Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2011 Kasım Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar şimdi baktım nettten zirat bankasına .ist.yatmamış.geçmiş olsun.hepinize hayırlı bayramlar.

ist yatmamış netten şimdi baktım geçmiş olsun .hepinize iyi bayramlar

Konya henüz yatmadı az önce sordum telefon ile saat 23,45 itibari ile bayram sonuna kaldı herhalde

22:30 itibariyle telefondan arayıp sordum Eskişehir'de yatmamıs :S, arkadaşlar fakat 16:00 sıralarında sosyal hizmetlerini aramıştım. hesabımızdan hesaplarınıza paralar aktarıldı muhtemelen sırayla hesaplarınıza gececek demisti hala yatmadı umudum ins. yarın otomatik talimat ins yatar yatmassa sağlık olsn herkese ii bayramlar ...

saat gece 12 de bakınca yatmamış.saat 02.00 de yatıyor..hala umut var yani.

samsunda bakım parası dun ıcın yatacak dedıler

samsunda bakım parası dun ıcın yatacak dedıler ama yatmammıs bılgısı olan varmı

dün saat 16.30da sosyal hizmetleri aradıgımda bankamatige hesabınıza bakaın demişlerdi bugün saat 10 30da hesaba baktım maalesef adana bakım ücreti yatmamıştı yapılacak bişe yok

neden istanbul yatmamış arkadaşlar ?

miraç kamsız;

evet yatmamıştı dün saat 17:00 de baktımıştım

Arkadaşlar bu maaştan elinize tam 599 tl mı geçiyor,hiç bankada kesinti yapmıyorlarmı?Annemden her seferinde 9 tl kesinti yapılıyor

Mübarek kurban bayramınızı kutlar sağlık huzur başarı diler ve hayır kapılarının sonuna kadar açık kaza belaların bertaraf olduğu bu günde yaşadığımız ve yaşanacak olan tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle....

saygılarımla

bakım maaşı

çanakkale yatmışmı arkadaşla çeken yada bilgisi olan varmı

çanakkale yatmışmı hiç bu kadar geç kalmazdı çeken yada bilgisi olan varsa lütfen yazsın

11.11.2011 Adıyaman Evde bakım aylığı hesaplara yatırılmıştır. Darısı yatmayan şehirlere

amasyadan alan varmı varsa yazsın lütfen

amasya dan alan varmı

amasya ayın 10 nun da alıyordu hala ses yok her il günündemi aldı arkadaşlar

11/11/2011-15:57:10 ADIYAMAN / KAHTA evde bakım maaşı 599,21 tL yatmıştır darısı yatmayan illerin başına
hüseyin yılmaz hayırlı olsun :cool:

Hadi bayram öncesinden mecburen vaz geçmiş'tik bari bayram sonrasını düşünen yok sanki biz bu vatanın insanı değiliz;insaf be bunca il alırken istanbul ve almayan diğer iller sanki üvey evlat muamelesi görmüyormu bizi çileden çıkartıyorlar neden bukadar bekletiliyoruz?anlamış değilim hani paralar çoktan bankalara yatırılmıştı?ayın 1 den beri kuran hakkı için yemin ederim hastanedeyiz çocuğum 2 haftadır orda yatıyor bu insanlara para lazımmı değilmi soran yok yapma bize bunu devlet ya adam gibi herkeze aynı gün ver yada hiç verme bari ümit etmeyelim ha buğün ha yarın anamızı ağlattınız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt