Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Vizyondaki Filmleri Bu Başlıkta Önerebilirsiniz..

Buraları fazla boşlamışım bu aralar :) Haftanın filmlerini önereyim hemen :)

Guardians of the Galaxy ( Galasinin koruyucuları)

galaksinin-koruyuculari-1397201860.jpg

[FONT=Arial]Tür:Bilim Kurgu , Aksiyon , Macera[/FONT]
[FONT=Arial]Süre:122 Dak.[/FONT]
[FONT=Arial]Yönetmen:James Gunn[/FONT]
[FONT=Arial]Oyuncular:Chris Pratt , Zoe Saldana , Benicio Del Toro , Karen Gillan , Lee Pace[/FONT]
[FONT=Arial]Seslendirenler:Vin Diesel , Bradley Cooper , Josh Brolin[/FONT]
[FONT=Arial]Senaryo:James Gunn , Nicole Perlman

Film Özeti : [/FONT][FONT=Arial]Marvel'ın aksiyon dolu, destansı uzay macerası "Galaksinin Koruyucuları", Marvel sinema evrenini, maceracı Peter Quill'in, tüm evreni tehdit eden ihtiraslara sahip bir kötü adam olan Ronan'ın gıpta ettiği esrarengiz bir küreyi çalıp, amansız bir insan avının hedefi olduğu kainata doğru genişletiyor. Quill, inatçı Ronan'dan kurtulabilmek için birbirleriyle hiç benzeşmeyen dört uyumsuz kişiden oluşan bir ekiple zorlu bir ortaklığa soyunuyor: Silah taşıyan Rakun Rocket, ağaca benzer bir insansı olan Groot, ölümcül ve gizemli Gamora ve intikam ateşiyle yanıp tutuşan Yokedici Drax. Ama Quill kürenin gerçek gücünü kainata karşı taşıdığı tehlikeyi fark ettiğinde, bir tarafta galaksinin kader dengesi dururken, diğer tarafta, son ve çaresiz bir karşılaşma için ayaktakımı düşmanlarını toplamak üzere, elinden geleni yapması gerekiyor.

Galaksinin Koruyucuları (2014) - Sinemalar.com
[/FONT]

[FONT=Arial][FONT=verdana]Hercules: The Thracian Wars (Herkül: Özgürlük Savaşçısı)[/FONT]

[/FONT]
herkul-ozgurluk-savascisi-1402574734.jpg

[FONT=Arial][FONT=verdana]Tür:Aksiyon , Macera[/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=verdana]Süre:98 Dak.[/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=verdana]Yönetmen:Brett Ratner[/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=verdana]Oyuncular:Dwayne Johnson , Irina Shayk , John Hurt , Ian McShane , Joseph Fiennes

25 Temmuz 2014 tarihinde vizyona giren film, Hercules: The Tharcian Wars çizgi romanından esinlenilerek çekildi. Film klasik Herkül hikayesinin sona ermesinden bir süre sonrasını konu alıyor.

Herkül: Özgürlük Savaşçısı (2014) - Sinemalar.com
[/FONT][/FONT]
[FONT=Arial]
[/FONT]

İncir Reçeli 2

1.sinin devamı niteliğinde..Sevgi ilaç gibi dedirten bir film:)
İzlerken keyf aldım.En çok da final sahnesinde kızın söylediği söz muhteşemdi :" Dünya tek kişi yaşanamayacak kadar geniş" .

Önere bileceğim hoş ve keyfli bir film...

10_272333210542d4f2cb9ac9.jpg

Benim çok sevdiğim filmlerden biri oldu...
Güzeldi,duygusaldı içinde aşkta vardı,ihanette vardı,sadakat vardı kardeşlik bağıda vardı,yalanda vardı..
Bir çok duygu işlenmişti...

WEOe9Gh.jpg

Animasyon severler için Rio 2

Vizyon Tarihi: 11 Nisan 2014
Yapımı : 2014 - Brezilya
Tür : Animasyon , Komedi , Macera
Süre: 137 Dak.
Yönetmen : Carlos Saldanha
Oyuncular : -
Seslendirenler : Anne Hathaway , Andy Garcia , Jamie Foxx , Jesse Eisenberg , Yekta Kopan
Senaryo : Carlos Saldanha , Don Rhymer
Yapımcı : Bruce Anderson , John C. Donkin

[FONT=Arial]Rio 2′de, Blu, Jewel ve üç çocuğunu sihirli bir şehirde harika bir ev hayatı yaşarken buluyoruz. Jewel çocuklara gerçek kuşlar gibi yaşamayı öğretmeye karar verince, ailenin Amazonlara gitmesi konusunda ısrarcı olur. Blu yeni komşularına alışmaya çalışırken, Jewel’ı ve çocukları vahşi dünyanın ellerinde kaybetmekten korkmaktadır[/FONT]

Yapım: Hint Fİlmleri

IMDB Puanı: 6.5

Sinemaizleyelim.com da yayınlanan ; Dhoom 1 full izle, polis memuru olan Jai güzel bir kadın olan Sweeyt ile evlidir. Şehri oldukça tehdit eden bir çeteyi ortadan kaldırmak için hızsız Ali’den yardım isteyen Jai birlikte plan kurarak çeteye tuzak hazırlar. Ancak bu plan başarısız olur çetenin baş elemanı Kabir asla yakalanmayacağını iddia ederek onlarla dalga geçer. Bu durum karşısın hırs yapan Jai ve Ali onu yakalamak için sonsuz bir mücadele içerisine girer.Filmi çok seveceğinizden eminim iyi seyirler dilerim…

Dhoom 1 izle - Film izle | Film izle

Filmin serisi olan

Dhoom 2
Dhoom:2 - Film izle | Film izle

ve

Dhoom 3 filmini sizlere tavsiye edebilirim...
Dhoom 3 Türkçe Altyazılı full izle - Film izle | Film izle

2014 senesinde harika filmler vizyona girdi gerçekten. İzlediğim ve beğendiğim (bana göre) en iyi 2014 filmlerinden önermek istediklerim;

Animasyon filmleri türündeki : Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Türkçe Dublaj Full HD Tek Parça izle (2014) | Türkçe Dublaj izle, Full HD izle, Filmi Tek Parça izle, 720p Online Film izle

Fantastik macera türünde yer alan : Maymunlar Cehennemi 2 Türkçe Dublaj Tek Parça VK izle (2014) | Türkçe Dublaj izle, Full HD izle, Filmi Tek Parça izle, 720p Online Film izle

Bilim kurgu ve gençlik filmleri türündeki : Seçilmiş Kişi – The Giver Türkçe Dublaj Full HD 720p VK izle (2014) | Türkçe Dublaj izle, Full HD izle, Filmi Tek Parça izle, 720p Online Film izle

Korku filmleri türündeki : Annabelle Türkçe Dublaj izle – 720p Full HD Korku Filmleri (2014) | Türkçe Dublaj izle, Full HD izle, Filmi Tek Parça izle, 720p Online Film izle

Bilim kurgu ve macera filmleri kategorisindeki Robocop (2014 olanı) Robocop Türkçe Dublaj izle – 720p Full HD 2014 Filmleri | Türkçe Dublaj izle, Full HD izle, Filmi Tek Parça izle, 720p Online Film izle

Yarış ve aksiyon filmi : Need For Speed – Hız Tutkusu Türkçe Dublaj Full HD izle (2014) | Türkçe Dublaj izle, Full HD izle, Filmi Tek Parça izle, 720p Online Film izle

Yine bir bilim kurgu fantastik macera filmi : Uyumsuz – Divergent Türkçe Dublaj Full HD izle (2014) | Türkçe Dublaj izle, Full HD izle, Filmi Tek Parça izle, 720p Online Film izle

Fantastik macera sevenler için bir diğer film geçtiğimiz hafta gösterime giren Pompeii filmi Pompeii Türkçe Dublaj Full HD 720p izle (2014) | Türkçe Dublaj izle, Full HD izle, Filmi Tek Parça izle, 720p Online Film izle

Limitless filmine benzer konusu olan Lucy filmi : Lucy Türkçe Dublaj Full HD izle – 720p Tek Parça 2014 Filmleri | Türkçe Dublaj izle, Full HD izle, Filmi Tek Parça izle, 720p Online Film izle

Angelina Jolie'nin fantastik macera filmi Malefiz filmi Malefiz – Maleficent Türkçe Dublaj Full HD izle (2014) | Türkçe Dublaj izle, Full HD izle, Filmi Tek Parça izle, 720p Online Film izle

