Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2. el işitme cihazları satın alan firmalar kişiler var mı? Varsa nasıl ulaşılabilir?

Hocam kaç db,ye kadar yeterli

Arkadaşlar merhaba, her iki kulakta
Orta-ileri derecede işitme kaybım var.Şimdilik bir adet kulak içi-kulak üstü acil cihaza ihtiyacım var.
Satmak isteyen arkadaşların bilgisine..

Cihazım bozuldu

CETİNSS

Arkadas cihazim bozuldu yenisini alamıyorum hiç olmasa birini versen
Cok ihtiyacim var

Cihazım bozuldu kulaklarim çınlıyor yenisini alamıyorum

Mustafa yaman
0551 140 70 40

Cihazıma su kaçtı çalısmıyor tamir olmuyor yenileri çok para mumkun degil almam kulaklarim cimlıyor biraz maskeliyordu berbat durum

Makineciler com. sitesinde satılıyor, bilgilerinize.

arkadaşlar traş olurken işitme cihaz ve gözlük çamaşır makine üstün koydum 5 yaş oğlum işitme cihazı klozete attı şuan çalışmıyor cihaz tamir de olmadı cihaz yeni cihaz almam imkansız ikinci el nerede bulabilirim

HOŞCAKAL Merhaba, öncelikle geçmiş olsun. Makineciler. com sitesinden alabilirsiniz, orada cihaz çok.

Merhabalar elimde signia marka kulak üstü cihaz var. Yalnızda 1 defa çok kısa süre kullanıldı. Kutusu mevcut. İlgilenenler fenerbahce9806@gmail.com adresine mail atabilir.

Merhabalar, uygun fiyatlı cihaz isteyene elimizde ki Bernafon İnizia 1 cpx model kulak arkası cihazı 850 tl gibi bir fiyata vereceğim. 13 numara pil ile çalışıyor. İsviçre markası. Power hoparlör yüzde 75e kadar karşılıyor. Temizliği bakımlarını yaptırdık sıkıntısız çalışıyor.
05076583543

merhabalar bende kızım için almıştım koklear implant ameliyatı sonrası boşa çıktı.cihazlar 6 ay falan kullanıldı garantisi halen daha devam ediyor widex marka 2 adet var satılıktır
5395938299

Elimde siimens sigina iki adet isitme cihazi var aciliyetim var satilik sag sol kukak

Elimde siimens sigina iki adet isitme cihazi var aciliyetim var satilik sag sol kukak acil nakite ihtiyacim var 05521054265

Acil satilik isitme cihazi var iki adet 05421054265

Bir iki hafta kullanılmış sonic marka kulak içi tüm aparatları ile işitme cihazı mevcut firma ismi kutuda var aradım 9.000 bin dedi ihtiyaç sahibine 2.500 tl ye vwriceğim Ankara

Yenisi alındıktan sonra eskisi kullanılabilir mi tekrar? Yani diyelim ki birisinin elindeki cihazda o an sıkıntı oldu, idareden öncekini çalıştırabilir mi? Cevap verirseniz mutlu olurum. Teşekkürler.

idareten*

Eski cihazım çalışmıyor mesela benim.

hayır tabiki gidip kendi işitme kaybına göre ayarları yaptıracaksın , cüzi bir miktar alınıyır zaten zırt pırt o ayar da siliniyor evine yakın olana git parayı ver sonra hep oraya gider ayarlarını yeniden yüklerler silinirse.herkesin işitme kaybı frekansı farklı , ayar yapılmalı. signia çift işlemci bana tekine 15 bin denildi kasım ayında fiyat istemiştim şimdi ne oldu bilmiyorum . cihaz çok iyiydi ama signia da suya dayanıklı deniliyor ama yazın az terlesen ayarlar gidiyor ses yankılı çıkıyor kendi sesini gripliymişsin gibi duyuyorsun. şu an kullandığım cihazlar işitmem arttığı için değiştirmek istiyorum ama 2 ayda bir cihazın bir tarafının ayarı bozuluyor o kadar hassas kullanıyorum ben başkasına satsam versem bu vebale girer. o kişi uğraşacak aynı benim gibi 2 ayda bir git ayar yaptır.signia da sorun yaşadım arkadaşlar inanın bir genel müdürlük yok , türkiye resmi genel müdürlük resmi websitesi yok.website var ama sadece bayi bilgisi var ...genel müdürlük telefonu yok , bize ulaşın kısmı var ancak çalışmıyor ingilizce olarak yurtdışına mail attım yazmadılar .açıkcası resmi distribütör olarak cihazıları getirmiyorlar. türkiye de bir firma geliyorsa resmi olarak müşteri hizmetleri telefon hattı -genel müdürlük mernis veya vergi numarası -genel müdürlük adresi olmalı .AMA SİGNİA FİRMASININ BU BİLGİLERİ YOK .websitesi dediğim gibi sadece şube bilgisi var .birileri şikayet etmiş gmail adresinden biri dönmüş nasıl olur @signia.com uzantılı bir resmi mail adresleri olmalı.cihazları aldığımda bunu bilmiyordum ben.MERAK ETTİĞİM BİLEN BİRİSİ VARSA SGK SİGNİA cihazları ödemiş mi ödenen var mı aranızda? ben çift işlemcili olanı 1.5 ay denedim beğendim ama sırf bu detaylar nedeniyle yenisini burdan almak istemiyorum.SİGNİA PURE ÇİFT İLMECİ HİÇ BUNDAN DAHA UCUZ FİYAT BULAN VAR MI ? he bir de bu cihazın fiyatı her şubede farklı , bu kadar farklı fiyat aralığında başka cihaz OLAMAZ . yedek parça mesela bir yerde 550 tl diğeri 1800 fiyat verdi böyle saçmalık olabilir mi? bu kadar dengesiz bir fiyat olur mu?

