Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2. el işitme cihazları satın alan firmalar kişiler var mı? Varsa nasıl ulaşılabilir?

işitme cihazı hiç kullanılmamış bir cihazım var Markası Oticon Chili superpower 7 çok güçlü bir cihaz tavsiye ederim E-mailden detaylı konusabiliriz Mailim : freeman.true@yandex.com yazabilirsiniz Allah herkese şifa versin...

hiç kullanılmamış işitme cihazım var İleri derece kayıp için

Sıfır

Elimde kullanılmamış sıfır 1adet kulak içi kulaklik vardır orta ve ileri derece duymerden alınma detay görüşülür.turkmenlevent74@gmail.com.whatsap 05324129149

Son düzenleme:
Elimizde az kullanılmış ileri ve çok ileri işitme kayıpları için phonak sky b90 up son teknoloji 1 çift cihaz var.yarı fiyatına vereceğiz. İlgilenenler 0538 295 1598 ulaşabilir

Muttalip Mutlucan

Muttalip bey benim elimde 2. El kulak içi cihaz bulunuyor bana 05541393133 nolu numaradan detaylar için ulaşabilirsiniz

Merhaba elimde 2-3 ay kullanılmış kulak içi bernafon marka cihaz bulunmaktadır 05541393133 numaradan detayları için iletişim kurabilirsiniz.

Merhaba elimde çok kısa süreli kullanılmış 2 ay kadar Bernafon marka kulak içi cihaz bulunmaktadır. 05541393133 Fotoğraflar ve detayları için iletişim kurabilirsiniz fiyat 1250 ama gerçekten ihtiyacı olana yardımcı olabilirim

Ayşe.y; ilginize çok teşekkür ediyorum. Benim iki kulağımda orta-yuksek derecede işitme kaybı mevcut. Şu anda tek taraf için kulak ici cihaz kullanıyorum.şimdilik imkanım olmadığı için 2.nciyi almayı erteledim.🙏

Bana kulak arkası lazım kenarda durup fazladan kullanmıyan bana verebilirmi ücretsz

merhaba,sağ kulağımda işitme kaybı vardı widex-d-fs 3.800 tl ye cihaz aldım 10 gün anca kullandım 25.06.2021 garantisi doluyor almak isteyen olursa fiyatta yardımcı olurum.faturası mevcut

Selamlar elimde 1 adet insio 3px kulak içi 1 adet de nitro301sp kulak arkası güçlü cihaz bulunmaktadır.

Cihazlar hiç kullanılmadı eski dükkandan kalma elimde kalmasın diye satmak istiyorum

insio 3 px 1000tl nitro301 sp 500tl son fiyattır ilgilenenler mesaj atarsa yardımcı olmaya çalışırım.

ikisi de siemens cihazdır.

merhaba arkadaşlar elimde beltone true kulak arkası 2 adet cihaz var. sağ taraf çalışmıyor ama yaptırılabilir firma(maxtone) 750 tl ye yaparız dedi ama ben yapmadım kaybım ilerledi daha güçlü bir cihaz almak zorunda kaldım, Sol taraf gayet iyi çalışıyor bir problemi yok. ikisini 750 tl ye verebilirim istanbulda yaşıyorum. İlgilenenler ck304099@gmail.com adresine mail atabilirler

Merhaba 1 hafta kullanılmış widex evoke 220 cihazımı satıyorum. Widex ses algoritması bana uymadığı için satıyorum. 3 yıl garantilidir.

Phonak Baseo Q15 UP : 750 TL
Widex Menü 9 (P) : 850 TL ye vereceğim (fiyatlarda indiri yapabilirim) ikisi de sıfıra yakın tertemiz cihazlar, ayarını yaptırıp kullanabilirsiniz ikisinin de sıfırları 3000 TL nin üzerindedir, 05076583543 irtibata gecebılırsınız

Arkadaşlar elimizde widex marka kulak cihazı var bebeğimiz impilant olduğu için satıyoruz duymerden aldık geçen sene sekiz ay kullandık yüksek işitme kayıpları içindir ihtiyacı olana yardımcı olurum fiyatta 05436733246

Merhaba herkese hayırlı satışlar. Elinizde ileri kayıplı için kanal ici cihaz satan varmıdır? Fiyatı ne işe görüşülür. Dediğim gibi temiz düzgün olması uygundur kulak arkası için ilgilenmiyorum maalesef

Pluvia

olur olur ılerı kayıplara uygun seviyede cihazlar var. kaldı denemesı var uyumluluğu var. kaldı benım suanda otıcon rıa 2 var kulak içi 4 senedir kullanmama ragmen memnunum ama gucu fazla olsa daha ıyı olurdu kulak arkasının masrafı bakımı yuksek bana gelmez.

