Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ziyaretime geldi... [Görüş]

jonjon

Üye
Konular
29
Reaksiyonlar
4
Merhabalar dostlar ben bu siteyi kuranlara huzurunuzda çok teşekkür ederim engellilerin veya dostlarının birbirleriyle tanışıp görüşmelerine vesile oluyor... Bu günde öyle oldu bu sitede tanıştığım bir arkadaşım iş çıkışında ziyaretime geldi çok sevindim çok mutlu oldum engelli olduğumdan buyana hiç böyle keyifli bir gün geçirmemiştim tekrardan bu siteyi kuranlara bana böyle bir dost bir arkadaş kazandırdıkları için sonsuz teşekkürlerimi sunarım saygılar...

merhaba JonJonum..!

gönüller bir olunca bak neler oluyor... beni ilk defa msn'ne ekleyince kimmiş bu haddini bilmez demiştim. Seni tanıdıkça kaynadım, zaman geçtikçe güvendim ve bugün ilk defa yüzyüze geldik. Kırk yıldır tanıyordum sanki seni. Keçi inadını, gülen maviş gözlerini sanki çook eskiden biliyordum. İyi ki tanımışım seni dostum iyi ki birleşmiş yollarımız.

Nerede olursan ol, kiminle olursan ol, sıkıntında sevincinde hep yanında olmak isterim.. (Tabi sen beni istediğin sürece :wink: )

Tanışmaktan, kaynaşmaktan çekinmeyin... Yüreğinizin götürdüğü yere gidin. İnanın pişman olmazsınız... :D

Bitanesin sen JonJon...

Değilmi arkdaşarım
Güzel bir site ne desek emeği geçenlere duygularımızı sunamayız :wink:

Herkese örnek bir davranış... :)
Birlik beraberlik içinde olmak güzel bir duygu...

evet yaa çok güzel bir davranış
hep böyle olalım,birlik beraberlik içinde.

Böylesi her buluşma burasını sanallıktan çıkarıp, ete-kemiğe büründürüyor. Kocaman bir aile olup çıkıveriyoruz :)

Bende ilk başta ne uyus hatta sitenin en manyağı bu heralde dediğim biriyle sonraları çok iyi arkadaş oldum.
Onunla konuşmak çok güzel,yarın onu ilk kez ziyaret edicem:)

insanların samimiyeti bu siteye ayrı bi sıcaklık veriyor. Engelliler ve dostlarının buluşma noktası işte BURASI!

günden geçtikçe bir dost bulmak, sıcak bir "nasılsın, bir sıkıntın var mı, paylaşır mısın?" gibi sözleri duymak öyle zorlaşıyor ki...

sahip olduklarımızın kıymetini bilelim..

JonJon sen bitanesin yaaaaa...... :)

merhaba jonjon ve sephia...

şimdi kırıldım işte size. :( ankarada o kadar organize yaptık hiçbirine katılmadınız.hadi diyelimki katılamadınız.bizi çağırsaydınız.biz gelirdik yanınıza...Ankarada buluştumuz arkadaşları ve beni sizi tanımak fırsatından mahrum bıraktınız.
gerçekten üzüldüm.ama bir o kadar da birbirinizi tanıyıp, bu kadar sevdiğinize sevindim...
umarım sizlerle biz de tanışabiliriz bir gün.
görüşmek üzere

bende site sayesinde yakın bir ilçede bulunan bir arkadaş olan nedimle tanıştım ve bir araya geldik.siteye bende buradan teşekür ediyorum

Ne güzel arkadaşlığı paylaşabilmişiniz... Umarım bu dostluğunuz birbirinizi kırmadan ve en önemlisi birbirinizi iyi anlayarak sürer.. Kavga olsa bile bu kavgaların aranızdaki bağı daha da güçlendilmesi dileğiyle..

Bencede burasi sanalliktan ote bir yer.Buradaki herkes birbirleri ile,abi,abla,kardes olmuslar nekadar guzel dosluk ve samimiyet yaratilmis buna sanal denilmez bence.

bu olay çok güzel
ama benim başımada bir olumsuzluk geldi
profilinde msn veren birini ekledim sonra bana gelen msg hiç konuşmadan bi daha beni msn de rahatsız etme dedi ve cevrimdişi oldu anladımki engellemiş kardeşim konuşmuyacaksan profiline neden yazıyon
bölesi geçimsiz engellilerde var

jonjon ve sephia bende önce bir sitemle başlayacağım bizde Ankaradayız ve inanın bir çok üye olmasına rağmen Ankarada yapılan organizelere katılan çok az kişi var gönül isterki daha çok arkadaşı tanıma şansımız olsa sizler iki kişi olarak birbirini tanımış ve bundan çok memnun olmuşsunuz sizlerin adına çok sevindim umarım bundan sonraki organizelerde sizlerle bizde tanışırız tekrar tebrik ederim sizi :D

işte bu sitenin sanallık dışı bir site oluşundan dolayı bende burdayım..sağol oturanboğa..

HERZAMAN YANINDAYIM SEVİNCİNE ORTAK OLDUM İNŞALLAH DOSTLUĞUMUZ DAİMİ OLUR :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Seviyeli dostlukların temelini oluşturacağına olan inancımla; kurucularından katılımcılarına kadar bu sitede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

SİZLERLE OLAN DOSTLUGUMU CEVREMDEKILERE ANLATTIGIM ZAMAN INANMAK ISTEMIYORLAR CÜNKÜ SANAL BIR ALEMDE BOYLE GERCEK DOSTLUKLARINDA KURULABILCEGINE INANMAK HALIYLE BIRAZ ZOR AMA BIZLER BUNU BAŞARDIK
HATTA BIZLER KOCAMAAAAAAAAAN BIR AILE OLDUK:))))
HIC UNUTMUYORUM ILK YÜZYÜZE GORUSTUGUM KISI GÜLCAN-83 OLMUSTU HARBIDEN O GÜN COK HEYACANLIYDIM '' ACABA NASIL BII ,NESELI MI ,CANA YAKIN MI '2COK MERAK DIYORDUM AMA GORDÜM KI COK TATLI COK SEKER BIRI:)
MESELA BIZLER DÜN BLACK TUGI ,BEN VE GÜLCAN -83,AYDÜNYA'NIN EVINE ZIYA
RETE GITTIK COK GÜZEL BIR GÜNDÜ HOS VAKIT GECIRDIK AYRICA KENDISINE VE AİLESINE TESEKKÜR EDIYORUZ
KISACASI BURDAKI DOSTLUKLR HARIKA VE BAMBASKA.NE MUTLU HEPIMIZE KI BOYLE BIR YERE SAHIBIZ .BU SITEYI KURARKEN EMEGI GECEN BÜTÜN ARKADSLARIMA SONSUZ TESEKKÜR VE SEVGILERIMI ILETIYORUM

öncelikle nurayablam benim için söylediklerine teşekkür ederim.
dünkü buluşmamıza gelince bence iyiki buluşmuşuz uzun zamandır yapılan bir planı yerine getirdik sonunda.aydünya ablanın ailesine bende teşekkür edirim dün çok güzel ağırladılar bizi :oops:
her buluşma çok güzel anılar katıyor hayatımıza.
hepinize dün ve dünden önceki tüm buluşmalar için teşekkür ederim.
iyki buradayım iyki sizleri tanıdım

nuray ablamın ve gülcanın duygularına bende katılıyorum. gerçekten güzel bir buluşmaydı. öncelikle aydunya ya ve ailesine teşekkürlerimi iletiyorum. bu sitenin de bu buluşmalara vesile olduğu için sitede emeği geçen herkese tşk ediyorum. burdaki herkesi seviyorum. iyiki varsınız ve burdasınız.

hepinize ben teşekkür ederim. o kadar uzak yoldan gelmiş olmanız ayrıca mutluluk verici. özellikle tugi seninle istanbulun iki uc noktalarındayız ve senin dün vaktini aldık bayağı.günün yollarda gecti.. her ne kadar seni zorla getirsekte :) nuray ve gülcan sizi de çok yürüttüm biliyorum. sonuc olarak benim için çok mutlu bir gündü hem uzun zamandır görüşememiştik hem de ilk defa evimde buluştuk... tekrar teşekkür ederim.

bu siteyle karşılaşmış olmak ayrı bir şans ve bu site sayesinde sizlerini tanımak ayrı bir şans... sizleri tanıdığım için ben çok şanslıyım.

sitenin sanal olmadığını bu buluşmalar ve organizasyonlar cok acık ifade ediyor. site sanal ama bizler sanal olmasını istediğimiz sürece sanal!...

Bak bızı cok yürüttügünü unutmusuz :wink: bunu bır ara görüselım demı gülcan:)
yok öyle düsünme aydünya ,yorgunluk nedır kı dınlenınce unuttum ama bak sen hatırlatınca ısler karıstı :)))))))önemlı olan yorulmak degıl bır arada hos vakıt gecır
mektı ve bunu fazlasıyla da basardık :)))bızlerde cok ama cok şanslıyız

selamunaleyküm.....devam edelim devam.....

slm

arakadaşlık ve dostluk bağlarının iyi bir şekilde kuvvetleneceği düşüncesindeyim

BU SITEYE IYIKI UYE OLMUSUM ....

BAZI DOSTLARIM GIBI JONJONUMU BURDA TANIDIM BENIM BURDAKI HER KONUDA YARIDIMCI MELEGIM HER SEYI ONA SORARIM VE HER SEFERINDE BIKMADAN CEVABIMI ALIRIM CANIM DOSTUM BENIM IYIKI SENI TANIDIM KESKE BENDE YANLIZ DISARI CIKSAMDA SENI GORMEYE GELEBILSEYDIM :cry:

ÇOK GÜZEL ÖRNEK Bİ DAVRANIŞ TEBRİK EDERİM ARKADAŞLIĞINIZIN DEVAMLILIĞINI DİLERİM VE İNŞALLAH HEP BÖLE OLURUZ :) E beni kim ziyarete gelcek bakayım? :p :p

DOSTLUK ZOR BULANAN BİR ŞEY İNSANLAR ARASINDA
DOSTLUĞUMUZUN ÖMÜR BOYU SÜRMESİ DİLEĞİYLE...
DOSTLUKLARI BU ÇATI ALTINDA BİRLEŞTİREN BÜLENTE SAYGILARIMIZLA :D

Yorumlarınız için tşk ederim arkadaşlar, evet sitemizin bu yönü çok güzel sanal olmaktan çıkıo bi anda :) kaç yıl olmuş bu konuyu açalı unuttum gitti o zaman çok sevinmiştim o an ki düşüncelerimdi bunlar çok güsel şeyler paylaştım.. Arkadaşım evlendi görüşmüorum artık ama olsun herkesin bıraktığı gibi onunda anıları duruyo bi yerlerde..Mutlu olsun ömrü boyunca .. Liman hesabı bi gemi gitti yenisi gelir elbet ..

Üst Alt