Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Yaşam] 4 bitti artık!

Başak81

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Selam arkadaşlar, ben de çok mutluyum bugün ,ve sizinle paylaşmak istedim. 4 yıllık üniversite hayatım bitti artık! :lol: Dönem uzatmadan ( 2 aydır yaz okulundaydım ama bu uzatma sayılmaz di mi?) bitirdiğim için çok mutluyum, bi taraftan da içim buruk... Bayağı bi alışmıştım öğrenciliğe. Şimdi ne yapcam diye kara kara düşünmeye başladım bile. :cry:

Teşekkürler Firuzecim! Senin gibi tatlı öğretmenlerim çok olsaydı daha başarılı olurdum bitirme konusunda.

Hayat boyu başarılarının devamını diliyorum.

hayırlı olsun, hayatının geri kalan kısmını engelsiz ve başarılarla geçirmen temennisiyle...

Hayırlı olsun gözün aydın :D başarılarının devamını dilerim

Şimdi de iş hayatına alışma döneminde başarılar dilerim Başak :D

Önüne hiçbir engelin çıkmamasını dilerim :)

tebrikler ;) ben de açıköğretimin 1. sınıfını bitirmeye uğraşıyorum ama daha bi kaç sene uraşıcam sanırım :D darısı başıma

Tebrik ederim. Öğrencilik masterla devam edebilir, eğer istersen tabi...

Çok teşekkürler arkadaşlar, sağolun varolun sizler! Gökçecim üzülme be biter gider bitti diye üzülürsün sonra :wink: Haklısın Pegasus yüksek lisans düşünüyorum ama bakalım hayırlısı....

yeditepe' Alıntı:
hele bir dinlen -öyle demişsin profilinde-...

Yalnız, bu "dinlenme"nin süresini iyi ayarlamalısın. Ben de okul bittiğinde öyle demiştim.. Bir yıl ben kafadan dinlendim, bir yıl da başvurduğum iş yeri dinlendirdi.. Sonuçta iki yıl dinlendim. :( Askere gitmiş gelmiş gibi oldum yani. :wink:

Master iyi bir seçenek.. Hatta akademisyenliği bile düşünebilirsin. (Şartların elveriyorsa tabii)

Okulunu başarıyla bitirdiğin ve yüksek lisans düşüncen için, ben de tebrik ederim..

KUTLARIM...HAYATIN BOYUNCA HEP BÖYLE MUTLU ANLARIN OLSUN...

Tebrikler Başak , hayat bundan sonra başlıyor.
Ama öğrencilik güzeldir ya :) Bu dönemi atlatırken arkadaşlarınla bol bol gez eğlen, çok iyi gelecek göreceksin :)

Başak81' Alıntı:
Selam arkadaşlar, ben de çok mutluyum bugün ,ve sizinle paylaşmak istedim. 4 yıllık üniversite hayatım bitti artık! :lol: Dönem uzatmadan ( 2 aydır yaz okulundaydım ama bu uzatma sayılmaz di mi?) bitirdiğim için çok mutluyum, bi taraftan da içim buruk... Bayağı bi alışmıştım öğrenciliğe. Şimdi ne yapcam diye kara kara düşünmeye başladım bile. :cry:
tebrikler ben de bitireli 3 ay oldu, şimdi iş sıkıntısı başladı :cry:

Yolun açık olsun. Hangi bölümden mezun olsun

Sevgili Başak Başarılar dilerim.
Çok sevindirici yolun çok açık olsun gelsin iş teklifleri.

Başarılarının devamını dilerim

Tebrikler Başak cım.....

Senin adına çok sevindim....

Başarılarının devamını diliyorum....Yolun açık olsun.... :wink:

Tebrik ederim sizleri. Asıl mücadele şimdi başlıyor. Başarılar

tebrikler

tebrikler başak bana 2001 de mezun olduğum zaman ki anılarımı hatırlattın.ben biyoloji mezunuyum.okulu zamanında bitirdiğime seviniyorum.uzatsaydım rahatsızlığım beni engelleyecekti.ben fa hastasıyım.okul bitti.iş başvuruları olmayınca rahatsızlık hızlandı.ve şuan kendi başıma yürüyemiyorum.yarın yine kpss başvurusu yapacağım.son kez.75puanım var.zannetmem ama şansımı deneyeceğim.bakarsın olur.sanada başarılar.

Üst Alt