Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Yaşam] Herkese örnek bir doktor

naimsav

Üye
Konular
29
Reaksiyonlar
0
HERKESE ÖRNEK BİR DOKTOR !

BU GUN 21 AĞUSTOS PERŞEMBE SAAT 11,30- 2003 -SUSURLUK SAĞLIK GURUP BAŞKANI
SAYIN DR ERDOĞAN TAVUKÇU' YU TELEFONLA ARADIM DİŞİMİN ÇOK AĞIRDIĞINI SÖYLEDİM
ONA HER ZAMAN YUK OLDUĞUMU DUŞUNEREK DUYGUSAL EZİKLİK İÇİNDE ,
HATTA SUÇLULUK DUYARAK TEL. ETTİM ,KARŞIMDA BENİM GÖZLERİMİ
YAŞARTAN HER ZAMANKİ SICAK ,İLGİ ,ŞEFKAT LA BENİM SORUNLARI MA
YARDIMCI OLACAĞINI İÇTEN SÖYLEYİŞİ BENİ AĞLATTI ..
BEN 30 YILDIR BOYLE İNSANLARLA ÇOK AZ KARŞILAŞTIM
ONDAN AĞLADIM. OMURİLİK FELÇLİ, NAİM SAV -SUSURLUK,
SAYGILARIMLA.

GERCEKTEN DR.BEY ALKISLANMAYA DEGER ÖRNEK BIR DAVRANIS GÖSTERMİS ALLAH RAZI OLSUN :)

Sayın nuray Özdemir, bir cok Dr. ayaklarım tutmuyor ama,sanki kulaklarım
işitmiyor gibi bağırarak konuşuyorda ondan.Sn.Dr.Erdoğan Bey'in yumuşak ve
sıcak konuşması beni çok duygulandırdı yıllardır hep öyle davranışı hiç değişmedi,
Saygılarımla

Katılıyorum, ömrümüz boyunca böyle iyi insanlarla karşılaşmamız dileğiyle...

Helâl Olsun
Böyle İnsanlara İhtiyacı Var, Güzel Yurdumun. :)

Doğruyu, Durustu ve layıkıyla candan görev yapanı , alkışlayan tüm arkakaşlara candan teşekkür ederim ( omurlik felçli)

Yıllardır sorunlarımı gideriyor bir gun yüzünü asıp işimi gördüğünü hatırlamıyorum, bir rahatsızlığım veya moralim bozuk olsun,
cep telle arayayım köyüme atlar arabasına gelir,yanlızlığımı unuturur
gerekli ilaç ve manavdan torbalar dolu meyvalarla yanıma koşarak
köyüme gelmiştir,yenge hanım özel bir yemek yaptımı benıde unutmaz
Dr eşinle yemek getırır köyüme kadar, daha muayene parası diye bir şey kabul etmemiştir,
Böyle kaç Doktor var insanlığı paradan ustun bulan, benım gibi yanlız yaşamaya çalışan ve hastalarına kendini candan hizmet etmeye adayan
kaç Dr var acaba? ben kaza geçıreli 32 yıl oldu tek DR Erdoğan Beyi gördüm ,Saygılarımla

Naim kardeş bu tür insanlar şu zamanda bulunmayan insanlardır bence minnettarlıgını bizimle paylaşman yetmemeli sayın hocamın bir e-maili bir adresi falan yokmu bizlerde ona bu iyiniyeti, iyi kalbinden dolayı teşekkür edelim .

tebrik ediyorum kendisini. örnekleri çoğalır inşallah

BEN HİÇ BÖYLE BİR DOKTORLA KARŞILŞMADIM AMA BÖYLE DOKTORLARINDAN OLDUĞUNA DAİR ÜMİDİMİ HİÇ KESMEMİŞTİM.NEYSE BİR ARKADAŞIMA DENK GELMESİDE GÜZEL

Sn Dr.Erdoğan Tavukçu 'nun ziyaretti.
bu gun de duygu dolu bir Bayram yaşadım.
Yıllarca hiç yılmadan usanmadan kahrımı çeken,Sn Dr.Erdoğan Tavukçu, bu gun bayram oldunu hissettirdi,
Sn eşi ve çocuklarıyla , Baklava tatlısı ve çeşitli meyvalarla köyüme Bayram ziyarettime geldi,
Soruyoum herkese köydeki hastasını Bayramda ve her zaman ziyaret eden kaç Doktor var?
mevki sahibi olunabilinir ama İnsan gibi İnsan olmak zor dostum zor,
Helle Sn Dr. Erdoğan Tavukçu gibi duyarlı kişilere rastlamak daha da zor ,ama azda olsa böyle duyarlı
kişilerde varmış. Allah onun gibilere ömür boyu sağlık ve mutluluk versin, bir omurlik feçli, Susurluk.

Hakikaten doktorların içinde doktorluğunu bir yana bırakıp bir an için bile olsa insanlığı ile muamele eden,karşısındakinin hastada olsa insan olduğun hatırlayan doktor ne yazıkki az, tebrikler ve başarılar doktor bey e :)

insanlığı, güzelliği daha doğrusu gönül güzelliği, alçakgönüllülüğü ...
Ayakta alkışlancak insan
Ne güzel böyle bir dost doktor edinmişsiniz naim bey

Üst Alt