Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Organizasyonu] 17 Şubat 2007 CUMARTESİ: Ankara Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

efekt

Üye
Konular
29
Reaksiyonlar
0
Organizasyonun Tanımı: Sohbet tanışma
Sitede Organizasyonu düzenleyen kişiler: efekt /abdullah_1982_1905

Organizasyona katılım için gerekli katılım ücreti: Herkes kendi masfarını kendisi karşılayacak
Organizasyon Tarihi: 17.02.2007 CUMARTESİ
Organizasyon saati: 13:00
Organizasyonun gerçekleşeceği adres: ANKARA CAFE SELANİK CAD.NO:7/2 KIZILAY - ANKARA
NOT1: SAKARYADA CİCEKCİLERİN KARŞISINDA MEKAN BİRİNCİ KATTA VE ASANSÖRLÜ
NOT2: SSK İŞHANINDA OTOPARK MEVCUT
NOT3: WC LER BAYAN KISMI: KLOZETLİ; ERKEK KISMI: NORMAL EĞER ERKEKLERDEN KLOZETE İHTİYACI OLAN OLURSA BAYAN KISMINI KULLANABİLİR
KATILIMCILAR:

EFEKT
ABDULLAH_1982_1905
DENİZCE
ROACCUTANE
ARZUCAN
DEVRİM
GÖKÇEN+1
GÖNÜLYARASI
YASE_NİL+3
HASAN_YALGIN
RENGİ + ERDENİZ
KUZUSUU
GENÇLİĞİN_GÖZYAŞLARI
witch_girl+1
ORKUN_06
ÖTEKİ
ZOMBİE
ZELE1453 (GELEMEYEBİLİR AMA YAZALIM BİZGENE DE)
PEHLİVAN
DENİZSU+1
CANAN
MEVLANA_UYSAL
CİMCİME

OLEYYY BEKLENEN BULUŞMA SONUNDA YAŞASINN. O GÜN MUTLAKA ORDA OLUCAM BENDEE :wink:

İzmirden Devrim arkadaşımız da katılacak. adını listeye ekler misin efekt?

amannnn ne şanslıymış benim kansımmmmmm ankaraya gidermişşşşteeeee ankaralılar organizasyon yaparmışşşş onunn için :lol: :lol: KARŞILAMA HOŞGELDİN RO....:D

eee az sıkıştırmadım ankaralıları . ben geliyorum toplanalım diye :D hiç kırmazlar sağolsunlar

aaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaa emrivakiiiii bak bakkkk.....
şokkkkk velinin başınaaaa dert :lol: hahaha picnik tupe kolay gelsin :lol: :lol:

ben de bir arkadaşımla gelmeyi düşünüyorum veli.bizi de ekler misin?

İSTANBUL'a bi işimden dolayı gideceğim ama daha günü belli değil,gitmezsem eğer o güne bende katılacam VELİ yazarsan sevinirim.Ooo Komtanım benden önce davranmışsın :)

Tİşkürler efenim amanın sağ çıkarsak o güne ordayıs inşallah... :)

MERHABALAR, BU ORGANİZASYONA KATILMAYI İSTİYORUM BİR AKSİLİK OLMAZSA MUTLAKA GELECEĞİM...RENGİ + ERDENİZ EKLERMİSİNİZ

Tam benlik bir organizasyon :)
Ama ne yazıkki 12 Şubat'a okul başlıyor. Benimde en geç 15-16'sında okulda olmak gerek... Size iyi eğlenceler dostlar...

malesef ben gelmiyorum :( size iyi eglenceler

merhaba

tamam 3 kişiye indirdim mutlaka gelin hee :wink:

merhaba

arkadaşlar benide eklerseniz sevinirim görüşmek dileği ile

bu kadarcıkmı ankaralılar hadi hareketlenin yaw :lol:

merhaba

EVET ARKADAŞLAR MAZERETLERİNİZ LÜTFEN AZ OLSUN KATILIM ÇOK OLSUN... YOK ÖLE SULAR AKMIYORDU GELEMEDİM YADA ELENKTÜRÜKLER KESİLDİ SAÇIMI TARAYAMADIM :lol: DİYE GELMEMEZLİK YAPMAYUNUZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ :roll:

bende ablamla gelmeye calısacagım ogün bir aksilik cıkmazsa inşallah...

merhabaa

[size=6]ARKADAŞLAR Bİ SORUN VAR YAA
TARİH KONUSUNDA BAZI ARKADAŞLARIMIZ CUMARTESİ OLSUN DİYOR...
SİZ NE DERSİNİZ?
ANKARADA DIŞINDAN GELCEK ARKADAŞLAR SİZLER İÇİNDE UYGUN OLUR MU?
[/size]

Efekt ben c.tesi olmasından yanayım çoğunluk eneye karar verirsede uyarım.

C.TESİ , PAZAR ANKARADA OLCAM BEN GÜN SORUN DEĞİL ÇOĞUNLUĞA UYARIM :wink:

Cumartesi günü benim için daha uygun olur.Ama pazar günüde uygundur fark etmez... :wink:

bir aksilik çıkmazsa gelmeye çalışacağım. gün konusu benim için fark etmez.

arkadaslar ben bi kaç gün önce üye oldum.böyle bi organizasyon çok iyi olmuş.katılmak isterdim gerçekten.ama işlerim war.ayarlayabilirsem gelmeye çalışıcam.belki kısa da olsa gelip sonra giderim.ismimi yazmanız gerekiyor mu illa ki?siz bilirsiniz.durum budur :wink:

MERHAABA

Kuzusuu' Alıntı:
ADIMI SİLERSENİZ SEVİNİRİM ADAM OYNATMANIZA GEREK YOKTU .

KUZUSUU LÜTFEN KIZMA İSTEK YOGUN DUN AKŞAMDA KONUŞMUŞTUK SENİNLE İŞTEN ÇIKTIGINN ZAMAN ORAYA GELMEN 15-20 DK. ARASIDIR BİZE 17,30 A KADAR RAHAT DURURUZ GEL BEN SİLMİYORUM SENİ....

İKİNCİ OLARAK DA ARKADAŞLAR LÜTFEN GELMEYE ÇALIŞALIM... ZATEN 2-3 AYDA BİR BULUŞABİLİYORUZ... KENDİNİZE İYİ BAKIN SAYGILARIMLA;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt