Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Yaşam] Ve nihayet onun vesilesiyle bu saçma düşünceleri kökünden kazıdım...

reiss

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
merhaba arkadaşlar
benim de sol gozüm görmüyor sevgili kenan arkadaşımın dediği gibi iki gözle nasıl görülürdiye hep merak etmişimdir bazen kulağımın birini kapatıp anlamaya çalışıyorum ama olmuyor farklı şeyler gerçekten
boyle olmak çok zor ustelik bir de içine kapanırsan dunyan karardı demek halbuki ben onceleri çok neşeli biriydim bunu pek fazla hissetmiyordum ama buyudukçe iş arkadaşlığa gelince işte ozaman her şey değişti artık insanlardan kaçar hale geldim yanlızlık benım için bir arkadaş olmuştu ama bu arkadaşlıkta fazla surmedi yani oda beni istemedi kalmıştım
şu koca dunyada tek başıma yani bir (ada) daha fazla takatım kalmamıştı :x artık abbas yolcuydu yolculuğa hazırlanıyordumki çok sevdiğim çocukluk arkadaşımla bir kurban bayramı vesilesiyle görüştüm sanki düşüncelerimi okuyordu .......
ve nihayet onun vesilesiyle bu saçma düşünceleri kokunden kazıdım ve dibinede tuz ruhu doktum. ama bilemiyorum içimdeki beni dışarı çıkarabilecekmiyim :lol: neşe dolu konuşkan paylaşmayı seven sevmeyi bilen
ufff yine akşam oldu gün akşam oldu da bir dost bulamadım bulamadım ama bin dost buldum
teşekkurler bulent abi yüzünden tebessum gonlunden huzur ve neşe eksik olmasın

Sevgili Reis bu kabustan daha fazla hıtrpalanmadan kurtulduğun için
senin adına sevindim.
Şuna inanki insan yaşamayı sevdiği zaman iki gözüde görmese
onun için görememezliğin hiç bir anlamı yoktur diye düşünüyorum
tabiki mecazı anlamda.Çünkü o insan yaşamı veya hayatını o şekilde
yaşamak için çaba sarfederrek kurmuştur.
Öyle insan vardırki iki gözüde görür ama dünya ile hiçbir bağışıklığı
olmadıktan sonra yaşamanın ne anlamı kalır.
Onun içindirki her ne şekilde olursak olalım Allah'ın bizlere lütfettiği
hayatı onun istediği şekilde en güzelini yaşamak için elimizden gelen
gayretı göstermeliyiz.
Kendine iyi bak saygılar;

DÜŞÜNCELERİNİ KURUTMAN KÖKTEN KAZIMAN ÜSTÜNE TUZ RUHUYLA KAPATMAN GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL BİR DÜŞÜNCE...
UMARIM BEYİNDE BUNU ALGILAMIŞ VE UYGULAMAYA BAŞLAMIŞTIR....YANİ BURAYA YAZMAKLA OLMUYO BURAYA YAZMAN SADECE BİR BAŞLANGIÇ YANİ UYGULAMANDA GEREKİYO.....İÇİNE DÜŞTÜĞÜN KARAMSARLIKTAN ÇIKIP HAYATTA SENİNDE VAR OLDUĞUNU ÖNCE KENDİNE SONRA ETRAFINA KANITLAMAN GEREKİYO....ABBAS YOLCULUĞUDA NE DEMEK :roll:
BENCE SANA TAVSİYEM İÇİNDEKİ KABUKLARI KIRMAYA BAŞLA.....KENDİ KABUĞUNDA YAŞAMAYA DEVAM EDERSEN KENDİNİ ZİYAN EDERSİN YAZIK OLUR YILLARINA......
Şiriné :lol:

REİSS ARKADAŞIM;

BU HAYAT KENDİNE ÜZÜLECEK KENDİNİ YIPRATACAK KENDİNE EZİYET EDECEK KADAR UZUN DEĞİLLLLLLL.

BİRAZ DAHA ÇABA GÖSTER HAYATLA BARIŞMAK İÇİN. ARKADAŞIN SANA VESİLE OLMUŞ BUNDAN SONRAKİ DÖNEM İSE SENİN ÇABALARINLA AYDINLANACAK.

Reis sen önüne çekili duran sis perdesini yırtmışssın.
Artık hayat senden korksun. Gönlünce doya doya seve seve yaşa.

teşekkurler

arkadaşlar hepinize ayrı ayrı en içten teşekkurlerimi sunuyorum doğrusunu soylemek gerekirse boyle bir şeyi hiç beklemiyordum çok duygulandım bu kadar düşünceli olmanız benim için ayrı bir mutluluk ve sevinç kaynağı oldu oldu dahada önemlisi sizin gibi altın kalpli yufka yürekli insanlarla bir arada olmak bahtiyarlığını bana lutfettiği için yuce allaha hamdediyorum ve ondan şunu niyaz ediyorum bilerek veya bilmeyerek bu güzel dostluğa golge düşürecek her türlu davranıştan beni korumsını diliyorum o ne güzel vekil o ne güzel yardımcıdır tekrar hepinize ayrı ayrı teşekkur ederim yüzünüzden tebessum gonlunuzden huzur ve neşe eksik olmasın

Üst Alt