Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2011 Kasım Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Posta gazetesinde yavuz kocaömer isimli bir yazar var ona bir eposta yolladım.bu maaş düzenli yatması hakkında yardımcı olun diye ..inş.ilgilenir.Daha önce de sgk hakkında şikayette bulunmuştum onun vasıtasıyla gazetede yayınlandı yazı. haftasında cevap çıktı sgk dan şikayet ettiğim yer de hemen aradı ilgilendi

adana 15 11 2011 itibarıyla yatmıştır 599 tl darısı almıyan illere inşallah en kısa zamanda yatarda insanlar bu sıkıntıdan bu aylık kurtulurlar

bakım parası

iyi akşamlar kasım ayı bakım parası tokat için yattımı ayın 15 inde yatackmış ama 15 inde gittik bankaya yatmamış henüz?:(

BUMERANG77;

teşekkürler bumerang77.. izmir 2 gün erken yatmış hayret.. darısı henüz almayanların başına.hayırlı cumalar herkese...

istanbul her ay 24 ılee 25 buluyo.beklıyoruz

son durak 25 değilmi geldi sayılır umarım son durağa hızla girip toslamaz...!!?

Herkes ıstanbuldan taraf bu konuda yanılmakta ama arkadasalar duzenlı yatsın ıstıyoruz hep..her ay 20 ile 25 arası yatıyor neden bu tepki....

biraz önce haber aldım yarın yatıracaklarmış diye gece 12 1 den sonrada yatabilir yalnız güvenilmez yerdendi cumaya kadar sabredelim yüce ALLAH-a emanetsiniz...

sıkma canını yarına kaldı ozaman hele bi yarında olsun ozamanda olmazsa söylememe gerek yok sanırım artık umarım sizlerde üzerinize düşen görevi yapar yaptırırsınız....

az evvel sosyal hizmetler ile görüştüm ve pazartesi yada salı dediler . bunu üzerine ilgili bakanlığı aradım ve orada oldukça iyi niyete dinlediler beni ve özürlüler ve yaşlılar daire başkanlığına yönlendirildim. orayıda aradım , müdüre bağladılar. müdürün açıklamasına göre her ay başı paralar sosyal hizmetler il müdürlüklerine düzenli bir şekilde çıkartılıyor. aksamalar il müdürlüklerinin ihmalidir. valiliğe şikayet ediniz dedi. bende valiliği aradım ve şikayetler 150 hattını aryarak yapılıyormuş. ben şikayetimi yaptım lütfen sizde elinizi taşın altına sokunuz ve şikayetinizi yapınız.

niğde bugünde yatmamış ya bu nasıl iş anlamadım gitti

evet sayın arz bende buğün ögleden sonra aradım banada aynısını söylediler mal müdürlüğü ile ne alakası var anlamadım göya sistemleri arzalanmış mal müdürlüğünün onun için paralar yatırılmamış siztem bizden çıktı yetişirse ya pazartesi yada salı alırsınız dedi ordaki memur arkadaş.

şikayet edin arkadaşlar alo 150 ye . paralar aybaşında geldi . hadi bugün arıza var sistemde , bugüne kadar ne halt ediyorlardı.

paraların ay başında sosyal hizmetler il müdürlüklerine ulaştırıldığını başbakablık özürlüler daire başkanlığın dan müdür beyin bizzat kendisi söyledi ve vali yardımcısına şikayetinizi mutlak sunun dedi.

az önce telefonla tekrar kontrol ettim belki bir ihtimal yatmıştır diye gece 24 den sonra bazen yatıyor ya ama gene bize hüsran yine para yatmamış:mad:

öncelikle cumanız mübarek olsun Bozmayın morelinizi hep bizmi sıkıntı çekecez birazda onlar çeksin saat 14.00 e kadar para yatmazsa tek yapacağınız iş aşağıda vermiş olduğum 2 linkle aile ve sosyal politikalar bakanı fatma şahin-e + bimer-e şikayette bulunmanız
yalnız bimer-e yazmadan önce dilekçe hakkı daha sonra şikayet şıkkını seçiniz... ( BİMER DAHA ETKİLİ )
unutmayın sizde SU damlası olarak değil DOLU olarak yağın oraya ( destek isteyin ^face,vs,vb^ )

BAKAN Fatma Şahin Fatma Şahin Resmi Web Sitesi | Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı, Gaziantep Milletvekili

BİMER http://bimerapplication.basbakanlik.gov.tr/Forms/pgApplication.aspx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt