Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Yaşam] O an'ı hiç unutamadım

cemal uğur

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Ben oğlum hastalandı onu özel doktora götürdüm eklem romatizması teşhisi kondu.1yıl boyunca her ay iğne yapıldı.Ama hastalağına hiçbir faydası olmadı.Bende kayseriye götürdüm bütün hastalarını bırakıp oğlumla ilgilendiler.Hiç aklıma kötü bir hastalığı olacağı aklıma gelmedi.Beni içeriye aldılar oğlumun 15 yaşına kadar yaşayabileceğini söylediler dmd hastası olduğunu bu hastalığın çaresi olmadığını söylediler o an dünyalar başıma yıkılmıştı Allah böyle bir acıyı kimseye vermesin

Allah'tan ümit kesilmez her şey ondan geldiği için bekleyıp
görmek lazım.
sanada sabırlar diliyorum İnşallah Allah şifasını verir.

Cemal kardeşim, öncelikle üzüldüğümü belirtmek isterim. O derdi veren rabbim dermanınıda verir inşallah. Özellikle o evladımızın allah yardımcısı olsun. Umutsuz olmayın sizlerede sabır ve metanet diliyorum.

gülnihaL'den

Kabullenilmesi gercekten zor bir durum...

Allahım sabır versin... Buna benzer bir durum geçen hafta içinde bende yasadığım için çok kolay anlayabiliyorum sizi...

Hani hiçbir sözün anlamı olmadıgı yada yeterli olmadıgı bir durum...

Dualarım sifa bekleyen bizim gibi butun hastalar ve tabiki sizin çocugunuz için...

Derdi veren rabbim mutlaka dermanınıda verir...

Yüce Rabbim, zorlukları kolaylaştırır, darlıktan ta genişlik verir.. Yeterki inancımızı kaybetmeyelim.

Allahım yar ve yardımcımız olsun

geçmiş olsun

BENCEDE ALLAH TAN UMUD KESİLMEZ DERDİ VEREN DERMANINIDA İNŞ. TEZ ZAMANDA VERİR.

Üst Alt