Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Vergi indirimi için başvurdum ama şimdi işyeri değiştirdim. Bir şey yapmalı mıyım?

Konular
10
Reaksiyonlar
19
herkese merhabalar herkesin geçmiş ramazan bayramını kutlarım.
ben vergi indirimi için başvurduğumdaki işim ile şu anki işim farklı ve daha vergi indirimi yazım gelmedi birşey yapmam gerekiyormu yani iş yerimi değiştirdiğim için? maliyeye gidip söylemem gerekirmi acaba?

@kaybedenler kulübü.., Vergi indirim yazısı başvuru yaparken çalıştığın eski iş yerine gönderilecektir. Yeni iş yerinde vergi indiriminden faydalanmak istiyorsan bildirmelisin.İş yeri değişikliği olduğu için tekrar yeni vergi indirimi başvurusu gibi işlem yaparlar mı onu bilemiyorum. Vergi dairesi hastaneden evrak istemişti bayağı uzamıştı sizin iş ne oldu o süreci bitirdiniz mi.

@BnymnYldz, ah ahhh maliyedeki haysiyetsiz memur benim yazımı hastaneye yazmamış tam 36 gündür barış çarış yazımı yazdırdım yazı dediğim şeyde topu topu 5 satır neyse sonra hastaneyi aradım oda demezmi yazıyı al elden bize getir grafiklerini çıkart bize ver 30 ila 45 gün kârlı olursun diye bende ayağımda protez ile bir arkadaşımdan rica ettim beni Eskişehir tıpa götürdü istenilen grafikleri cd ye yazdırdım ve kuruldaki memura elden teslim ettim 4 cd ye 60₺ de para verdim:)) yani memurların işini biz engelliler yapıyoruz gibi bir şey bu ülke bildiğin muz cumhuriyeti olmuş malesef arayada bayram tatili girdi ben cd leri 28 martta hazırlayıp memura vermiştim bakalım pazartesi Ankara'yı Arıcam gitmismi grafiklerim

Üst Alt