Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yetti artık puanınız!

Konular
2
Reaksiyonlar
0
Ya arkadaşlar şu puanı aldım atanırmıyım şunu yapsam atanırmıyım sorularından artık gına geldi zaten torpilli atanıyor millet sen 100 puan alsanda sagda solda iktidar aleyhine paylaşımda bulunuyorsan atanamazsın memur tarafsız olmalı ne yapacağını bilmeli azcıg aklınızı toparlayında atanın saçma sapan şeyleri paylaşmayın face nizden ordan burdan takiptesiniz zaten kadrolarda ona göre acılıyor sunu alalım bunu alalım diye acılıyor hala anlamadınızmı olayın nasıl döndüğünü eğer yorum yapacagsanız atananlar yapsın su memleket daha güzel kiralar uygun burayı yazın die atananlar tavsiye versin her kafadan ayrı ses cıkıyor bin tane lüzumsuz yorumu okumak zorunda kalıyoruz

Şikayetinde haklı olabilirsiniz fakat torpil olayı EKPS de olmaz olsa da çok az olabilir işçi atamalarında olabilir ama orda torpil oynar ben tamamen torpilsiz yerleştim.Genel olarak düşük puan alanlar herşey torpille olur derler benim çevremde öyle

torpilin yogduk dogrudur ama face den yada twiterından ikdidarı eleştirmiyosundur gene alırlar fakat akp ye kayıtlı ollanların yuzde doksanı suan memur hizmetli

Arkadaşım sana ne? Forumda insanlar saygı sınırları çerçevesinde istedikleri şeyleri yazabilirler. Gına geldiyse okuma. Hem torpil olayı öyle işlemiyor, sen çok yanlış anlamışsın. İnsanlar tanıdıklarını sokup sonra kadrodan düşüyorlar. Alın güzel bi puan sonra düşünün torpil var mı yok mu. Milletin işi gücü yok insanlar facebookta twitterda ne yazmış "hımm bunu almayalım" mı diyorlar sanıyorsun? İktidarın yaptığ güzellikler söyleniyor da yaptıkları haksızlıklar neden söylenmiyor. Haksızlığa boyun eğe eğe bu hale getiriyorsunuz ülkeyi. Arayın hakkınızı, meclise internet üzerinden dilekçeler yazın. Kafanızda çok büyütmeyin adamları. Bu adamlar Allah mı?

Sacmaladin adamin puani 100 olsun facede sallasin iktidara istedigi kadar atanamayackmi yasadigin sehire baktimda aydin chp zihniyeti surayida siyasete karistirmayin calisan yuksek alan atanir bu kadar torpilin döndüğü yerleridebilirim 2 kere torpil yüzünden hakki gasp edilen biri olarak yaziyorum isteersen git bi akp ye kayit ol yarin seni bakalim memur ediyorlarmi yada hizmetli hemen pfff bu kadarda olmaz elestirinde az mantikli elestirin (turkiye tarihinde osym tarafindan yapilip ilk iptal edilen sinav polislik sinavi o zaman engelli degildim girdim bayagida iyi netim vardi sinav sorular calinip dağıtıldıgi icin iptal oldu al sana torpilin krali sorular adamlarin ellerine kadar gitmis, ikincisi gecen sene katiplik sinavi klavye sinavinda yanlış yazmayan tek kisi en cok kelime yazan ilk 5 in içindeyim ama sözlü mulakat torpilin döndüğü yer tamda burasi en az yazan kisi giriyor biz ilk 5 giremiyoruz sacmalik. Bende yeriyorum yeri geldiginde ama düzeyli en azından. ..)

Ayrica elestirmektende cekinmeyin yeri gelecek akp yeri gelecek chp yeri gelecek mhp yi elestirin hangisi kendi partyniz olursa olsun dogru seylerde överken kötü seydede kötü oldugunu belirtin...

bir çok yerde okudum face takişbini sen bişey biliomuş gibi atlamasana Facebook paylaşımlarınıza dikkat edin! NetGazetesi.Net

Hala dediğim dedik tavırlarınız var kardeşim bişey bilmesek yazmayız ikdidarın yapılanmasından muhalefetin yapılanmasına kadar onca sey gördük okuduk birazda siz okusanız böle cahil cahil konuşmazsınız bu devirde pohpohlayan kazanıyor eleştiren değil sen burda 70-80 puan aldım atanırmıyım diye sorarken millet parti binalarından cıkmıyor siz hala burda puan derdinde sacma sapan yorumlarla kendinizi üstte cıkarma cabasındasınız BİRAZ DÜNYAYA DÖNÜN HAYAL DÜNYASINDA YAŞAMAYIN

Kardesim dediğim dedik degil bak ben sana kendimin icinde gectigi 2 torpil den bahsettim magduruyum dedigim dedik degil ama facede bişeyler yazdin diyede 100 puan alipta atanamamak olmaz tabi devlete hakaret ve bölücülüge girecek seyler yapmadikca sikinti olmaz yok particilik yaparsan parti binasından cikmzsan 1 seneye kalmaz seninde isin olur orasida doğru ama bunu iktidara kim gelirse gelsin yapar misal a ili belediye akp de olsa akp kendi adamini doldurur b ili mhp de olsa mhp kendi adamini c ili chpde olsa chp kendi adamını doldurur orasi oyle ama facede yazdiklarinla felan oturup milyoblarca insani kontrol etmezler bundanda korkup kötü isler yapanlari yermekten korkmayin... Ayrica okumakla her sey olmaz düzgün insanca yazisiyoruz neden cahil cahil diyip laf atiyorsun okumak hersey degildir bakarsin bakarsin bi bakarsin kitap bitmiş ama anlamadiktan sonra neye yarar ...

ve ayrıca saygı cercevesinde yazmıyosnuz demiyoruz sacma yorumlar sıklaştı dioruz boşuna okumak zorunda kalıyoruz ve biri arada önemli bir şey söylediğse GÖREMİYORUZ

okuma o zaman gına geldiyse sen bilgili olabilirsin ama bilmeyenler vardır
bilmemek ayıp değil sormayıp öğrenmemek ayıptır.............

Vesvese;

Yahu 30 yaşındasın, bu sosyal ağ meselesi özel sektörde iş teklifi yapmadan önce insan kaynakları çalışanlarının yaptığı bir şey. Ben şuan insan kaynakları üzerine bir şirkette çalışıyorum. Sınava girip yüksek not alacaksın, düzgün bir sıralama ile tercih yapacaksın, ama atanmadan önce devlet tutup bi de feysine bakalım diyecek. Deli olma gözünü seveyim. Kendi adamlarını kayırdıkları doğru ancak sandığın gibi yüksek puanını alsan da feysine cartına curtuna bakıp ona göre alıyorlar demen saçma, akıl işi değil bu.

yahu tamam siz haklısınız canınız ne istiyosa onu yapın ben ne kadar sizi düşünüp haddim olmayarak biraz bilgi vermek istesemde siz illa eleştiri yapma gereği duyuyorsunuz istemeden kırdığım varsa özür dilerim siz haklısınız

Vesvese;

Yok, ben de aynı sebepten konuştum zaten. Yani böyle eleştirmekten korkmayın. İktidarın iyi yönleri kadar kötü yönlerini de söyleyin. Kendinizi sindirrmeyin diye.

Burası birbirimizi bilgilendirme platformu değil sanırım herkez kafasını estiği yorumu yapıyor bende bu yanlış dedim birbirimize eleştiri yapmak yerine puanıyla fors atmak yerine bilgilendirsek daha ii olmazmı Foruma bi giriyorum günlük bi ton yorum herkez puanından bahsediyor 100 tane yorumdan bi tane 2 tane güzel yorum cıkıyor ben bu güzel yorumları okumak için 98 tane boş yorummu okumam gerekiyor

Ama ne yapacağını bilmeyen onca insan var ki. Ben mesela ilk defa bi sınav ve tercih işlemi için heyecanlandım. Günlerce konuşulsa dinlerim merakla. Çünkü ne yapacağımı bilmiyorum. Tercih hatası yapmaktan korkuyorum, atanamamaktan korkuyorum velev ki atandım, atandığım şehirde rahatsızlanırsam da yanımda kimse olmazsa diye korkuyorum. Sadece biraz anlayışlı olmamız gerek.

Face inde paylastiklari yuzunden isinden olan biliyorum sevmemekte hakki

erdalakbay;

arkeadaşım facende yada sosyal hesaplarında,başka kişilere hakaret edersen tabi işinden olursun,bende memurum ve memur olmanında kanunda uyman gereken şeyler var kaldıki,memursan yada kamuda görevliysen kurallara uyacaksın,uymassan işini kaybedersin hiç kusura bakma.adam çıkmış türkiye cumhuriyetinin başbakanına küfür ediyo,varmı böyle şey yaaa,muz cumhuriyetimi burası,herkes haddini bilecek.bilmeyenlerde ögrenecek...
not akpli degilim....

Kufre lafim yok ama olan butun herseye inaniyor olmasi suc degil. Ses kayitlarina inanmak ve inandigini dile getirmek sucsa bende o sucu isledim ama kufre elbette bende karsiyim ama olanida gormezden gelemem inanmiyorum adam yapmamistir demek kadar yapmistir demekte suc sayilmamali sucsa sucluyum eyvallah

Küfüre bende karşıyım kimseye de yakıştırmam, ama ben şu an misal hükümeti sevmiyorum ve güzel bir dille eleştirimi de yapıyorum ki memur olursam inşallah yine gerektiği ortamlarda yine eleştirilerime devam ederim ki normali de devam edebilmektir zaten ama artık maalesef hükümetle ilgili eleştiri yaptığın an cidden fişlenme gibi bir durum olabiliyor işte bu yüzden sen susuyorsun ben susuyorum o susuyor aman işimizden olmayalım şöyle olmasın falan filan işte şimdi bu hallerdeyiz sonuç cumhurbaşkanı...

ben de rahatsızım her gün bakıyorum biri şu puanı almış ben atanırmıyım bilmem ne olur muyum vb boş konular açılıyor ben admin olsam hepsini bir başlık altında toplarım ya da hiç açtırmam.

bende sınava ilk defa girdim ve puanım gayet iyi konu mu açayım şimdi

senin kadar boş değilimdir karargah hem burda hem memurlar nette görüyoz forum yazılarını geçmişde laf s0ktukya illa camur atacak veledi zina büyüde gel yavrucugum büyüde gel su zamanın gençlerinde gram saygı yog

geçmişde lafmı soktun inan hatırlamıyorum hatırlamama sebebidme kesinlikle dikkate alınmıyacak birisi olmandandır sen kalk tüm sisteme torpil de ondan sora sana saygı gösterelim öyle dünya yok.

sevgili arkadaşlar,biraz hoşgörü lütfen,birbiriniizin kalbini kırmayın,herkes aynı görüşte olmayabilir,bırakın herkes düşüncesini özgürce söylesin....

hakan arkadaşım haklısın bende kalp kırma taraftarı değilim ama bu velet cok saygısız forumdan bana gider yapıo yaş olmuş 32 böle veletlerle bide kafa şişirioz sorsan bi halttan anlamaz ama gelir bize gider yapar bölelerini forum dışı yapmak gerek memurlar nettede aynı nickte yazıo bu arkadaş bir oku forum yorumlarını kaba küstah ve saygısız tavırları var

Anlatmak istediğim gayet acık değilmi yahu tüm engellilerin listeleri ellerinde teknoloji cagındayız bir düşün devletr memur alırken hiç bakmazmı kimi alıyorum diye birde izlenmiyoruz diyorlar son bir kaç ayda size sigorta şirketi adı altında hiç telefon gelmedimi ... !!! işde konuşma uslübunuza baktılar sayın arkadaşım madem o kadar biliyorsunuz neden bir kitap yazıp daha yararlı olmuyorsunuz her konuda ahkam kesenler bu kadar bilgi size göktenmi iniyor yoksa boş zamanlarınızda cokmu okuyorsunuz BİLGİLİ ARKADAŞLAR MADEM BU KADAR OKUYORSUNUZ bir kaç kitap tavsiye edinde okuyalım kızınca kızdı diyorlar

