Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Vergi indirim hakkı elde ettim. İşyeri değiştirirken ne yapmalıyım?

ibrahim29

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
arkadaslar abilerim ablalarim ben %40 rapor aldim bu raporu ilk isyerimden ankaraya gonderdim sonuc dereceye girdiniz diye geciyo internetten bakinca. sorum bu raporu yeni girdigim is yerinden de ankaraya gondermem gerekiyo mu? ve ya indirimden yararlaniyorum mu"? tesekkurler

yararlanırsın .. göndermene gerek yok..

Benim vergi indiriminde aynen şu yazıyor...

Tanzim edilen vergi indirimine ilişkin yazı veya eki saglık kurulu raporu işyeri degişikligi yapılması halinde yeni işveren tarafından da aynen uygulanacaktır...

özetle aldıgın vergi indirimi başka işyerine de gitsen iş degişikligi de yapsan aldıgın vergi indirimini aynen uygulamalıdır diyor..

İbrahim,
İş yeri değiştirdiğinde yeni iş yerinden çalıştığında dair belge alacaksın ve maliyeye iş yerimi değiştirdim yeni iş yerime vergi indirim hakkımın olduğunun bildirilmesini arz ederim diye de bir dilekçe yazacaksın maliye yeni iş yerine vergi indirim hakkının olduğunu yazılı olarak bildirir..

Üst Alt