Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yeni AKM ve bilet alma zorluğu

Cloud.

Üye
Konular
56
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar yeni akm de ilk kez bir oyuna gittim ama bilet alma işlerinde çok yoruldum paylaşmak istedim.
öncelıkle onlıne bilet alamıyorsunuz ve daha kötüsü herhangi bir iletişim teli yok. bileti akm ye gıdıp almanız gerekıyor. tekerleklı sandalye kısmı dolu mu boşmu akm ye gıdene kadar bunuda bilmenıze imkan yok.ben bi şekılde maille bırılerıne ulaşıp bılet rezerv ettım kı bence rezerv etmedıler sadece ben gıttığımde bölüm boştu. nerde oturacağım akmye gıdene kadar bellı olmadığından arkadaşlarımdan ayrı tüm oyunu tek izledim...

belki bazılarınız katılmayacak ama tüm bu kaosta en sinir olduğum şey ise biletin bedava olmasıydı.

bir telefonla bilet rezervi edip etkınlık gunıü kapıdan alalım. koltuk nomuzda belli olucağından arkadaşlarımızda ona göre alsın biletini. yetkililerin bunu başarabileceklerine inanmak istiyorum...:)

Son düzenleme:
Önceden devlet tiyatrolarına gidiyordum mecidiyeköy, üsküdar, istiklal de vs. online yok gişeye giderek bileti almak gerekiyor malesef. Sistemi oturtamadılar. Hızlı tren online biletleri alınma gibi bir sistem getirtilebilir imkansız değil.

Üst Alt