Elimde Widex Évoke 220 cic işitme cihazı var yeni aldık kullanılmadı yurtdışından aldık kulak içi olduğu için kullanılmadı kulak arkası almak zorunda kaldı ihtiyacı olan birine aldığımdan çok cüzi bi rakama vereceğim

Cihaz duruyor mu son fiyat nedir size nasıl ulaşabilirim

Size nasıl ulaşabilirim

Siemens sigma intuls 3 P işitme cihazı

Arkadaşlar bu cihazı kayınvalideme almıştık toplasan 5 defa taktı oda dışarı çıkarken.yedek pilleri bile var piyasa 12000 TL.ihtiyaci olana 6000 e vereceğiz.arayana resimlerini wapsaptan atarım.538 836 40 62

Son düzenleme:
İkinci el tertemiz SİGNİA PURE CHARGE&GO 1AX ISİTME CİHAZİ
Temmuz 2022 tarihinde satin alinmis ve Haziran 2023 e kadar ara ara kullanılmış, tertemiz isitme cihazi. Yenileri su anda 40-45 bin TL bandinda satilmaktadir. Temmuz 2024'e kadar garantisi mevcuttur. İzmir’de ikamet ediyorum. Makul bir fiyata ihtiyacı olan birisine vermek isterim.
Ulaşmak isterseniz sadece whatsapp’a açık numaram 05332433738

Signia Pure Charge&Go AX
Pure Charge&Go AX, Signia’nın en son amiral gemisi ürünü ve şirketin yeni Artırılmış Xperience (AX) platformunda piyasaya sürülen ilk ürün. Ocak 2022’de piyasaya sürülen Pure Charge&Go AX, kendinden önceki Pure Charge&Go X’e göre çeşitli avantajlar sunuyor.

Bir Bakışta Pure Charge&Go AX
Yeni Android akıllı telefon uyumluluğu
Konuşma ve çevresel sesleri ayrı ayrı işlemek için çift işlemci
Yeni e2e wireless 4.0*’da binaural ses aktarım hızında %110 artış*
Binaural gecikmede %60 azalma*
Şarj edilebilir pil kullanım süresinde %22 artış*
Artan giriş dinamik aralığı
Şu anda sadece RIC tarzında, hem t-bobinli hem de CROS versiyonu olmadan sunulmaktadır.

Son düzenleme:
resound cok guzel bir marka cihaz cok saglam oluyorda Turkiyede valla tyeknik destek zor bulursunuz
ayarlamaya vakif odyometrist bulmak muamma gibi bisi hic yaklasmayin derim

istanbul anadolu yakası signia ccihaz için iyi ayar yapan bir odyolog tavsiye eder misiniz? aldığım yer beceremedi

@hanifeaydin
ıstanbulda odyolog odyometrıst bılmem ankarada yasıyorum
ankarada olsamda kelın merhemı olsa:(

merhabalar bende kızım için almıştım koklear implant ameliyatı sonrası boşa çıktı.cihazlar 6 ay falan kullanıldı garantisi halen daha devam ediyor widex marka 2 adet var satılıktır
5395938299

Cihazlar hala duruyor mu?Modelleri nedir acaba?

Üst Alt