Herkese merhabalar elimde kullanmadığım kulak arkası hem sağ hem sol resound linx 2 işitme cihazı bulunmaktadır. Malum yeni cihazların fiyatları oldukça yüksek olduğundan dolayı bu cihazları elden çıkartmak istiyorum. Cihazların bakımları düzenli olarak yaptırılmıştır, herhangi bir sorunu bulunmamaktadır. Garantisi bitmiştir. Cihazın özelliklerini internet üzerinden görüntüleyebilirsiniz, fiyat için özel mesaj göndermeniz yeterlidir. Elimden geldiği kadar fiyat konusunda yardımcı olmaya çalışırıım.Cihazlar beyaz renktir (alacak kişi istediği renkle değiştirebilir), alacak kişi kalıp yaptırıp kullanacak, cihazın yanında 24 adet pil, 2 adet kurutma tableti, 1 adet nem alma kutusu ücretsiz olarak verilecektir.

Muharrem77
Bende yaklaşık 15 yıldır kulak içi cihaz kullanıyorum.Hiçbir şikayetim yok.
Çihaz ayarı çok önemli.ses yeterli değilse,hoparlör, ü değiştirin veya bir büyüğünü takın.
Sevgilerimle,

Merhabalar elimde 2. El 1 adet oticon sensei pro ve oticon amigo t30 vardır. Mâlum yeni cihaz fiyatları pahalı olduğundan dolayı bu cihazları elden çıkartmak istiyorum. Oticon sensei pro işitme cihazının bakımları yeni yapılmıştır ve sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Çok güçlü bir cihazdır. Cihaz ten rengidir. 13 Numara pil ile çalışmaktadır. Alacak kişi kalıp ve ses ayarı yaptırıp rahatlıkla kullanabilecektir. Amigo t30 da işitme cihazına bağlanıp mikrafon görevi görüyor. Sınıf ortamında ders dinlerken çok büyük rahatlık sağlıyor. Bursa içi elden teslim vardır.

Fiyatı: İkisi birlikte 7000tl
Oticon Sensei Pro Fiyatı:2000 TL
Oticon Amigo t30 Fiyatı:5000 tl

Pazarlık vardır. Geleni üzmem. Sizin de fiyat teklifiniz varsa değerlendirebiliriz.

İletişim:

Mail: hasantalhasavas1678@gmail.com
Tel No: 0536 456 7876

Merhaba arkadaşlar;
Oğlum için aldığım Oticon Sensei SP marka ve modelli işitme cihazını 1-2 ay kullandıktan sonra ameliyat olduğu için ihtiyacı olan birine vermek istiyorum.
Sağ ve sol cihazları 4500 tl ye vereceğim. İstanbul içinde elden teslimat yapılabilir.
Mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz. harunerdem1983@hotmail.com

İyi günler dilerim.

Widex moment 220 cic Marka olan İşitme cihazlarını yurtdışından yeni almıştım dedeme Allah mekanının cennet etsin vefat edince firmayı aradım firma cihazları biraz Bile kullanınca geri alamıyormuş ama uygun bir fiyatla başka şahsa tekrar montaj yapabiliyoruz dediler cihazlar sıfır ayarında çok az kullanıldı evraklarını bulamadık 2 sene daha garantisi devam eder herhangi bir evrağa gerek yok cihazlar yeni üretime girdiğinden sorun olacağını sanmıyorum ihtiyaç sahibi birine aldığımdan uygun fiyata satılıktır
2 cihaz fiyatı 11.000 TL
bozbirsen91@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz

Son düzenleme:
merhaba, 1 sene önce almış olduğum ve neredeyse hiç kullanmamış olduğum cihazım, Oticon OPN1(IIC dip kanal) model cihazım satılıktır. ilgilenmek isteyen arkadaşlar aşağıda yazmış olduğum iletişim kanallarından iletişime geçebilirler.

Fiyat:5000

tel:05437393022
mail: ozkan.kaya91@hotmail.com

bernafon dip kanal içi cic işitme cihazları
juna9
acriva 9
ikisi 3000 lira 535 445 36 29

Mrb lar çocuk icin alinan oticon xceed play 2 up cihazino yetişkinler kullanabilirmi

bende de çok az kullanılmış starkey muse ıq i2400 marka 2 tane cihaz var cihazlar 2021 7. ayda aldık ve toplamda 100 saat kullanılmamıştır çünki hemen arkasından implant ameliyatı yaptırdık.garantisi devam ediyor.firma duy-mer

oticon opn 1 kulak içi cic kullanılmamış işitme cihazı 5000
sıfırı 17 bin
5354463629

Herkese merhaba eşim işitme engelli..geçen sene aldığımız aşağıdaki 2 kulaklığı değiştirmek zorunda kaldık.
İDİS-Oticon Ruby. 8-9 ay kullanılmış ve yeni gibidirler. Şarj cihazı ve mini aksesuarları fiyata dahildir. Yeni kullanıcıya özel ayarları ücretsiz olarak yaptırılacaktır. Detaylı teknik bilgi https://idis.com.tr/urun/oticon-ruby-7
Faturası da mevcut olup ciddi ilgilenen arkadaşlar için gereken kolaylığı göstereceğim. canton59@gmail.com dan yazabilirsiniz..Hoşçakalın

Üst Alt