Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Yaşam] Kaldırımda birkaç adamın üzerine çıkıyorum o kadar..,

dijicetin

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Ben 18 yaşında sol gözümü kaybettim ilk başlarda çok üzülüp ağladığım olmuştur.Bende baktım üzülmek ağlamak bir işe yaramıyor. Keza insan bedeni sadece gözlerden ibaret değil. Bende diğer organlara işkence yaptığımı anladım ve hep moralimi yüksek tutmaya, sabırlı olmaya çalıştım halada öyleyimdir.

Şimdi ise kaldırımda sadece insanların bazen (özellikle soldan gelenlerin) üzerine çıkıyorum. Bundan başkaca bir eksiğim yok birde tabiki dış görünüş itibariyle pekde çekici biri olduğum söylenemez. Ama iş yakışıklılıkla bitmiyorki ilk önce insan olmak lazım.

Benim sizden tavsiyem beni tanıyan olursa sakın ha soldan bana yaklaşmasın çarpabilirim.

Herkese selamlar. Allah herkesin gönlüne göre versin.

:D :D :D bunu hiç düşünmemiştim benimde sol Gözüm görmüyor kaldırımlarda yürürken dikat li olmalıyım :D :D :D

Selam bende sol grme yok sağdada miyop astiğmat yolda yürürken hep solumu konytrol ederim 2 yıl önce bi sevgilim vardı yazık kızcağazın ayağını eskittim basa basa :))

diji inşallah senle yolda karşılaşmayız kardeş benimde sag gözde kayıp var eger bir çarpışırsak facia olur

hocam mümkün olduğunca kızlara çarp.Noluyo lan falan derse durumu izah eder etmez Küçük Emrah moduna gir.Şansın varsa kız kafanı omzusuna yaslayıp seni sevmek isteyebilir.Sonrası senin yeteneğine kalmış.Önemli olan karizmadır :lol: :lol: .dağıtma yeter :lol: :lol:

hocam mümkün olduğunca kızlara çarp.Noluyo lan falan derse durumu izah eder etmez Küçük Emrah moduna gir.Şansın varsa kız kafanı omzusuna yaslayıp seni sevmek isteyebilir.Sonrası senin yeteneğine kalmış.Önemli olan karizmadır .dağıtma yeter

COK KOMİKSİN VALLA
HERHALDE İLK CARPAN SENİN KIZ KARDESİN OLACAK SENDE ONLARA BİR CAY ISMARLARSIN DİMİ KARİZMA YANİ BASKA BİRSEY DEGİL :x :x :x :x

ASMİN' Alıntı:
hocam mümkün olduğunca kızlara çarp.Noluyo lan falan derse durumu izah eder etmez Küçük Emrah moduna gir.Şansın varsa kız kafanı omzusuna yaslayıp seni sevmek isteyebilir.Sonrası senin yeteneğine kalmış.Önemli olan karizmadır .dağıtma yeter

COK KOMİKSİN VALLA
HERHALDE İLK CARPAN SENİN KIZ KARDESİN OLACAK SENDE ONLARA BİR CAY ISMARLARSIN DİMİ KARİZMA YANİ BASKA BİRSEY DEGİL :x :x :x :x

ASMİN ters saatinden mi geldin? Yahu buna ilk espiriyi sen patlatırdın şimdi bu ne mahalle kabadayısı ağzıyla kızkardeş geyiği. Garafiker bir espiri yapmış bunu neden bu kadar büyüttün anlamadım doğrusu. Yok yok sen saatinin dışındasın bugün belli.

oyacığım seni sitede her kösede aradım bulamadım bulsam bulsam böyle bir yolla bulurum dedim ondan yanee :D

ne olursa olsun bayanların bu sekilde meta gibi söz aralarında dolasması hic hos degil ayrıca espirininde bir haddi olur dimi bidenem

ASMİN' Alıntı:
oyacığım seni sitede her kösede aradım bulamadım bulsam bulsam böyle bir yolla bulurum dedim ondan yanee :D

ne olursa olsun bayanların bu sekilde meta gibi söz aralarında dolasması hic hos degil ayrıca espirininde bir haddi olur dimi bidenem

Beni yanlış yerlerde ararsan tabi bulamazsın asmo bilmiyon mu ben organizasyondan organizasyona koşuyorum. Oraya baksan çoktan görürdün :D Espirinin bir haddi olursa kızmanında bir haddi olur dimi ama. :wink: Üstelik Grafiker senin anladığın anlamda söylememiştir olaya sosyal anlam yükleme şimdi. :wink:

sıcak bir ortam oluşsun diye yaptığım kötü bir espriyi öyle bir yere çekmişsin ki helal olsun.Gerçekten beceri ister bu.Yazdıklarımıda bu kadar ciddiye alma boşver.Sağ olsun Oya ifade etmiş..evet senin anladığın anlamda yazmadım.Hatta hiçbir anlamı yok.Öyle olsaydı bu sitede bana okkalı bir şekilde cevap verip konuşamayacak duruma getirecek birçok bayan arkadaş var.Bu konuda hassas olan sadece sen değilsin emin olabilirsin..Kadın ve meta konusunda ciddi birşey yazmak istersem de bu tamamiyle bayanların lehine olur.Bu saatte sana başka ne yazayım bilmiyorum ki.04:55 olmuş...düşünmem gereken daha önemli konular var gerçekten.Tabi önce uyumam gerek.[/list]

Üst Alt