Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Vakıflar Genel Müdürlüğünün muhtaç aylığı ne zaman yatıyor?

Mesaj Gelmesini Beklemeyin Derim Dostlar Gelsede Gelmesede Ekstresinizi Gönderin

Zahariyus

Kütahya vakıfları aradım mesaj gelmeden ekstreyi göndermeyin dediler son maaşıda aldıktan sonra gönderin dediler son maaşıda kapsayacakmış ekstre.

mesaj kimine gelir kimine gelmez siz bilirsiniz.. ben dün gönderdim

Dare
Bana mesaj gelmedi 2.5 hafta önce PTT ile bildirge geldi hesap ekstresi için gönderdim 2 hafta önce

Pı.nar06
Bana gelmedi henüz mektup mu geldi size banka uzağa taşındı gidemedim hastaneye yatacam inş sorun olmaz önümüzdeki hafta gönderirim inş

Maş Yatan olursa haberleşelim arkdaşlar mobil bankacılıkta sıkıntı var benim giremiyorum şimdilik inşallah düzelir

caykolik

Üstadım kütahya vakıflardan mesaj gelirse buraya yazarmısın bilgilenelim bana gelirse bende sana yazayım..

Yok, Kütahya bölgesi yatmadı.
Gözüm bankacılık uygulamasında kaldı. Kredi kartı ödemesi için diğer bankadan mesaj geliyor, bekliyoruz yatmasını...

Şimdi mesaj geldi, Kütahya bölgesinde yattı. Bereket versin, bekleye bekleye hal oldum.

Kütahya bölgesi yattı ben de yazmış olayım. Herkese hayırlı uğurlu bereketli olsun.

Kasım ayı içerisinde Muhtaç Engelli veya Yetim Maaşı alanlardan yıllık (12 ay geriye dönük) bankomat kart hesap ekstrelerinizin bankanızdan alınıp bölge müdürlüğümüze teslim etmeniz gerekmektedir.
Kütahya Vakıflar Bölge Müdürlüğü
0274-223 6476
B002

Arkadaşlar böyle mesaj Kasım ayı içerisinde Muhtaç Engelli veya Yetim Maaşı alanlardan yıllık (12 ay geriye dönük) bankomat kart hesap ekstrelerinizin bankanızdan alınıp bölge müdürlüğümüze teslim etmeniz gerekmektedir.
Kütahya Vakıflar Bölge Müdürlüğü
0274-223 6476

Ne yapmamız lazım bankadan ekstre alıp posta ile göndermemiz yeterlimi?

Bağlı bulunduğun bölge müdürlük yasadığın şehirdeyse elden götür ver. ama yok bölge müdürlüğüne bağlı civar şehirlerde yasıyorsan elden götürme şansın olmadığı için ptt yoluyla yolla sakınca yok

Üst Alt