Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Vakıflar Genel Müdürlüğünün muhtaç aylığı ne zaman yatıyor?

Kütahya yattı. Bereketli olsun. Herkese hayırlı ramazanlar.

• Beğen
Reaksiyonlar: Dare
genelde aydın Denizli beraber yatardı ama bu sefer farklı oldu Denizli halayatmadi

@Aliye Yağcı,
Bende Anlamadım normalde aynı yatıyordu bekliyecegim bugünde

Arkadaşlar yatan oldu mu veya yatmayan var mıı denizli henüz daha yatmadı Aydın vakıfları arıyorum açan yok telefonu en sonunda açtılar yarın sabah arayın dediler ne saçmalık

@Aliye Yağcı,

Vakıfa ulaşmaya çalış bir sıkıntı var onda genelde 3 şehir aynı anda yatıyor yani Aydın vgm yi ara merkez orası

@Barda5,

Dün ben aradım aydını açmadılar üst üste aradım en son açtılar başka zaman arayın diyip kapattılar

@Caner22,

ya görevli kimse yoktur o anda ya da toplantıdalardır bugün ara tekrar. merak ettim bende ne olduğunu

@Barda5,

Kız kardeşim vgm den muhtaç yetim maşı alıyor dün 18ini doldurdu ve e devletten hayla daha muhtaç yetim aylıgı almaktadır yazıyor
Ve yetim maşını nasıl kese biliyorlar anlamış değilim dedikleri tek kelime 18 yaşında çalışa bilir bu ne saçmalık normalde 25 yaşına kadar alabilir denildi başta

@Caner22,

Bayanlar evlenmediği sürece erkeler 18 yaşına yine erkekler üniversite de okuduğu sürece 24 yaşına kadar baba veya annesinden yetim maaşı alabilir. Ama yetim maaşı ve vgm aylığı aynı anda alınması belki sıkıntı yaratabilir çünkü vgm şartlarında hiç bir yerden geliri olmaması gerek diyorlar ben oğluma sosyal ekonomik destek alıyordum kestirdiler bana vgm den. Yoksa vgm maaşını keseriz dediler

Son düzenleme:
@Barda5,

Kız kardeşim yetim aradım söyledim dedi 18 yaşında reşit çalışa bilir ne saçmalık

@Caner22,
Kız kardeşinin engelli raporu yok mu nasıl çalışacak sana vgm mi dedi bunu.. kesmişler mi maaşı anlamadım

@Barda5,
Kız kardeşim engelli değil anne vefattan dolayı
Yetim muhtaç maşı alıyordu Aydın vakıflar genel müdürlüğünden Ve kız kardeşim 18 yaşına girdi yeni ve bize bişey bildirmeden 18 yaşına girdi ve alamaz artık dediler bize bilgi de vermediler gidip çalışa bilir denildi

Arkadaşlar size bi sorum olacak. Bir kişinin iftirasıyla vakıf maaşım kesilir mi birisi vakıfları arayıp benim hakkımda parayı şöyle kötü şeylere harcıyo iftirasını dikkate alıp benim maaşımı kesebilirler mi

@yea,

Parayı istediğin yere harcarsın kime ne kanıtımı var olsa ne olur arkadaşa verdim dersin takma

• Beğen
Reaksiyonlar: yea
@yea size verilmiş maaşı istediginiz gibi harcama yapabilirsiniz

• Beğen
Reaksiyonlar: yea
@caykolik,
hayırlı olsun size de iyi bayramlar olsun

Denizli Aydın Muğla VGM yatmıştır herkese iyi bayramlar dilerim

Denizli Aydın Muğla VGM yatmıştır herkese iyi bayramlar dilerim

Biz hala bekliyoruz.Yatış tarihleri sırayla 6,7,8 inci günlerde....

850 tl anneme yattı bu arada...

Vgm başka banka hesaplarıma olan para giriş çıkışını görebilir mi ?

Arkadaşlar maaşlar geçen ay erken yatmıştı bu ayda geçen aya göre erkenemi alırlar gün olarak yoksa ayın 10undamı yatar çünkü 1 ayı geçiyor 10u olunca o yüzden merak ettim uzun zamandır alanların bilgisi varsa aydınlatırsa ne mutlu.

Üst Alt