Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yeni bir sayfa yeni bir yaşam... [Yaşam]

Mutasavvuf

Yeni Üye
Konular
8
Reaksiyonlar
0
şimdi başlıkta görüldüğü gibi yeni bir sayfa yeni bir yaşam onu ilk 10 yıl once askerden terhis oldugum ilk gun kullandım ve hayatım hepden kabus oldu neden cunku inanmadım neden çalışmadım neden haketmedim ve kaybettim belkide son 8 aydır ne istediğimi anladım bu ölümle ikinci kez karsılamamdı ve cenab-ı hak bana tekrar yaşama sansı verdi ve bunuda birbirinden guzel insanlara vesile etti şimdi inanıyorum çalışıyorum hak edincede kazanacağıma inanıyorum hedeflerim var ulaşmam gereken beklentilerim var ertelememem gereken bu sefer boşvermeyeceğim bu bir ispat savası değildir bu bir vefa borcudur yuce rabbime ve mucadelemin sonundaki kazanımlarımı iyi kötü güzel çirkin inanan inanmayan engelli engelsiz tüm insanlarla paylaşacam biraz tutarsızca oldu gibi gözüksede son iki gunluk yazılarımla ama insan değişemiyor yaşamımboyunca tek bir hedefim var oda vakıf kurmak öyle tvlerin kurdugu ideolojik vakıf değil tüm malvarlıkları tasınmazlar maddi akdi ne varsa Allah C.C rızası icin toplumun hizmetine vakıf etcem bu sefer inanıyorum cunku bu köprüden önceki son cıkısım

Üst Alt