Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yok mu bu elektrik [O An]

fazem16

Üye
Konular
8
Reaksiyonlar
2
Ben 09.05.2002 Tarihinde Bir fabrikanın kat betonunu dökmeye 1 günlüğüne yardıma gittim bir zamanlar. elektrik bölümündende mezun olmuştum. onun için fabrika kenarında bulunan kablolara dikkat etmeleri için arkadaşlarımı uyarırken, Bird e uyandığımda açılar içinde hastanedeyim; elektriğe kapılmıştım.
34.5kw(34500 volt) Elektirğin çarpamı sonucu üzerimdeki elbiseler yanmış. beni Bursa tıp fakültesi yanık bölümüne almışlar! Tabi durumum hiç iyi değil filan derlerken iki ayağımıda diz altından yok durum da bir iyileşme olamayınca diz üstünden kestiler
ALLAH ıma şükürler olsun beni bu günleri gösterdiği için, ve azmettim 30 gün yoğun bakımdan çıktık. 15 günde polikilinik derken evime döndüm fakat yeni bir insan olarak ve 2003 den beride çalışıyorum.
Allah tüm arkadaşlarıma yardımcı olsun.

Çok geçmiş olsun.elektirik çok kötüdür benimde yanıma hastanede yatarken birisi gelmişti oda ayak parmaklarından patlatmıştı,ama şükür ki fazla kötü değildi iyileşti.

Çok ....Çookkk.....Çookkkk..Geçmiş Olsun.....

Kötü Günler Geride Kaldı Artık...............

Bundan sonra HEP güzellikler gelsin..........

Yaşam savaşında başarılar dilerim.

çok çok geçmiş olsun.. işte başımıza geleceklerden kaçılmıyor ne yazık ki.. umarım hayatında bundan sonra hep iyi şeyler gerçekleşir. mutluluk hep seninle olsun..

Geçmiş olsun daha beteride olabilirdi, ben sağlıklıyım diye bize tepeden bakanlara bir ders, kimin ne zaman ne olacağını bilemiyor insan,
bende birkaç saniye içinde belden aşası felç oldum,
bundan sonraki hayatında sağlıklar dilerim...

Arkadaşlar hepinize teşekür ederim... Allah hepimizin yardımcısı olsun!!!!!

Üst Alt