Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Yaşam] İyi ki varsınız dostlarım...

EsRaNaS

Üye
Konular
15
Reaksiyonlar
0
SEVGİLİ ARKADAŞLARIM SİLER İYİKİ HAYATIMDA VARSINIZ,SİZLERİ TANIDIM TANIYALI HERŞEYİMİ PAYLAŞIYOR,GÜLÜYOR,AĞLIYOR VE HOŞ VAKİTLAR GEÇİRİYORUM.BENİ SEVDİĞİNİZİ HİSSEDİYOR VE BİLİYORUM,BENDE SİZLERİ ÇOOOOOOOOOOK SEVİYORUM,SİZLERLE BİR ŞAYLER PAYLAŞMAK HOŞUMA GİDİYOR.UMARIM BAŞINIZI AĞRITMIYORUMDUR,AMA NE YAPİM BENİ SİZLERDEN BAŞKASI ANLAMIYOR VE ANLAMAZ SİZLERİ ÇOOOOOOOOOOOOOOOOK SEVİYORUM :)

:))

ESRAA CANIM BENİM BİZDE SENİ ÇOK SEVİYORUZZ KENDİ ADIMADA SÖYLEYEBİLİRİM ASIL İYİKİ SEN VARSINN YOKSA BİZ KİME AKIL VERECEZ KIZZZZZZZZZ PAYLAŞ CANIM BİZ HER ZAMAN YANINDAYIZ BUNU SAKIN UNUTMA ALLAH HER ZMAN YANINDA OLSUN GÜZEL KIZZ KOCAMAN ÖPTÜMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

ESRACIIIIIIIM CANIM KANKİCİM BENİM SENDE BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİSİN VE BEN SENİ ÇOK SEVİYORUM İYİ Kİ VARSIN CANIM .İYİKİ BİZLERLESİN SENİ KOCAMAAN ÖPÜYORUM...

Esra nekadar deli olsanda :mrgreen: iyiki varsın :wink:

Tşkler abla sende iyki varsın bizler hepimiz için varıs.

slm

:( :( :( mrb arkadaşlar bend eesranas 777 ya katılyorum
[size=6][/size][size=7][/size]

sevmek güzel...
sevilmek daha güzel...
ama hem sevip hem sevilmek en güzeli...
seni cok seviyoruz ESRANAS...

CANIM BENİM hayata hoşgeldin sevgili ESRANAS...
tüm sevenlerini çok mutlu ettin...
sağlıklı ve mutlu uzun ömürler diliyorum...
ELİF :)

CANIM ESRA SEVGİLER VE SAYGILAR HEP MUTLU OL VE SAGLIKLA KAL.
PAYLASTIGIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

:oops: :oops: :p :p MUCKS ESRACIM CANIM ARKADAŞIM :)

canım esroş iyi kötü paylaştık senle dertleştik çareler aradık zaman zaman bende seni çok seviyorum iyiki varsın EŞROŞŞŞŞŞŞŞŞŞ :lol:

DÜŞÜNCELERİNİZİ YANSITTIĞINIZ İÇİN ÇOOOK TEŞEKKÜR EDERİM VE BENİ SEVDİĞİNİZ İÇİN DE,ELİFİM ŞİİRİNE BAYILDIM KISSSSSSS.BENİ DUYGULANDIRDINIZ,SİZ BENİ SEVİYORSUNUZ YAW ŞİMDİ TAM ANLADIM AMA KARŞILIKLI İNANIN :)

Canım benim..
Sen de bir tanesin bizler için....
Hayat gönlünce olsun :)

Esra'cım sen de iyi ki varsın :)
Hepiniz burda olduğunuz için burdayım, sizler olmasanız eksik hissediyorum kendimi...

ESRA SENİ MURATTA SEVİYORMUŞ ÖĞLE DİYOR :p :p BEN DE SENİ SEVİYORUM SENİN GİBİ BİRİNİ TANIDIMA SEVİNDİM :p :p

bence bu sitenin özelliği olmalı bu bende aynı duygular içerisindeyim tüm arkadaşlara sevgiler herkesin bayramı kutlu olsun

Bizim ömrümüzde ırmaklar vardır,
sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz.
Bizim ömrümüzde dostlarımız vardır,
acı ve güzel günlerini paylaştığımız...

Üst Alt