Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Yaşam] Yaşamınızda gerçekten dostum diyebileceğiniz kişiler var mı?

Mediha

Üye
Konular
66
Reaksiyonlar
2
Gerçek dostlar yıldızlara benzerler.. Gündüzleri güneş varken göremezsiniz ama karanlık çöktüğünde onlar ortaya çıkarlar..
Bir bakışınızdan ne demek istediğinizi anlayan sizi sizden iyi bilen.. Saate bakmadan arayıp çağırabileceğiniz.. Ağladığınızda her an hazır bir omuz..
Tabiki sayıları çok azdır bu gerçek dostların...

Yaşamınızda böyle gerçekten dostum diyebileceğiniz kişiler var mı? Varsa kaç tane gerçek dostunuz var?

Ben çok şükür ki yaşamımda gerçekten dostum diyebileceğim ve uzun yıllardır beni çeken 3 kişiye sahibim..

Ya sizler?

çok şükür 9 yıldır tam anlamıyla dostum diyebileceğim 3 kişi var benimde.

fazla buralara uğramasalarda, sitemize de üyeler:)

Viva La Muerte, Witch ve niway sizi çookk seviyorumm :wink:

var sanıyodum

engelli olduktan sonra ögrendimki yokmuşş
benim yıldızlar hep gündüz görünenlerdenmişş..gece hiç biri ışık saçmadı :cry:

gerçek anlamda dostum diyebileceğim 3-5 arkadaşım var :p beni o kadar iyi tanıyor ve hissediyorlarki :p çok defa telefonu aynı anda açtığımız :p aynı anda msj attığımız :p aynı anda birbirimizi görmek için yolda karşılaştığımız olmuştur :p :p iyiki varlar hepsini çok seviyorum :p

evet benimde dostlarım var tabiiki ama en büyük dostum ve destekçim eşimdir canım benim

İnsan yaşantisinda dostsuz bir yaşanti düşünemiyorum.
Allaha şükür kendiminde yaşamış olduğum yaşam boyunca bir çok dostum
vardır.Dost dediğin bazen eşin,kardeşin vs. gibi kişilerle paylaşamadığın
sorunlarını ve dertlerini dostunla daha rahat paylaşırsın.
Yanlız yaşamış olduğum sürec icerisınde bazende dost bildiğimiz insanlar
işin içine geçım maddiyat gibi şeyler girince o dostluklar yalancı dostluk
oluyor bu gibi dostluklarada dikkat etmek gerekir.
İnşallah benim gibi sizlerde kefil olduğunuz bir dostunuz sizleri buyük külfet altında
birakıpta kaçıp gitmez.Benim düştüğüm hataya düşmemeniz için yalancı dostluklara dikkat etmenizi tavsiye ederim.

İzmirde 3-5 tane herşeyimi paylaşabildiğim beraber gülüp beraber ağladığımız eşini çok zor bulabileceğim dostuklarım oldu
kimi okul derdine kimi benim gibi her birimiz bir köşeye dağıldık.şimdi yoklar :(
Gülşahım,Deryam,Sevdam,Esram sizleri çok seviyorum :(
keşke yanımda olsanız size çok ihtiyacım var...

BENİMDE GERÇEK DOSTUM SAYABİLECEĞİM İNSANLAR VAR, 4ÜNEDE BURDAN TEŞEKKÜRLER... ONLAR ŞUAN OKUMASALARDA ONLARI ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM VE ÇOK ŞANSLIYIM ONLARI TANIDIĞIM İÇİN.

Evet var. Bir kaç tane var. O da yetiyor zaten.

yok yaa nerde gerçek dost kolay bulunmuyor

Üst Alt