Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Yaşam] Bertuğ ve ilk nöbeti...

bertuğ

Üye
Konular
22
Reaksiyonlar
0
bertuğ henüz 2 yaşınayken ilk nöbetini geçirdi.o an aklıma hiç nöbet olacağı gelmemişti.
saat sabahın 9 u bertuğ yine öksürük krizine girmişti (zaman zaman olurdu) o zaman o kriz onu kusturduğu için kağıt havlu almak için odadan dışına çıkıp döndüm. bertuğ gözlerine ve başına sağ yukarı kaydırmış kendine hafif kasmıştı. bertuğ deyince gözlerine hareket ettiriyor ama tekrardan eski duruma kaydırıyordu.bir an gözlerinin kör olduğunu beni göremediğini sandım... ama ben de kendimde değildim; eşime çağıryor bertuğ beni görmüyor diye ağlıyordum aklıma onu kaybetme korkusuda kapladı. anlatamayacağım bir halde rengi soluk , hırıltı çıkarma ve tepki vermeme...
eşimin yanımza gelipte nöbet geçiriyor dedi ama oda sapsarı olmuş bir halde hastaneye gidiyoruz...
unutamayacağım üzücü anlarımdan biriydi...

teşekkür ederim .ama çok zor bir durumdu...

BİR ANNE VE BABA İÇİN NE KADAR ÜZÜCÜ BİR DURUM...BİRDE O GENÇLİK PANİK...İNSAN NE YAPACAĞINI BİLEMEZ ELİ AYAĞINA DOLAŞIR :cry: ALLAH KİMSEYE YAŞATMASIN....
BU TİP OLAYLARIN HAYATINIZDA BİR DAHA YAŞAMAMANIZ DİLEĞİYLE...
BERTUP VE AİLESİNE SAĞLIKLI GÜNLER.....

Geçmiş olsun.Babam aklıma geldi yazınızı okuyunca,kaza yaptığımızda hastanaye geldiğinde konuşuyor duyuyorum ama konuşamıyorum gözlerim açık oda öldüğümü sanıp yere yığılmış amcam söylemişti banada.Çok kötü bir duygu ALLAH sabır versin şifalar diliyorum

Geçmiş olsun, allah kimseye evlat acısı göstermesin.

hepiniz sağolun gerçekten Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın.

gecmıs olsun bızde2.5 aylık bebegımızı dusurduk daha cınsıyetı bıle bellı olmayan bebegı aldırdıgımızda cok buyuk acı cekmıstım.. acaba dogduktan sonra bır anne o bebegı kokladıktan sonra bır evlat acısı yasamak nasıl bır duygudur bu acıya ınsan nasıl katlanır acaba ALLAH KIMSEYE BOYLE BIR ACI YASATMASIN

Ben de bir anne olarak o anda neler hissettiğinizi tahmin edebiliyorum çocuğumuzun en küçük bir rahatsızlığı bile, yerine göre bize korku,panik ve endişe verebiliyor çünki evladın değeri hiç bir şeyde yok, inşallah bu sizin için sadece üzücü bir anı olarak kalır Allah bertuğ'u ve kardeşini sizlere bağışlasın.

Çok geçmiş olsun.....

Allah daha büyük acılar göstermesin...

bende bir anne olarak ve benzeri durumları yaşayan biri olarak sizi çok iyi anlıyorum bertuğ.allah lolaylık versin
insan engelli çocuğunun her zorluğuna seve seve katlanıyorda böylesi paniklik durumlarda hastalıklarda kaybetme korkusuyla baş edemiyor.öyle badirelerden geçmiş olmamıza rağmen hep elimizden kayıp gidecekler korkusundan asla vazgeçemiyoruz ne kadar acı.çünkü evlat acısı cidden çok zor bişey dir geçmiş olsun bu durumları bi,r daha yaşamazsın umarım bertuğ :wink: :wink:

Oyy canım okurken tüylerim ürperdi sanki ben yaşamış gibi hissettimm geçmiş olsun ..

Öncelikle geçmiş olsun diyorum. Allah bir daha yaşatmasın diyorum

Üst Alt