Her bilenin üstünde bir bilen vardır

Bu ikdidarın bilgisayar başında 100 lerce adamı olduğunu biliyormusunuz bu ikdidar istediğinde twitterda trentopic oldugunu biliyormusunuz bu ikdidarın pc başında dakikalarca insanları tek tek fişlediğini biliyormusunuz geçmiş günlerde hastanelerde parmak izi alınıp fişlendiği cıkmadımı siz nerde yaşıyorsunuz dünyadamı yoksa kafanızda kurduğunuz hayal dünyasındamı

benim memur olma şansım zaten yog ben başta eleştirmeyin derken sizin yerleşmeniz için dedim ben eleştireyim sıkıntı yog yanlışa yanlış doğruya doğru derim her zaman ben sizleri düşündüğüm için tavsiye verdim burda ümitle bekleyen binlerce arkadaşı darda olan arkadaşlarıma tavsiye vermek istedim ilk önce cok ihtiyacı olanların atanmasını canı gönülden isterim varsın beni atamasın kolpacı devlet zaten amerikanın hamballığını yapıp cukkayı dolduruyor halkı için bir tren yapmış su altında oda basınca dayanmamış patladı patlıycag haram lokmayla su altında öle işler olmaz 2 rekat namaz kılmayla adam olunmaz tayyip bey ben MUSTAFA KEMAL ATATÜRK çü milliyetçi bir türküm

ATATÜRKümü 2 bin lira maaşa değil 20 milyon maaş versende satmam

Büyük ortadoğu projesinin türkiye cuntası gerçekleşti yakında türkiyede iç savaş cıkar zaten 10 yıl önce gazeteciydim elime bir kitap geçti AB kriterleri diye bir kac kriteri okudum hep MUSTAFA KEMAL ATATÜRK aleyhine yog efendim ATAMIZIN fotografları devlet dairelerinden kaldrırlacakmış yog efendim şerefsiz örgüte yardım ve yataklık yapan ceza almıycakmış kriterlerde aynen bunlar vardı öle sinir oluyorum ki bu devlete yandakçılarına ve patavatsız vurdumduymaz gençlere %50 özürlü olduğum halde ceza evinde aylarca kaldım %50 özürlü olduğum halde taş ocagından madene kalıp buz fabrikasından toptancılığa her işde bir fiil çalışdım ekmek parası için klakmış burda bana lüzumsuz konuşuyorsun diyor uyan kardeşim uyan türkiyenin nereye gittiğine bir bak benimle uğraşmak için beyninde laf tasarlıyacağına ilerini düşünmeye bag

sen iyimisin kardeşim ?
isyersen bir doktora gözüküver :)

özürlü olduğum halde ceza evinde aylarca kaldım P özürlü olduğum halde taş ocagından madene kalıp buz fabrikasından toptancılığa her işde bir fiil çalışdım ekmek parası için klakmış burda bana lüzumsuz konuşuyorsun diyor uyan kardeşim uyan türkiyenin nereye gittiğine bir bak benimle uğraşmak için beyninde laf tasarlıyacağına ilerini düşünmeye bag
emin ol seni niye memur yapmamışlar anlayamadım. :)

yelpaze;

neyi anlayamadın kardeşim sinirimden yazıyorum madem onlarca boş konuşan var bende aklıma ne geldiyse yazıyorum içimden ne geçtiyse yazıyorum ilgilenen yok madem bende yazıyorum yaşadıklarımı

Son düzenleme:
Vesvese;

keşke önce seni atasalardı. geçmişine bakınca hak ediyorsun çünkü :)

Vesvese;

Sabahattin Ali- Yeni Dünya ve Kürk Mantolu Madonna
Yusuf Atılgan- Aylak Adam ve Anayurt Oteli
Deniz Gezgin- Ahraz
Murat Menteş- Korkma Ben Varım, Ruhi Mücerret, Afilli Filintalar
Alper Canıgüz- Tatlı Rüyalar, Babalar Oğullar ve Rencide Ruhlar, Cehennem Çiçeği

Şimdilik bunlarla başlayabilirsin..

Üst Alt