Yine Marvel serisinin kahramanlarından Kaptan Amerika serisinin ikinci filmi Kış Askeri : Kaptan Amerika 2 Kış Askeri Türkçe Dublaj Full HD izle (2014) | Türkçe Dublaj izle, Full HD izle, Filmi Tek Parça izle, 720p Online Film izle (Bence ilkinden daha güzeldi ikincisi)

Eski Japon karakter Godzilla filminin 2014 uyarlaması da güzeldi. Godzilla Türkçe Dublaj izle – 720p Full HD 2014 Filmleri | Türkçe Dublaj izle, Full HD izle, Filmi Tek Parça izle, 720p Online Film izle

Bugün izleme fırsatı buldum, oldukça eğlenceli bir film olmuş :)

Deliha

399665.jpg

Oyuncular: Gupse Özay, Derya Alabora, Cihan Ercan, Barış Arduç, Zeynep Çamci , Hülya Duyar, Cenk Durmazel, Korhan Herduran

[FONT=Tahoma]Özet:

[/FONT]
Deliha, hikayesinin merkezine saf, temiz kalpli ama bir o kadar da deli dolu olan Zeliha'yı alıyor. Zeliha, arkadaşlarıyla bir gün fal baktırmaya gidiyor ve hayatının aşkını çok yakında bulacağını duyunca hayatı tamamen bunun üzerine kurulu hale geliyor. Aynı gün mahallede bir fotoğrafçı dükkanı açılıyor. Oldukça yakışıklı olan Şirinceli Cemil ve kardeşi Cemal de dükkanın sahipleri.10 saniyede merdivenleri inerse hayatının aşkını bulabileceğine inanan ve mahallelinin diline "Deliha" diye düşen genç kadın, dükkana adeta dalıyor ve işler komik bir şekilde karışmaya başlıyor.
Yönetmenliğini Hakan Algül'ün üstlendiği ve başrolde Yalan Dünya dizisi ile parlayan Gupse Özay'ın yer aldığı komedi türündeki filmin yapımcılığını da bu türde kendisini ispatlamış olan Hakan Algül üstleniyor.

Spoiler Spoiler/Ayrıntı İçerik:
[FONT=Tahoma]
[/FONT]

Benim tavsiyemde bu film

Ayni yildizlarin altinda
[FONT=Lucida Sans Unicode]Yönetmen : Josh Boone[/FONT]
[FONT=Lucida Sans Unicode]Senaryo : Scott Neustadter , Michael H. Weber[/FONT]
[FONT=Lucida Sans Unicode]Yapımcı : Wyck Godfrey , Marty Bowen[/FONT]
[FONT=Lucida Sans Unicode]Oyuncular : Shailene Woodley , Ansel Elgort , Willem Dafoe , Nat Wolff , Laura Dern[/FONT]
[FONT=Lucida Sans Unicode]Yapım Yılı : 2014-ABD[/FONT]
[FONT=Lucida Sans Unicode]Türü :2014, Dram[/FONT]
[FONT=Lucida Sans Unicode]Konusu. [/FONT][SIZE=2][FONT=tahoma]Hazel ve Gus, kanserle ilgili bir destek grubunda tanışırlar. Hazel oksijen makinesine bağlı yaşayan bir kız, Gus ise protez bacağıyla dalga geçen bir erkektir, bu tanışma sonrası mucizevi bir aşk başlar.
[/FONT]
[/SIZE][FONT=tahoma]

[/FONT]

cakallarla-dans-3-sifir-sikinti-tarihi-konusu-oyuncuları.jpg

Kayınço Gökhan, Del Piero Hikmet, Köfte Necmi ve Muhasebeci Servet ikinci filmde yaşadıkları deney kobaylığı tecrübesinden sonra hayatlarına “denetimli serbestlik” koşulu ile devam etmektedirler. Bu arada içinde yaşadıkları topluma ayak uydurmak için ‘grup terapisine’ giderler. Del Piero Hikmet, bir gün vapura bindiğinde hayatında belki de gördüğü en güzel kadın olan Mihriban ile karşılaşır. Hikmet hayatının kırılma anı olduğundan habersiz Mihriban’dan çok etkilenir. Üstelik Mihriban dilsizdir! “Yani kızın ağzı var, dili yoktur”. İki aşık her geçen gün kalp gözü ile anlaşır ve birbirlerine kayıtsızca aşık olur. Ömründe ilk kez bir kadının elini tuttuktan sonra Hikmet Mihriban ile evlenmeye kararlıdır. Fakat kızın annesi Cemile’nin, Hikmet’ten tek bir ricası olur: Kızının yeniden “Anne!” dediğini duymak Cemile’nin ölmeden önceki tek isteğidir. Öte yandan ameliyat için gereken para oldukça yüklü bir meblağdır ve ‘çakallıktan’ uzak durarak elde edilmesi çok da kolay değildir. Fakat bu kadar büyük bir iyilik için yapılacak çakallık, gerçekten ‘çakallıktan’ sayılır mı?
Yönetmenliğini yine Murat Şeker'in üstlendiği serinin üçüncü filminde, çakalların maceraları bu sefer Del Piero Hikmet’in öyküsüyle kaldığı yerden devam ediyor. Yapımcılığını Sugar Works ve Taff Pictures firmalarının ortak üstlendiği devam filminin başrolleri ise ilk iki filmde olduğu gibi Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu yer alıyor. Filmin senaryosu ise Murat Şeker ile birlikte Ali Tanrıverdi'ye ait.

Ali İsmail Korkmaz'ı anmasıyla Gezi olaylarına ve trafo olayıyla seçimlere dokundurmasınnın haricinde eğlenceli bir filmdi ..:)

Hayatımın Şansı diye bir film var can dostum filminde oynayan zenci bir adam oynuyor 19 aralık 2014 de vizyona girdi fragmanını gördüm güzele benziyor.

Serinin son filmi :)

Hobbit : Beş ordunun savaşı

safe_image.php

Film özeti: [FONT=Tahoma]The Hobbit üçlemesinin son bölümü olan üçüncü filmde, [/FONT][FONT=Tahoma]Bilbo Baggins, Thorin Meşekalkan ve Cüceler Bölüğü’nün maceraları sona eriyor. [/FONT][FONT=Tahoma]Ejderha Smaug ile karşı karşıya geldikten ve günahkar Hobbit Gollum'dan meşhur güç yüzüğünü aldıktan sonra sağ salim eve ulaşıncaya kadar Bilbo'yu halen daha onlarca yeni serüven bekliyor. Yurtlarına tekrar kavuşan Erebor Cüceleri, Ejderha Smaug'u Göl Kasabası'nın masum yerlileri üzerine saldıkları gerçeğiyle yüzleşmek zorundadırlar. Thorin Meşekalkan ise Arkentaşı'nı ararken önemli değerlerden ödün vermiştir. Thorin'e yardımcı olamayan Bilbo tehlikeli bir seçim yapmanın eşiğine gelir. Bu esnada Lord Sauron planladığı gizli Yalnız Dağ saldırısı için dört Ork bölüğü göndermiştir. Şimdi Cüce, Elf ve İnsanların önünde iki seçenek vardır: Ya birleşip birlikte savaşacaklar ya da hep beraber yok olacaklardır. Beş ordu toplanıp savaşa girmeye hazırlanırken Bilbo hem kendi hayatı hem de arkadaşları nı kurtarmak için savaşmak durumunda kalacaktır.

[/FONT]
[FONT=Tahoma]
[/FONT]

Açlık oyunları: Alaycı kuş bölüm 1

530993.jpg

Film Özeti: [FONT=Tahoma]Katniss Everdeen, evi 12. Bölge'nin tamamen yıkıma uğradığını öğrendiğinde neler olup bittiğini görebilmek için oraya geri döner. Karşılaştığı manzara ise tam anlamıyla dehşet vericidir. Kazananların kaldıkları evler dışında her şey harabeye dönmüş, insanlar artık yeraltında yaşamaya başlamış ve hükümetin ölümcül politikasının karşısında hayatta kalmak için mücadele etmeye başlamışlardır. Nükleer silahların dahi söz konusu olduğu bu atmosferde, Katniss gerçekten de protesto hareketinin yüzü olmaya başlar ve bu sorumluluğu bir türlü kabullenemez. Yükselen bu isyan dalgasının içerisinde yer alamamasının nedenlerinden en önemlisi de Peeta'nın hayatının tehlikede olmasıdır.[/FONT]
[FONT=Tahoma]Büyük bir ilgiyle karşılanan Susan Collins imzalı Açlık Oyunları serisinin üçüncü halkası olan filmin yönetmenliğini, ikinci filmi de yönetmiş olan Francis Lawrence üstlenirken; başrollerde bir kez daha Jennifer Lawrence ve Josh Hutcherson ikilisi yer alıyor.

[/FONT]
[FONT=Tahoma]

[/FONT]

Barfi! Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur

son zamanlarda izledigim en guzel film tavsiye ederim izlenilmeye deger.
20488919.jpg

Film konusu

Küçük yaşta annesini kaybeden ve babası tarafından yetiştirilen Barfi, sağır ve dilsiz olarak doğmuş; ancak hayat dolu ve son derece pozitif biri olarak büyümüştür. Aynı zamanda bir hayli haylaz bir genç olan Barfi'nin başı sık sık derde girmektedir. Yaşadığı şehre taşınan Shruti Ghosh isimli genç kadınla tanıştığında ise daha önce hiç karşılaşmadığı duygularla tanışmaya başlar. Barfi, üç ay içerisinde başka biriyle evlenecek olan Shruti'ye ilk görüşte vurulur, Shruti de zamanla ona karşı bir şeyler hissetmeye başlar. Ancak ortada büyük bir sorun vardır. Shruti, ailesi ve çevresi tarafından büyük tepkilere maruz kalır. Ailesi, kızlarının 'normal' biriyle evlenmesini ve 'normal' bir hayat sürmesini istemektedir ve bu birlikteliğin gerçekleşmesine izin vermeyecektir. Yıllar sonra yolları tekrar kesiştiğinde Barfi'nin kalbinde başka biri vardır; Shruti içinse seçim yapma zamanıdır...
Hint sinemasının son dönemdeki en ses getiren yapımlarından biri olan Barfi!, ülkesinin sınırları dışından da bol övgü almıştı.

Merhaba arkadaşlar sizlere en sevdiğim filmeri önermek istiyorum.

Bir Aamir Khan komedi filmi olan 3 idiots filmini kesinlikle seyretmenizi öneririm
Link: 3 idiots izle, 3 idiots türkçe dublaj izle, 3 ahmak | online film izle, full film izle, türkçe dublaj izle, tek parça
Daha sonra İncir reçeli 2 en sevdiğim halil sezai filmlerinden biridir İncir reçeli 2 izle, İncir reçeli 2 full hd tek parça 2014 | online film izle, full film izle, türkçe dublaj izle, tek parça
Yerli korku filmlerinden Hasan Karacadağ'ın son filmi dabbe zehri cin Dabbe 5 izle, Dabbe Zehr-i cin izle, dabbe zehri cin full hd izle | online film izle, full film izle, türkçe dublaj izle, tek parça
Aksiyon fillmlerinden ise 2014 yapımı cehennem melekleri 3 filmidir
Lİnk: Cehennem melekleri 3 izle, The Expendables 3 türkçe dublaj full hd 2014 | online film izle, full film izle, türkçe dublaj izle, tek parça
Şahan Gökbakar dan recep ivedik 2 filmini izleyin
recep ivedik 2 izle, recep ivedik 2 full hd izle tek parça | online film izle, full film izle, türkçe dublaj izle, tek parça
Son olarak Russell Crowe den aksiyon filmi gladyatör filmini öneririm
gladyatör izle, gladyatör türkçe dublaj full hd izle | online film izle, full film izle, türkçe dublaj izle, tek parça
İyi seyirler dilerim arkadaşlar vakit buldukça paylaşımlarıma devam edeceğim

MUCİZE

Mahzun Kırmızıgül'ün hayata,acıya,umutsuzluğa ve umuda dair güzel filmlerinden biri daha.. "Umudun bittiği yerde mucize başlar," diyor..
Gerçek hayattan uyarladığı,engelli insanlara toplumun acımasızlığını ve engellinin hayatın mutluluğunu haketmediğini,ama bir muallemin meleksi dokunuşuyla başlayan mucizeleri anlatan muhteşem bir film...Ve bir atın sadakati...
Hayatımızdaki meleklere ithaf olsun bu film...

Sinemada 2014 yılında izlediğim en iyi aksiyon filmi Cehennem Melekleri serisinin son filmiydi. O oyuncu kadrosu hatrına bile Cehennem Melekleri 3 izlenmeliydi zaten sinemalarda. Sonra 2 kere daha izledim. Arkadaşlarla ve yalnız başıma. Güzel bir senaryo ve temposu düşmeyen sahneleri ile akıllara kazınacak nitelikte olan bir macera filmiydi.

Geçen dün bir arkadaştan duydum, İncir Reçeli 2 izlemiş kendisi ve oldukça beğenmiş. Bilmiyorum siz izlediniz mi ama Halil Sezai'yi pek sevmiyorum ben. Bir türlü kanım ısınmıyor o adama ya :) Ama işte arkadaş filmin çok iyi olduğunu söylüyor. Güya çok duygusalmış ve gerçek bir aşk hikayesi gibi anlatılmış ayrıca Halil Sezai'nin şarkıları da oldukça iyiymiş. İzleyen varsa bir yorum yapabilir mi bu film ile alakalı arkadaşlar ?

Sizler için son zamanlarda izlediğim ve gerçekten çok beğendim filmlerin küçük bir listesini yazıyorum. Umarım izlemeyenler için ışık tutan bir yazı olur. Tüm emeklerimi ve yazılarımı sizler için yazıyorum umarım bir teşekkürü az görmezsiniz. Gerçekten 1 saate aşkım bu filmleri araştırdım ve sizler için bendeki yerlerini belirttim. Umarım bir çok arkadaşımın hoşuna gider. Teşekkür ederim.

Cem Yılmaz'ın 2. göz ağrısı Arog izle filmini izlemeyenler kaldıysa eğer mutlaka izlemeli bence. Türk yapımları arasında ileri seviye bir film ve gerçekten komik olduğunu düşünüyorum. Hala vakit buldukça oturup izlemekten büyük keyif alırım.

Recep ivedik serisinin 3. filmi olan Recep ivedik 3 izle filmi de benim için oldukça ayrıdır. En fazla güldüğüm filmi budur sanırım. Zevkler tartışılmaz ama Recep ivedik tiplemesi beni fazlasıyla güldürüyor. İzlemenizi öneririm.

Hobbit'den önce piyasaya çıkan ve inanılmaz senaryo ve sahne kalitesiyle beni kendisine bağlayan bir seriden daha bahsetmek istiyorum. Yüzüklerin Efendisi 1 izle Hobbit filminin atası olarak anılır ve izlemeyen varsa eğer mutlaka bu filmi izlemelidir diye düşünüyorum.

Gelmiş geçmiş en büyük fantastik ve bilim kurgu yapımı olarak gördüğüm ve hayal dünyamın sınırlarını genişletmemde büyük etkileri olan Avatar izle filminide sizler için önermek istiyorum. Mavi adamların dünyasında kaybolmayı her izlediğimde çok istiyorum.

Yine yerli yapımı komedi filmleri arasında favorilerim içine girmeyi başarmış olan Çakallarla Dans 2 izle filmini de sizler için önerebilirim. Özellikle hap kullandıktan sonra "Hadi Dedeler Sizi Bekler Nineler" sahnesine çok fazla gülmüştüm :) Serinin 2. filmini sanırım 3 kere izlemişimdir.

Yüzüklerin Efendisinden bahsetmişken serinin üçüncü ve son filmi olan Yüzüklerin Efendisi 3 izle filmini tabiki atlamayacağım. Kralın Dönüşü olarak aklandırılan bu bölümü de izlemeyenler için şiddetle tavsiye ediyorum.

Geçtiğimiz aylarda vizyona giren ve kendisine has tarzıyla yine kendisine has seyirci kitlesi edinen Bizum Hoca izle filminide izlemeyenler adına öneriyorum. Gülmek isteyenler için birebir bir komedi.

Çakallarla Dans serisinin son filmi henüz daha yeni sinemalarda gösterime girdi. İmkan bulup da sinemaya gidemedim ama internete düşer düşmez Çakallarla Dans 3 izleyeceğimi şimdiden söylemek isterim.

