Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yılmayan Yalnız

naimsav

Üye
Konular
29
Reaksiyonlar
0
Engelli önüne çıkan engelleri aşmaya çaba sarfetmeli.
Kolay mı? Çok zor, ama başarmalı!
Çevresine yük değil, kendi imkanları ile diğer engellilere örnek olmalı/ destek olmalı. Ve ben öyle yapmaya çalışıyorum; düşe kalka engelleri aşıyorum, 30 yıldır böyle yaşıyorum,
Hiç bir engel yıldıramadı beni, yıldıramazda Allahın izniyle...
Engelli diğer engellilere destek olmalı diyorum, çünkü bu gune gelmemde bana destek olanlara içten ettiğim duaya benim de çok ihtiyacım var. Ayni içten duayı almak için benim gibilere yapabileceğim bir iyilik vardır muhakkak.
Kendi işlerimi yapabilecek duzenleri yaptırdığım kişiye o gunku çalışma ücretini verirken ona verdiğim paraya değil, ona ettiğim duaya özeniyordum. Çunkü önumdeki engeller kalkmış oluyor.

Sevgi ve Saygılarımla
30 yıllık tam parapleji

:mrgreen: Yaşama bakış açınız ne kadar pozitif böyle!! Keşke her insan sizin kadar pozitif düşünerek baksa hayata.Bu sizin anlattığınız bende hayata 4 elle sarılmak ifadesini uyandırdı.Engelimle ilgili hala aşamadığım konular olduğu için sizin yazdıklarınızı imrenerek okudum.Kimbilir belki bende zamanla her engeli aşabilirim.Pozitif düşünce gücü ile. :mrgreen:

Üst Alt