Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

16.06.2012 de Sağlık Bakanlığı Özürlü Sınavı yapılacakmış, ÖMSS boşuna mı yapıldı?

bizde aptalız zaten değil mi. böyle bir not tabii ki yoktu.sonradan eklenmiş. bu işin üzerini kapattılar bence. Allah günahlarını boyunlarına dolasın inşallah diyorum ama bu işten pis koku geliyor. meb sayfasında tek bir kişinin sayfası açılacak. bak bak bak.. daha neler. bize zahmet edip cevap vermeyen zihniyetin katlandığı zahmete bak. bence el altından alım olacak. 2,2 daha dört ise buda budur. siz şikayet mailleri gönderin mutlaka. işin içinde hinlik yoksa da çoğalıp neler yapabildiğimizi görsünler. belki hareket ederler..

kanatli_;
arkadaşım sen üstüne alınmana gerek yoktu..benim sözüm gideceği kişileri biliyor..burda kimin çaba sarfettiğini kimin sarfetmediğini biliyorum ..

Ben ondan ya da bundan değilim ama sen o araştırmıyorlar diye eleştirdiğin insanlardan daha vahim durumdasın. Araştırmayı bırak bir şeylerin dile getirilmesinden bile rahatsızsın. Adamlar ağzımıza .. ne güzel kokuyor diyeceğiz.

başında dedimki ben hükümeti kayırmıyorum..sadece burda hazırcı arkadaşalar var onlara sözüm dedim..ama sanki ön plana çıkma edasıyla hareket etmişsin..benim burda ne demek istediğimi anlayanlar vardır..boşa yazmışsın demişsin..boşa yazıyorum doğru ..yine görüyorum ki,anlaşılmadım,anlaşılmak istenmedim..sende engellisindir sanırım..bilirsinki hayatımız boyunca bizim sorunlarımız bitmeyecek..3-5 kişinin çabasıyla bizi kim kaale alır..(bu arada bu söylemlerimden hükümetin engelli politikasını yetersiz bulduğumu anlarsın) .öyle bir örgütlenme olmalı ki,her sorunumuz da bi araya gelip ses çıkartabilmeliyiz..2 kişi ankaradan ,3 kişi konyadan,5 kişi istanbuldan diye değil..toplandığımızda milyon olmalıyız.neyse kısaca demek istediğim bu..uzun zamandırda diyorum ben bunu..yazılarımın geçmişine bakarsan görürsün..eğer böle kopuk hareket etmeler devam ederse,bazı engelliler "benim ilaçlarımı neden devlet karşılamıyor" der..yada "benim haklarımı neden layıkıyla yerine getiremiyor" der,öylece kalır..bir sürü dernek var,hangisi adam akıll iş yapıyor..yapanları var ama yetersiz..neyse yine boş konuşmuşsun diyeceksin,ama ben bunları yazmak zorundayım..durumumuz budur..

arkadaşlar yemin ediyorum şu stresten psikolojim bozuldu uykularım kaçıyor,düşünüyorum ne düşündüğümü unutup düşündüğüm şeyi düşünüyorum bir çok kişi bu duruma gelmiştir stres hepimizde hat safada ama sen uğraşıyorsun ben uğraşmıyorum olayı yaratmayalım herkez elinden geleni yapıyorki meb.ilanı bile değiştirmiş açıklama getirmiş demek ki arayan soran çok olmuş;)hata mebde en başında yapsa bunu olmayacak yada 1 kişilik sınav için niye ilan veriliyor yada sınav niye yapılıyor adam tek başına giriyor zaten alıncağı kesin milletide bir birine düşürüyorlar:confused:

Üst Alt