Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yaşam mı ben mi

bleak06

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
bir yerde bazen şuçlular ararız ama sanırım bulamayız çogumuz. yeni dogmuş bir bebegin ne kadar suçu yoksa bu dünyada ölen insanın bir o kadarda günahı olmazmış. Bir yaşıma girmeden engelli olan bir insanın igneden (polio sekeli) tıp dilinde ne kadar saçma bir yazılışı olsada. hayatım boyunca bana igne yapan insandan nefret etmedim çünkü igneyi yapan insan halam dı. benim için O AN içimdeki ikinci özgürü attıgım zamandır tipik engelli sendromu yaşayan birisydim ama korkularımın üzerine gidince sonradan yok oldu gittti. engelliyiz o zaman
VARDIK VARIZ VAROLACAGIZ
BİZLER DÜNYANIN SEKİZİNCİ HARİKASIYIZ

Her şeye rağmen hayat devam ediyor.
Bize düşende hayatı dolu dolu yaşamak,imkanlarımız
doğrultusunda.

Sen hep o özgürle yaşadın bleak06 ve yaşamla sen eşitsin. YAŞAM=ÖZGÜR.

Yaşam için varız, yaşamak için var olacağız. Var olmak için güzel düşünüp , güzel yaşayacağız.

BİZLER DÜNYANIN EN HARİKA İNSANLARIYIZ.

evet.şu anda buradayız değil mi.birşeyleri parlaşıyoruz.herkesin birbiriyle paylaştığı gibi.
birşeyden eksik kalıyor muyuz? elbette yapmak istediklerimizin bazılarını yapamıyoruz ama geri de kalmıyoruz birçoklarından... :D

hepimiz buradayız değil mi?
yaşıyorum, yaşıyorsun, yaşıyor..................

Üst Alt