Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yurt dışına yerleşmek istiyorum..?

yurt dışına alışama nedeni Müslüman olmak seni her ülke dışlar , terörist ikinci sınıf vatandaş gibi görür ve Türkiye gibi 3. sınıf yani gelişmemiş bir ülkeden Amerika gibi yere gidersen genellikle pis işlerde çalışırsın uzay ve uçak mühendisi olsan nasa sana kapılarını açar ama sıradan bir üniversite biterdiysen yurtdışı bile zor .

Bugün dubai de yaşayan Müslümanlar ve türkler birbirlerinden tiksinir ayrıca orada yaşayan türk bile başka bir türk yada Müslümanı gördüğü zaman arkasına bakmadan kaçıyor . İsviçre de türklere kara kafalılar geldi diyorlar adamlar bıkmış artık tecavüz, hırsızlık , uyuşturucu hep türkler de

Oralarda istemiyoruz, buralarda insan yerine konmuyoruz ne güzel dünya bee..
Eski çağlarda olduğu gibi ucube deyip yaksınlar meydanlarda eğlence oluruz hiç olmazsa..
Sakin kalmak gerekli ama bazen çıldırmamak elde değil. Yine sabır deyip geçeceğiz..

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

durma git yorumlara bakıyorumda moralini bozan arkadaşlar var onları dinleme senin iyiligini istemiyorlar
elinde fırsat varsa hiç durma kaçırma türkiye bom bok hiç bir hak hukuk yok

kardeşim ne grenkartı o eskidendi,yegenim amerikalıyla evli oturma izni var,anadili gibi ingilizcesi var,6 ay önce türkiyeye gelmek istedi,pasaport polisi çıkış yaparsan bir daha ülkeye giremezsin demişler,haliyle gelemedi memlekete tatile:D kendiside bilgisayar mühendisi hatırı sayılır bir firmada ona ragmen gelemedi memleketine,

iron kardeşinde dedigi türklere çok zorluk çıkartıyorlarmış,artık tüm yabancı ülkeler böyle türklere vize bile vermiyorlar kolay kolay eskidenmiş onlar kardeşim.

neyse kardeşim sen bilmeden yazıyorsun,yegenimin süresiz vizesi var zaten oturma izni var diyorum,onu bile uyarmışlar diyorum anlamak istemiyorsun??

UnFeeLinq

kardeş adam haklı sen biraz gündemi takip et Amerika ile papaz olduk adamlar Müslümanlara ambargo koydu giriş çıkışlar yasaklandı . ayrıca green card dediğin olay para tuzağı belli bir ödeme karşılığı çekiliş hakkı deyip milleti sömürüyorlar ben 2003 yılında green card başvurusu yaptım para ödedim sakın bulaşma derim yalan dolan yani buradan çok deli para kaldırdılar milleti resmen kandırıyorlar.

Ne yar verdin ne mal dünya
Benim de canımı al dünya
Benden iyi adam bul da aleminde gezdir dünya

Buna rağmen vatan, bayrak, ezan!!!...
1100 € istemiyorum, isteyen gitsin!!!...

1- mükellef olmalısın... orada varsa abin aplan teyzen, işyerilerinden sana yüzde 20 25 hisse versinler.. gidersin..
2- almanya vatandaşı bir kız bulmalısın.. aile birleşimi talebinde bulunduğunda, hemen almanca sınavına gideceksin. almancayı öğrenip almanca sınavından geçmelisin.. geçemezsen gidemezsin..
3- kayığına atlayıp kaçak gideceksin ki bunun için yaşam koşullarının çok kötü olması lazım.. genelde afrika falan yapıyo bunu.. tavsiye etmem. zaten oraya da iltica falan süreci sakat iş..

Hayırlısı bakalım. Bir delilik yapacağım o kesin..

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Üst Alt