olmadı süpriz he güzel oldu bu işte keşke böyle erken yatsaa :eek:

slm..balıkesir/ayvalık ilçesi.yatmıştır

ADIYAMAN ne oldu ya ayın 19 u hala bişi yok bekleyelim bakalım.!

20dk önce sordum kütahya yatmış 600 tl gündüz saatlerinde yoktu nasıl iş anlamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt