Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

'Yağmur'un Sesi

BABA

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Mynet'te yayınlanan haberin bizi ilglendiren kısmı aşağıya kopyalanmıştır...

[size=7]'Yağmur'un Sesi [/size]
[size=4]08.04.2005

İZMİR (İHA) -

İzmir'de Güzelbahçe İlçe Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası'nın açılışına İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu'nun yanı sıra, İzmir Valisi Yusuf Ziya Göksu, AK Parti İzmir Milletvekili Tevfik Ensari, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Emin Özler, İl Emniyet Müdürü Halil Tataş, Güzelbahçe Belediye Başkanı Ertan Avkıran ile çok sayıda davetli ve vatandaş katıldı

Bakan Aksu, konuşmaların ardından açılışını yaptığı Güzelbahçe İlçe Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binasını gezdikten sonra dışarıya çıktığı sırada, aracına doğru yürürken, Oya Özpoyraz isimli engelli bir vatandaş, yapımı yeni tamamlanan emniyet binasına giremediğini, bir hafta sonra Engelli Haftası nedeniyle sırtlarının sıvazlanacağını, ancak kendileri için hiç bir şey yapılmadığından şikayet etti. Bakan Aksu, binada engelliler için gerekli düzenlemenin yapılacağını ifade ederek, makam aracına bindi ve ayrıldı.

Kaynak: Mynet
[/size]

inşallah gerekli düzenlemeler yapılır.
ayrıca yağmur abla gurur duydum seninle.

Yağmurun sesi hepimizin sesi.Doğru yerde doğru şeyi yapmışsın Yağmur.Tebrikler.Bu habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Yakışııııııııır! :)
Ama daha bitmedi; şimdi ara ara uğrayıp, Bakan'ın veridiği "gerekli düzenlemeler yapılsın" talimatının yerine getirilip getirilmediğini kontrol etmelisin(iz). Eğer hiçbir düzenleme çalışması görmezsen(iz), o zaman oradaki amire bir yazılı dilekçe vermelisiniz, ve gereğini yapmalarını beklediğinizi, eğer yapmazlarsa, Bakan'a e-posta ile konuyla ilgili bilgi vereceğini(zi) belirtmelisiniz.
O -yeni- binaya rampa yapılana kadar devam! :)

Yağmur abla sesimizi bir keredaha yükseldiğin için Teşekkürler................

Yağmur sen daha neler yapacaksın ,bu başlangıç seni seviyorum ,topluluk önünde konuşabilmek çok kolay değildir ve yağmur yapıyor bunu yürü seni kimselar tutamaz arkadaşııım :))))

Hakkını savunduğu, bakanla dobra dobra konuşarak medeni cesaret gösterdiği için allah nazardan saklasın onu. Herkes yeri geldiğinde böyle konuşmalı. Sonradan bina engellilere uygun değil diye dilekçe yazmak yerine açılışı yapan bakana bunu bir de basın önünde söylemek daha vurucu olmuştur. Gerçi politikacılara korkunç bir güvensizliğim var, ne dersen de, asla yerine ulaşmıyor gibi geliyor bana..

Yağmur, tebrik ederim seni. Ağlamayan çocuğa meme vermezler denir ya, hani. Evet, bizler bu toplumda var isek, nefes almak, yaşamak istiyorsak sorunlarımıza kendimiz sahip çıkmalıyız önce. Sonra da takipçisi olmalıyız. Sen kendin için bir ilki başardın.

Seni alnından öpüyorum güzel insan! Yüreğine sağlık diyorum. Bu toplumda birşeyleri aşmak için bir adım attın. Hem kendin için. Hem bu toplum için.

Hele bir de o binaya rampa yapılırsa duyabileceğin sevinci hisseder gibi oluyorum. Çünkü, başarı emekle gelir.

Umarım senin gibi insanlar çoğalır. Bir iken bin olur. Tekrar seni tebrik ediyorum.

Yağmur abla seni yürekten tebrik ederim.

Hepimiz birer yağmur damlası olmalıyız,
bu damlalar birleşmeli vee...
bişeyler düzelmeli.

bır butunun parcası oldugumuzdan yola cıkarak yagmur sesınle sesımız olmussun.kutluyorum senı.bu bılıncle bır cogumuza ornek oldun.hakkımızı ıstemezsek kım verecek degıl mı?

Gerçekten o binanın düzeltmeleri yapıldımı acaba. bilgisi olan var mı ?

Benim anlamadığım binaları yaparken illede birilerinimi uyarmak gerekiyor, yıl 2005 ama hala öğreneceğimiz bi şeyler var. Her zaman derim ve demeyede devam edeceğim EĞİTİM ŞART, EĞİTİLMEK ŞART hep neden uyarılma ihtiyacı duyarlar insanlar. KENDİLERİNDEN BAŞKALARINI NEDEN DÜŞÜNMEZLER. :cry: :cry: :cry: :cry:

Tebrikler yagmur hanım sizi yürekten kutlarım

yağmur un sesi

Harikasın Yağmurcum.. .Haklı olduğumuz hiç bir yerde, hiç bir kişinin karşısında sessiz kalmamalıyız.Ve olayın takipcisi olmalıyız.
Seni seviyorum OYA

Nerde birlik orda dirlik

El birliği, Söz birliği, İş birliği
İşte başarının gizemli anahtarı. Susan ve Hakkını savunmayan gelen zorluklara azimle mücadele etmeyen sadece şikayet eder ve baş ağrıtır.
Haklı kişi Hakkını savunur Doğru için mücadele ederse o ibadettedir.

seni özrün engelleyemez. her zaman hakkını ara verilen sözlerin hesabını sor hepimiz adına sor ki gelecekti özürlüler bizim çektiğimizi çekmesinler.

Üst Alt