Şevkat Yerimdar; tam bir anadolu çocuğu ve tam bir Beşiktaşlı. Beşiktaşlı olmasından olsa gerek çok beğeniyorum kendisini. Yine kendisine has tarzı ile oldukça komedi sahnelerinin yer aldığı Şevkat Yerimdar izle filmini sizlere öneriyorum.

Yine geçtiğimiz günlerde vizyona giren ama hala internete düşmeyen Yusuf Yusuf izle filmininde fragmanını izledikten sonra kesinlikle izleyeceğime karar verdim. Bol bol kahkaha tufanı bizleri bekliyor sanırım bu filmde :)

Yüzüklerin Efendisi serisini tamamlamak adına serinin ikinci filmi olan Yüzüklerin Efendisi 2 izle filminide buraya yazıyorum. Benim için bu bilim kurgu fantastik filmin değeri oldukça fazla. Bir gün sabahtan oturup tüm seriyi izlemişliğim var :)

Ve başladığımız noktadan bitişi yapmak istiyorum. Cem Yılmaz'ın ilk göz ağrısı kendi emeği ile yarattığı Gora izle filmini hala izlemeyen kaldıysa ya da tekrar tekrar izlemek isteyen varsa kesinlikle öneriyorum. Gülmek garanti, senaryo güzel. Arif tam bir bomba :)

[h=1]Yapay Oyun (2014)[/h]
[h=2]The Imitation Game.[/h]
Mutlaka seyredilmeli.!

Şu sıralarda Türk sineması beni şaşırtıyor...8 saniye ve Çekmeceler çok başarılı

Beğendiğiniz önerdiğiniz film var mı?

film izlicem ama ne izlesem ki

[h=3]Yalnız Adam – Solitary Man[/h][FONT=Arial]Michael Douglas başrolde..[/FONT]

Eğer biraz daha sabredebilirsen sana mükemmel bir film önereceğim. Ayın 20'sinde DVD si çıkıyor imkanın varsa DVD al derim ama imkanın yoksa sana aynı gün siteye ekleyeceklerini bildiğim bir site önerebilirim. Unutursam Fısılda izlemediysen eğer mutlaka ama mutlaka izle derim. Hem Farah Zeynep Abdullah hem de o mükemmel senaryo için o film izlenir.

Bir Varmış Bir Yokmuş

Bir şarkının peşine düşüp acıların derinliğine saplanan bir kadın ve travmasıyla başetmeye çalışan bir adam.
Her aşk bir masaldır aslında ve bazen çok geç kalınır...

bana adını sor güzel flim, haftasonu gitme fırsatı buldum.

9758_5059_enbuyuk.gif

[FONT=Arial]Yönetmen[/FONT][FONT=Arial]: [/FONT]Abdullah Oğuz
[FONT=Arial]Oyuncular[/FONT][FONT=Arial]: [/FONT]
[FONT=Arial][/FONT][FONT=Arial]Yapım Yılı[/FONT][FONT=Arial]: [/FONT][FONT=Arial]2015[/FONT][FONT=Arial] ([/FONT][FONT=Arial]118[/FONT][FONT=Arial]dk) [/FONT]
[FONT=Arial]Vizyon Tarihi[/FONT][FONT=Arial]: 17 Nisan 2015 Cuma[/FONT][FONT=Arial]Senaryo: Levent Kazak
Yapımcı Firma: ANS Production
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Dağıtıcı Firma: Mars Dağıtım

Senden Bana Kalan Filminin Özeti
[/FONT]

[FONT=Arial]18 yaşına girdiği gün, dedesinden kalan mirası alabilmesi için yerine getirmesi gereken vasiyet gereği köy okulundan mezun olması gereken Özgür, geldiği köyde hayatının en büyük sırrı ve aşkıyla tanışacaktır. Elif, Özgür’ü geçmişi ve yeni geleceğiyle tanıştıracaktır. Ancak Elif’in de bir sırrı vardır. Elif ve Özgür’ün beraber geçireceği günler Özgür’ün mirasa değil geçmişine, aşkına ve çocukluğuna uzandığı bir yıl olacaktır.

[/FONT]

Selfless

Bilinç nakliyle başkasının vücuduna geçen Damian'ın bilinç naklinden sonra önceki kişinin yaşadıklarını görüp araştırmaya başlar...İlginç bir konu,izlerken heyecanlanmamak mümkün değil :)

Üst Alt