Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Programı] Ankara'da keyifli bi sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dilemma

Üye
Konular
9
Reaksiyonlar
1
merhaba
04-haziran-cumartesi günü Ankara'da Mithatpaşa caddesi sanırım 23 numara. (buluşmamız kolay olur), Film Cafe de buluşup sohbet etmek istiyoruz.
herkesin katılmasını da tabiiii.....
saat 16:00
kızılay/Ankara

hadi arkadaşlar yaaa ezici bir çoğunluk yakalayalımmm =)))
görüşmek üzereeee

(apartmanın girişine film cafe yazıyor.girişte sadece 3-4 basamak var.asansöre biniyoruz.hangi kat olduğuda orada yazıyor)

Ne zaman dilemma, bugun mu???

(Ne olur cevap pazar gunu filan olsun...)

arkadaşlar afedersiniz söylemeyi unuttum
04-haziran-cumartesi günü olacaktır

barışcım.biliyorsun burası memur kenti.pazar günü insanların evde işleri olabilir.dinlenme, yeni mesai haftasına hazırlanma gibi....
barış gelmeni çok isterim canım.

görüşmek üzere

Dilek'cim bu hafta olmasa daha iyi olur sanırım. Ama buluşabilirseniz ne mutlu size. Çünkü bu hafta AÖF sınavı var. Birde tabi benim çocuklarım hasta ben bu hafta gelemem.
Keşke haftaya olsaydı.

İnşallah canım bir aksikil çıkmazsa gelmek istiyorum :)

dilekciğim çok güzel bir yer özellikle sohbet etmek için inşallah orada olacağım .........sevgili ankaralı arkadaşlar hepinizi beklerizzzzzzzzzzzzz

Bu haftasonu AÖF'nin sınavı var ayrıca Ankara şurası olmadığı için bir istanbul'lu olarak gelmem çok zor. 8) Olsun Ankaralı olan ve Ankaraya gidebilecek arkadaşlar için güzel olur. Sizlere iyi sohbetler bizim içinde eğlenin, muhabbet edin. :wink: :)

HAFTA SONU BULUŞMA

ARKADAŞLAR BU TANIŞMA VE SOHBET ORGANIZASYONU SADECE BAYANLAR ARASINDA MI OLACAK ERKEK ÜYELERDE GELEBİLİRMİ ?

Valla sadece bayanlar cevap yazmis gorunuyor ama ben en azindan iki kisi biliyorum gelecek; onon ve senedesmus.. :)

Ben ankaralı olsaydım gelirdim değil mi barış, birde bayan dilemma ankaralıları davet etmiş. Diğer illerdekiler için geçerli değil herhalde. :lol:

Ben ankaralilar diye bir cagri goremiyorum director, ankarada keyifli bir sohbet icin bulusmaya ne dersiniz diyor..
Haydi bakalim, gelebiliyorsan gel.. :D

aşk olsun director...neden böyle yapıyorsun bakiim....bak ne demişim, ankarada olan ve gelmek isteyenler diyeee....
aramızda yeni arkadaşlar var yanlış anlayacak sonra....
yerdoğan sen bakma bu adama.o bize takılır öyle.bayanlara özel değil elbette...erkek arkadaşlar henüz burayı görememiş sadece......

herkesi bekleriz efenimmmmmm

senide seyficiiiiiimmm..........

DİLEKCİM TABİKİ NEDEN OLMASIN İNŞALLAH RIZAYLA BİRLİKTE ORADA OLURUZ. GÖRÜŞMEK ÜZERE :lol: :lol: :lol:

merhaba burak...elbette gelebilirsin arkadaşım...

fundacım gelecek olmanıza çok sevindim. =)
yaşasın yaaa......... =)))

Selamlar, Kulağım çınladı sanki.. Buluşmamı?
Tabi iyi olur. yarın görüşürüz. geç kalmayın.

Evrenin kulağındanda çekip getiririm ben merak etmeyin...
bye..

hıh...nihayet sesiniz çıktı onur bey...
görüşürüz yarın.senedesmusu da yakala getir yakalayabilirsen.zamanında biliyorsun rıza bile yakalayamamıştıı.............
=)))))

aslında gelmeyi cok isterdim ama
Yarın beypazarı festivalinde isitme engelli folklor ekibi olarak yer alacağız.
"Sizleri de aramızda görmekten kıvanç duyacağız diyeceğim" ama gel gör ki
dilemma erken davranmış
(Klasikce bir davet oldu idare edin:)

Programa son anda dahil olduğumuz icin davet etmemiz gec oldu.
Sevgiyle

Tabıykı senedesmus...

GRAPHER İNSALLAH BİRGUN SIZIN FOLKLOR GOSTERINIZI IZLEMEK KISMET OLUR..

BASARILAR

EVREN DEMİR

Hani çocuklar ?
Anlatın bakalım neler yaptınız
iyi geçmiştir umarım
sevgilerimle

eski bir masal işte...............
biz de bu masalı geleneksel olarak devam ettirdik.aynı arkadaşlar toplandık.aramıza sağolsunlar hiç yeni bir Ankaralı katılmadı.katılacağını söyleyen arkadaşlarda yoktu.........
Schmett, rıza küçükaslan eşi fındık ve çocukları sevimli alper, nevin abla, onon, senedesmus (hiçbir organizede ve buluşmada yalnız bırakmadılar bizi.t.ederim ikinizede), barış gürol, en yakın arkadaşlarımdan biri olan minerva ......
ayaklarınıza sağlık...

geleceğini söyleyen tatlımm ve eşine ise teessüflerimi iletmek istiyorum.............

yeni bir buluşmada umarım daha fazla arkadaşımızla tanışma fırsatımız olur...
görüşmek üzere

İnşallah canım bir aksikil çıkmazsa gelmek istiyorum

Canım bu mesajı sen başlığı ilk açtığında yazmıştım. Söz vermedim aksilik çıkmazsa geleceğimi söylemiştim. Ancak bu aralar akslikler peşimi hiç bırakmıyor. Sanırım uzun sürede aksiliklerle yaiayacağım :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt